Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 8 FirstFirst ... 6 7 8
Results 141 to 151 of 151

Thread: eFootball Pro Evolution Soccer PES 2020

  1. #141 SP
    Member clax_117's Avatar
    Dupa update-ul oficial ai avut probleme? Am mai citit ca dupa update trebuie reinstalat si patchul.

  2. #142 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    +1 de la mine pentru PESUniverse, sunt foarte buni baietii, dupa cum am zis pe paginile anterioare.

    Nu trebuie reinstalat, eu cel putin nu am observat asta nici la ultimul update data file. Singurele dati cand dai wipe la edited data si reinstalezi patchul este atunci cand apare o versiune noua scoasa de ei.

  3. #143 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Attached Images Attached Images screenshot_20191121-191111_photo-editor.jpg

  4. #144 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Mai joaca cineva? Eu am o relatie de love-hate cu el, mai ales cand ma intorc la FIFA si imi aduc aminte, din nou, dupa cateva meciuri, de ce am rarit-o cu el si am dat-o pe PES. Dar nici asta nu e mai breaz, astia fac update-uri cu player faces (?) si cam atat, gameplay wise, e la fel de broken. Bine ca iti baga Featured Players de te plictisesti...

    Oricine se apuca acum de joc si are putina rabdare isi face o echipa foarte sweaty pentru online in maxim 2 saptamani. Macar stiu o treaba pentru Septembrie anul asta, o sa am niste bani in plus.

  5. #145 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Eu joc, dar doar cu prietenii, friendly games.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #146 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Cred ca asta este cea mai buna varianta, in cazul ambelor jocuri. Eu oricum nu prea mai bag timp in myClub, in Ultimate Team nici atat.

  7. #147 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Niciodata nu am fost atras de modurile alea din mai multe motive. Principalul ar fi ca ambele jocuri “triseaza” pentru a echilibra balanta.

    Amicalurile sunt cele mai distractive pentru mine, asa au fost inca de cand jucam ISS Pro Evo2 pe PS1.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #148 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Absolut, totul este facut de asa natura incat sa alergi dupa diferite cartonase si atunci cand le ai, sa observi, ca daca jocul nu vrea, nu te lasa sa castigi, chiar daca tu ai jucatori cu super stats si adversarul are silveri sau gold non rare. Pacanele mai avansate, le-as zice

  9. #149 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Tocmai. Waste of time


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #150 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Au si ele un farmec, pana la un punct (cel putin pentru mine). Inteleg ambele tabere, si cei care nu joaca, dar si cei care joaca. Ideea de baza, de a-ti face echipa ta, cu ce jucatori vrei tu, este inca solida, dar executarea s-a pierdut de mult in sutele de milioane pe care le primesc pe FIFA Points. (cu mentiunea ca la FIFA e nasoala treaba cu chemistry pentru ca nu pot avea full chiar daca joci cu ei mai mult timp)

    Nici cu Konami nu mi-e rusine, si astia au prins gustul coinsilor. Sunt convins ca anul asta vor face un update incremental si atat, in rest, Featured Players every week ca aia le aduc profitul.

  11. #151 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Mie-mi place sa cred ca daca pierd, pierd pe greselile mele, nu pierd pentru ca jocul decide asta. Atunci care-i farmecul? De ce nu punem simulare ca ka Football Manager si stam si privim?

    Ei, lucrul asta se intampla in MyClub, am inteles ca si in ***-ul din Fifa este la fel (nu joc pentru ca nu ma atrage Fifa deloc, cel putin de acum multi ani de cand am descoperit PES-ul).

    Pot accepta infrangerea in momentul in care adversarul este mai bun SAU eu comit greseli grave. Ma frustreaza la maxim faptul ca jocul decide cine pierde/castiga. Cam asta este ideea.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 8 FirstFirst ... 6 7 8

Similar Threads

  1. Pro Evolution Soccer PES 2018 By ConuGeo in forum Console Club
    Replies: 35 Last Post: 06-03-2022, 22:59
  2. Pro Evolution Soccer PES 2019 By nutzule in forum Console Club
    Replies: 56 Last Post: 01-11-2018, 18:14
  3. Pro Evolution Soccer PES 2017 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 129 Last Post: 24-03-2017, 12:18
  4. Pro Evolution Soccer PES 2016 By OEE in forum Console Club
    Replies: 332 Last Post: 24-04-2016, 10:24
  5. Pro Evolution Soccer PES 2013 By CooL in forum Console Club
    Replies: 25 Last Post: 24-10-2012, 15:48

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts