Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 10 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 185

Thread: Battlefield 2042

  1. #81 SP
    Junior Member pac86's Avatar
    ... Bravo ai stil ! Stai jos

  2. #82 SP
    Manager paul's Avatar
    Exodus Short Film:

  3. #83 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Pot sa va spun de pe acum ca va rupe jocul ! Deci daca va doriti o combinate intre : Arma 3 , bf3 si putin Cod …aia o sa primim ! Day1 pt mine !
    https://youtu.be/RGaQC_xTYwM

  4. #84 SP
    Member dorin_star's Avatar

  5. #85 SP
    Junior Member andreics96's Avatar
    Amânare pana pe 19 noiembriefb_img_1631736974632.jpg

    Trimis de pe al meu SM-A715F folosind Tapatalk

  6. #86 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Hai sictir si voi cu jocul vostru, imi e greata deja. Mare lucru veti face intr-o luna de amanare...

    Sa amane odata tot anul 2021 si sa faca freeze la toata industria ca m-am saturat.

    Credeti pe dracu sa va ia in jocul vostru si in toate cliseele alea mizerabile, idiotilor si incompetentilor...
    Ia stati asa ca uite am si dat acum cancel la precomanda, jigodii infecte.. eram atat de hyped abia asteptam..

    Ma felicit ca mi-am luat Switch!

  7. #87 SP
    Junior Member andreics96's Avatar
    Și eu eram în dubii dacă sa fac precomanda sau nu, dar după mesajul asta, mai aștept

    Trimis de pe al meu SM-A715F folosind Tapatalk

  8. #88 SP
    Junior Member pac86's Avatar
    De la bf5 nu au mai facut nimic ! au avut atata timp sa lucreze la joc ! o luna nu este exagerat de mult ca intarziere , insa asta demonstreaza prostia si lipsa de profesionalism din partea EA ! Pre-comanda NU faceti decat dupa ce testati beta din septembrie ... sa nu aveti " surprize "

  9. #89 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am impresia că atunci se lansează și noul sezon în Warzone, fac tranziția pentru Vanguard și probabil asta este un motiv.

  10. #90 SP
    Manager paul's Avatar
    Early Access Beta: 6-7 octombrie.
    Open Beta: 8-9 octombrie.


  11. #91 SP
    Member dorin_star's Avatar
    A primit cineva cod de prexomanda de la Altex sau Emag?

  12. #92 SP
    Manager paul's Avatar
    Update: editia Digital Standard Edition PS5/XS ofera acum cross-gen bundle, exact ca Digital Gold Edition si Digital Ultimate Edition, adica primesti PS4+PS5/XONE+XS.

    Standard Edition/Digital Standard Edition PS4/XONE nu au upgrade, nici free, nici platit, la PS5/XS.

  13. #93 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Battlefield 2042 Early Access Beta Livestream




    Battlefield 2042 Beta Preview - First Impressions


  14. #94 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Nu se poate juca beta pe ps5,imi da eroare de conectare la server wtf

  15. #95 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Mai insista, asa mi-a făcut si mie primele 3-4 ori cand am intrat in joc, dar dupa aia n-am mai avut probleme.

  16. #96 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Nu merge cu mouse-ul..

  17. #97 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by MENTATAL0R View Post
    Nu merge cu mouse-ul..
    Nu cred ca a fost vreodată vorba ca ar funcționa cu mouse

  18. #98 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Si eu care credeam ca n-au cum frate dupa 3 ani sa vina pe piata cu un joc mai prost decat Bf5 si nu ma refer la grafica…aia chiar ca e la pamant.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #99 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu inca mai am speranțe ca asta chiar e o versiune veche si la lansare va fi mult mai ok. Sper sa existe trial de 10 ore pt cine are EA Play. Grafic mi-a plăcut pe PS5, lasand la o parte multitudinea de bug-uri si parca a început sa-mi placa tot mai mult pe cum l-am jucat. Doar ca harta asta din beta e mult prea mare cu mult prea mult spatiu gol pus degeaba între obiective. Degeaba bagi 128 de jucători daca harta e imensa.
    Sper ca tot ce lipsește in beta asta sa existe in varianta finala si sa fie ca în jocurile trecute (squad menu, commo-rose, harta mare, scoreboard etc).

  20. #100 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Dpmdv nu are feeling-ul ala de battlefield mai ales cand joci cu sniper sau tank, sunt dezamagit deoarece ei au cam insinuat ca gameplay-ul va fi ca in bf3/bf4.
    Pe Ps5 am jucat si eu, deci nu e de la hardware…
    Singurul lucru care chiar imi place este ca poti schimba attachment-urile in timp ce joci, problema este ca is putine accesorii.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 10 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Battlefield V By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 386 Last Post: 05-01-2020, 02:13
  2. Vand Cont PSN Romania cu Battlefield 1, Battlefield V si God of War By tphaseitx in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 8 Last Post: 24-11-2019, 14:00
  3. Vand / Schimb jocuri PS4 - Battlefield V, Battlefield Hardline, Knack By lacatus88 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 2 Last Post: 29-10-2019, 12:35
  4. Replies: 3 Last Post: 05-12-2011, 14:35
  5. Battlefield 3 !!! By dorin_star in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 04-02-2011, 15:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts