Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 145

Thread: Discutii despre JRC.RO

  1. #41 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by killlemalll3 View Post
    Practic pt cine isi doreste Star wars care este inclus in pachet, cumpara consola xbox x la 1350ron.
    Xbox One X cu Star Wars e 1650. E singuru Xbox One X cu Star Wars. Mai e un One S + SW la 1050, dar nu prea merita, avand in vedere in ce hal merge jocul pe non X.

  2. #42 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Ai dreptate, 1650 este X. Eu ma refeream ca pe cine intereseaza Star wars care este vreo 300 prin magazine, scazand jocul iei de fapt consola cu 1350. Mi se pare f bine pt cine este interesat de consola. Probabil ca pe S ruleaza prost jocul, la fel am auzit si de Ps. Eu am jucat pe Pro, nu am intalnit nici o problema, banuiesc ca cel putin la fel de bine si pe X.

  3. #43 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Oare in magazin gasesc Fallen Order varianta steelbook, stie cineva? M-as duce sa si las cateva jocuri in Bazar...

  4. #44 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    DUALSHOCK 4 Back Button Attachment
    Apare a fi disponibil de astazi.

  5. #45 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Multumesc JRC Romania pentru onorarea comenzii in ziua lansarii #Ori and the Will of the Wisps!!
    Attached Images Attached Images thumbnail-1-.jpg

  6. #46 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    Salut! Nu am mai comandat de pe JRC, si vreau sa fac Pre-comanda la Final Fantasy 7 Remake. Comparativ cu Altex sau eMag, credeti ca sunt sanse sa ajunga mai repede de pe JRC decat de pe Altex sau eMag?


    Mereu cand am comandat de pe Altex si eMag produsul nu a ajuns niciodata in ziua lansarii.
    Multumesc!

  7. #47 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Salut,
    La mine 3 precomenzi de la JRC au ajuns pana acum fix in ziua lansarii, deci comanda linistit.

  8. #48 SP
    Member SeCeX's Avatar
    La mine 2 din 3 , oricum , sunt sanse mari sa intarzie peste tot , a anuntat publisherul ca o sa fie probleme cu editiile fizice.

  9. #49 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am vorbit acum cu cineva care lucra in magazinul din Park Lake si se pare ca nu se vor redeschide magazinele fizice, iar toti angajatii vor fi dati afara.

    Deci adio jocuri vechi la schimb

  10. #50 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Oare vor rămâne doar pe online?

  11. #51 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Cand vezi cum se plang companiile aeriene ca sunt puse in genunchi dupa 2 luni de pandemie, de parca nu iti cereau bani in plus pentru un KG peste limita sau pentru extra spatiu de picioare..ce asteptari sa ai de la un magazin de gaming, mai ales in Romania? Pacat de oamenii aia. Este pierdere mare chestia cu jocuri vechi la schimb? Nu am incercat, deci nu stiu. Stabileau corect valoarea jocurilor, sau era ca la Gamestop, o colectie intreaga iti cumpara un joc nou?

    Pe online sigur raman.

  12. #52 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Trist, un management prost si maratonist, ca si IGN Romania, sortit esecului de dinainte e a se naste.
    Imi pare rau, aveam sperante mari pentru JRC, speram sa ajunga la nivelul la care sunt in Cehia dar ce sa-i ceri romanului, tot combinatiile pe olx primeaza.

  13. #53 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cel mai probabil contractele pe care le aveau cu inchirierea spatiilor din mall-uri, i-au obligat sa continue sa achite chirii si pe perioada lunilor in care nu au putut deschide. Asa ca s-a luat decizia de a ramane doar pe online (o perioada sau complet).

    Mie-mi pare rau de bazar si de experienta din magazine. De multe ori am fost doar sa casc ochii si am plecat cu cate ceva marunt, cumparat din impuls.

  14. #54 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Era un baiat la jrc mega mall, Rares il cheama, am fost sa ridic niste tricouri, am plecat cu o mana de brelocuri + un steelbook pentru modern warfare , pur si simplu m a intrebat, le vrei? chiar imi pare rau ca se inchid, erau ceva deosebit.

  15. #55 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Este pierdere mare chestia cu jocuri vechi la schimb? Nu am incercat, deci nu stiu. Stabileau corect valoarea jocurilor, sau era ca la Gamestop, o colectie intreaga iti cumpara un joc nou?

    Pe online sigur raman.
    Am fost chiar inainte de Starea de Urgenta la ei la magazin cu niste jocuri de PS3 SH. Am ramas foarte placut impresionat, atat de angajati (am dat si de un fel de patron) cat si de cat mi s-a oferit pe jocuri, ba chiar am plecat cu o suma mult mai mare decat cea la care ma gandeam eu.

    Ca ex: Pe Red Dead Redemption GOTY am luat 60, Demon's Souls 50 lei si Skyrim Legendary Edition 50 Lei. Am avut si toata seria Naruto evaluata corect, deci erau seriosi.

    Pentru mine este o pierdere mare chestia cu jocuri vechi la schimb, chiar vorbisem cu angajatul sa revin cu inca cateva jocuri atunci cand se lansa TLOU II si sa i le dau si sa pot lua TLOU II in schimbul lor. (nu primeam bani in mana ci un nr de puncte cu care puteam achizitiona orice voiam din magazin)

    Acum ca nu mai pot face acest lucru, imi pare rau ca nu am luat atunci un Days Gone cu jocurile de PS3

  16. #56 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Da, suna bine evaluarile alea, pareau oameni corecti, pro gamers. De obicei astfel de business-uri, facute din pasiune, nu prea sunt sustenabile, mai ales pe ceva ce la noi in tara inca nu este foarte dezvoltat, pirateria inca domneste mult pe partea de gaming.

    Pacat, dar poate cine stie, vor reveni asupra deciziei dupa o perioada.

  17. #57 SP
    Member lukecelmare's Avatar

  18. #58 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Ptr cei care au facut precomanda la LoU 2: la mine a preluat Coletaria ieri (17) coletul din depozitul din Praga urmand sa il lase in dep Oradea. Din ce inteleg in noaptea de 17-18 au facut drumul. Nu zice ca a ajuns (is being delivered to). Cred ca de acolo va fi preluat de Fan Courier. Sunt curios daca ajunge maine (voi scrie aici).

  19. #59 SP
    Member Peetzy's Avatar
    La fel si la mine, am primit notificare pe mail, aseara la 20.21 "was being delivered" catre depozitul Fan Courier Oradea. Eu zic ca avem sanse sa-l primim in cursul zilei de maine, in cazul in care azi dimineata pachetul era in Oradea. Sa vedem!

  20. #60 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    Cei care ati dat precomanda la TLOU ati primit si codurile pentru ammo capacity upgrade si crafting training material ? Sau nu este nevoie de coduri pentru asa ceva ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Discutii despre SSD-uri By MonkY in forum Hardware
    Replies: 14 Last Post: 05-12-2014, 22:17
  4. Discutii despre Electronic Arts By GS0Ls in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 21-07-2011, 18:03
  5. Discutii generale despre fete By Malach HaMavet in forum Offtopic
    Replies: 26 Last Post: 01-06-2011, 11:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts