Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 9 FirstFirst ... 6 7 8 9 LastLast
Results 141 to 160 of 161

Thread: Hogwarts Legacy

  1. #141 SP
    Member smits's Avatar
    L-am gatat, dar devenise tare repetitiv la un moment dat. Ii dau nota 6.5 pentru story si nota 9 pentru world.
    Vorba aia gusturile nu se discuta, doar se critica. L-am si dat ca ma saturasem deja de puzzle-uri, si side quests repetitive. Never again.

  2. #142 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Ceva feedback aveti despre combat/ inamici? Prefer de la persoane obisnuite cu jocuri mai hardcore/nivele mari de dificultate, pentru ca nu ma tenteaza nici povestea lor si nici puzzleurile. Doar open worldul as vrea sa il explorez (sa vad ce idei au avut), dar daca combatul e slab, il voi lasa pe mai incolo.

  3. #143 SP
    Junior Member robertBBC's Avatar
    Am bagat cam 20 de ore in weekend, mai am... pare destul de lung pt ca caut orice merlin trials + ca ma plimb ca nebunu prin padure sa ma bat cu tot ce prind legat de combat/inamici, mi se pare cam naspa schimbatu magiilor cu r2 + dar nu vad alt fel sa fi fost, am prins mici buguri dar am trecut cu vederea, inamicii par cam la fel, m as fi bucurat sa fie mai diversificati.. dar asta e, ma bucur de joc, imi aduce un pic aminte de Fable, spor la joaca tuturor celor care nu l ati terminat

  4. #144 SP
    Manager paul's Avatar
    S-a lansat si pe PS4 si XONE, daca intereseaza pe cineva:
    Attached Images Attached Images fvxxh80xsaa0d14.jpg

  5. #145 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Literally just got it Where my Hufflepuffs?
    Attached Images Attached Images 344272137_255819096817400_1309808811453332004_n.jpg

  6. #146 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    O comparatie intre versiuni:

  7. #147 SP
    Manager paul's Avatar
    Amanat pe Switch pentru 14 noiembrie:
    Attached Images Attached Images fv73simx0acolk9.jpg

  8. #148 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Voi aveti problema cu conjurations de va apare 139/140?

    Stiu ca e bug, multi se plang de asta, dar se pare ca nu rezolva, si nu inteleg de ce...

  9. #149 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Nimeni? Aveti trofeul Collector's Edition? Ca acolo am 602/603. Fix Conjuration-ul de am nevoie imi lipseste. E cel din tab-ul Exploration. Am incercat si alte metode de a pacali, cum unii ar fi reusit, dar tot degeaba. Varianta mea este Deluxe Edition digital

  10. #150 SP
    Manager paul's Avatar
    74 Easter Eggs & Details You Missed:

  11. #151 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Foarte urat ce a iesit, desi pot intelege limitarile sistemului.

    Efectiv ma duce cu gandul la era de console vs handheld de cand eram eu mai "tanar fecior" cand existau jocuri 3d pe console/PC si iesea "acelasi joc" si pentru GBA, dar de fapt era ceva cu totul diferit - cam asa mi se pare si aici diferenta dintre ce exista pe current gen consoles + PC vs Switch. Cred ca pe telefoanele high end ar arata si merge mai bine.



  12. #152 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Zici ca i-au pus un filtru de uratenie.
    Au avut limitari legate de timp s-au de ce l-au facut in halul asta?

  13. #153 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din pacate, limitarile sunt strict date de hardware. Teoretic, mirarea tine de faptul ca efectiv merge. Practic, daca nu era vorba de facut bani din vanzari - fiind un studio mic si la inceput de drum, totusi - jocul asta nu avea ce cauta pe Switch.

    Sa fim seriosi - exista jocuri mult mai "mici", gen Mortal Kombat, care arata la fel de oribil - aia ce scuza au? Buget? Resurse? Ai 2 personaje intr-o arena. Ce extra resurse iti trebuie acolo?

  14. #154 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Mie mi se pare că arată okay. E la nivelul unui joc de PS3, așa cum sunt toate jocurile de switch. Pokemon e first party game al unui studio care numai asta face de o veșnicie și arată mai rău.

  15. #155 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Cu unele m-am obisnuit asa, desi zici ca ma joc pe PS Vita.
    Dar cu anumite jocuri am anumite pretentii, dar imi dau repede seama ca-mi fac iluzii desarte.

  16. #156 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Nu prea se poate mai mult cu hardware-ul din nintendo switch. Pentru cine nu e fiert pe grafica si fps-uri e un port decent. Eu am ramas perplex cand am vazut ca Witcher 3 ruleaza pe SWITCH.
    Vedem pe urmatoarea consola de la nintendo daca vor pune hardware competitiv.

  17. #157 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ideea e ca e asa doar la portari. Daca-l faci de la zero pe Switch poti sa scoti ceva foarte frumos pentru ca poti sa "trisezi" prin directia artistica. Vezi Zelda sau Mario, sunt mega colorate, cute si "curg lin" ca au fost gandite asa de la inceput. Dar cand vii cu AAA-uri multiplatform si nu faci development separat si in paralel la versiune de Switch (ceea ce ar fi stupid pentru ca ar costa o gramada de bani) scoti cat de bine poti pe platformele principale si apoi incepi sa tai, sa scazi, sa faci downscale la lucruri pana "e functional" si pe Switch. N-ai de ales altfel.

  18. #158 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si analiza grafica de la IGN/NXGamer.

    Impresionant overall - pacat totusi ca nu mai este "open world" ci open zones. Dar daca nu ai cu ce sa-l compari - gen daca ai doar un Switch - este exact ce trebuie, mai ales pentru un fan.


  19. #159 SP
    Manager paul's Avatar
    DF Switch tech review:

  20. #160 SP
    Member westy9009's Avatar
    de apreciat totusi ca oamenii s-au chinuit sa faca acest port . In era curenta ( SD, Asus, Lenovo GO ) ... eu personal as fi renuntat la portarea pe Nintendo insa nah ... au promis...au promis . La final de zi ... Nintendo a fost .. este si va fi o consola pentru exclusive/indie si cam atat .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 9 FirstFirst ... 6 7 8 9 LastLast

Similar Threads

  1. Uncharted: The Lost Legacy By tudyniuz in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 135 Last Post: 21-03-2020, 18:31
  2. Cumpăr Uncharted Lost Legacy By bny in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 2 Last Post: 15-10-2017, 00:10
  3. Vand Uncharted Lost Legacy By raduadelin in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 5 Last Post: 09-09-2017, 11:31
  4. Metal Gear Solid: Legacy By zinodaur in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2014, 12:28
  5. TRON Legacy (2010) By eXist in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 4 Last Post: 30-07-2009, 18:01

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts