Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 21 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast
Results 241 to 260 of 415

Thread: CG Registered, Trader, Premium & VIP Users

  1. #241 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Contribui si eu, premium pe un an.

  2. #242 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Salutare ConuGeo! Multumim pentru suport! Te-am trecut la "catastif".
    Respect!

  3. #243 SP
    Member ALVio's Avatar
    Bună! Pentru trader 1 an, ce suma trebuie sa depun?
    Contul este tot acesta: RO77 RZBR 0000 0600 1160 1080 (beneficiar Cristina Niculae ).

  4. #244 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Salut, trader este 12€ si premium 20€. Contul este același.
    Sau te poți duce la Settings - paid subcriptions, http://www.consolegames.ro/forum/payments.php si de aici selectezi.

  5. #245 SP
    Member ALVio's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Salut, trader este 12€ si premium 20€. Contul este același.
    Sau te poți duce la Settings - paid subcriptions, http://www.consolegames.ro/forum/payments.php si de aici selectezi.
    Am depus acum pentru 1 an trader, scriu aici deoarece nu mai pot trimite mesaje private. Mulțumesc anticipat!

  6. #246 SP
    Member ALVio's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Salutare ConuGeo! Multumim pentru suport! Te-am trecut la "catastif".
    Respect!
    Salut! Trece-ma și pe mine la trader, încă nu pot trimite mesaje private.

  7. #247 SP
    Member ALVio's Avatar
    Nici un moderator disponibil?!

  8. #248 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Verificarea si confirmarea platilor o poate face doar administratorul. Iti va raspunde cat de repede se poate.
    Multumesc

  9. #249 SP
    Member ALVio's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Verificarea si confirmarea platilor o poate face doar administratorul. Iti va raspunde cat de repede se poate.
    Multumesc
    Ok, aștept. Mulțumesc anticipat!

  10. #250 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well guys, cu banii stransi anul trecut, reusim sa mai supravietuim inca 3 luni or so. Dupa care, cred ca e timpul sa ne luam ramas bun... Macar ramanem cu ceva amintiri frumoase...

    All good things must come to an end...

  11. #251 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Grup pe Facebook, fara bani, fara știri, fara recenzii.

  12. #252 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Sau ceva mai mic. Selectam doar câteva topice de referință pt toți.

  13. #253 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Sau forum gen Reddit/ restera/ Neogaf. Banuiesc ca forum doar pentru discutii, fara stiri, fara hosting de fisiere foto/video, fara anunturi pe mail referitor la postarile de pe forum ne incadram cu 300 EURO / an.

  14. #254 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Grup pe Facebook, fara bani, fara știri, fara recenzii.
    Cand am avut grup pe FB... nu erau doritori. Acum da? Intreb pentru ca nu vad mare miscare pe Facebook in ceea ce priveste console gaming-ul. Si oricum, daca iese aceeasi bășcălie ca pe celalalt grup, mai bine fara...
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Sau ceva mai mic. Selectam doar câteva topice de referință pt toți.
    Sau asa... dar sa vedem cine se va ocupa... Admini / moderatori doritori?
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Sau forum gen Reddit/ restera/ Neogaf. Banuiesc ca forum doar pentru discutii, fara stiri, fara hosting de fisiere foto/video, fara anunturi pe mail referitor la postarile de pe forum ne incadram cu 300 EURO / an.
    Daca te bagi admin, i'm in (as a simple user, though)!

  15. #255 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cand am avut grup pe FB... nu erau doritori. Acum da? Intreb pentru ca nu vad mare miscare pe Facebook in ceea ce priveste console gaming-ul. Si oricum, daca iese aceeasi bășcălie ca pe celalalt grup, mai bine fara...

    Sau asa... dar sa vedem cine se va ocupa... Admini / moderatori doritori?

    Daca te bagi admin, i'm in (as a simple user, though)!
    Gata m-ai convins Acum sincer, ConsoleGames NU are voie sa dispara. Am zis! Consider ca astia putini care suntem: tu, eu, moderatorii si restul putinilor useri care am mai ramas am investit prea mult (timp si sentimente) ca sa il lasam sa dispara. Deci sa renasca sub orice forma (mai putin Facebook zic eu) dar Console Games | Game On trebuie sa ramana! Chiar si cu hosting de 200 euro pe an, fara news reviews.

  16. #256 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu zic sa cauti ceva la 20-30 euro pe an... e prea mult 200!

  17. #257 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Cat ar trebui sa mai strangem anul asta? O sa incerc sa donez si eu 20 euro luna viitoare, daca se mai doreste mentinerea forumului in forma actuala.

  18. #258 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu zic sa cauti ceva la 20-30 euro pe an... e prea mult 200!
    20 de useri vechi x 10 euro pe an ii strangem! Mai departe sa vedem ce putem face sa ducem hostingul in acei bani

  19. #259 SP
    Admin MonkY's Avatar
    keanustar: daca mergi in aria de Chatbox, se vede bara de donatii: Console Games - ChatBox - Nu e problema ca nu se mai doreste, ci cred ca tine mai mult de ceea ce se poate. Din pacate nu se poate plati cu dorinte... Oricum, oamenii ne-au facut un super discount pe anul acesta (le-am explicat ca nu mai imi permit)... au mai taiat din bandwith-ul pe care oricum nu-l consumam in ultima vreme. Anyway, mai avem cateva luni la dispozitie. Poate castig la 6 din 49!

  20. #260 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Gata m-ai convins Acum sincer, ConsoleGames NU are voie sa dispara. Am zis! Consider ca astia putini care suntem: tu, eu, moderatorii si restul putinilor useri care am mai ramas am investit prea mult (timp si sentimente) ca sa il lasam sa dispara. Deci sa renasca sub orice forma (mai putin Facebook zic eu) dar Console Games | Game On trebuie sa ramana! Chiar si cu hosting de 200 euro pe an, fara news reviews.
    Mai avem moderatori?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 21 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. Exista Trader Rating? By MultiAmSaPopesc in forum Help Desk
    Replies: 3 Last Post: 02-07-2009, 17:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts