Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 53

Thread: Hitman 3 / World of Assassination

  1. #21 SP
    Manager paul's Avatar
    Hitman 3 - Official Opening Cinematic:

  2. #22 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vad ca se transforma usor usor in Mission Impossible

  3. #23 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Deci toate 3 jocurile vor putea fi jucate in VR, dar nu-mi este clar daca ai nevoie de Hitman 3 pentru asta sau merg ele default (cu ceva update gratuit).

  4. #24 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Au anunțat ei cumva și mi-a scăpat mie cum va funcționa aceasta chestiune?

    Ma gândesc ca dacă am Hitman 1 sau 2 pe disc, probabil va apărea un update pentru ele și voi avea din meniu opțiunea de PSVR.

    În mod normal mi s-ar părea obligatoriu sa ai Hitman 3 (pentru ca development-ul sa își scoată investiția pentru dezvoltarea versiunii VR) pentru aceasta opțiune însă când vrei sa joci partea 1 sau 2, cum își va da consola seama ca tu încă ai jocurile acelea achizionate?

    Pana acum am jucat Hitman pe platforma mea principala, XOne însă mă gândesc să le cumpăr pentru PS4. Sau poate o fi o opțiunea de a le cumpăra strict digital din meniul de la Hitman 3 PS4, ceva de genul legacy mode insa asta at fi incorect pentru cei care deja de-ar avea în format fizic.

  5. #25 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Asking the real question now, O SA AIBA IAR TOATE TROFEELE DIN 1 SI 2? sorry for angry rant, dar la 2 trebuie sa rejoci 1 pentru toate trofeele, ceea ce mi se pare mega dumb n am gasit nimic online legat de asta .

  6. #26 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Unboxing la editie digitala

  7. #27 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Stadia Rolls Out Game Save Sharing With Hitman 3 - https://www.gamespot.com/articles/st.../1100-6486279/

    Hitman: World of Assassination gets a unique feature on Stadia that allows you to challenge your friends to take on your assassinations. (...)
    Hitman 3 will be the first Stadia game to support State Share when it releases on January 20. Since Hitman 3 is also compatible with the missions released in Hitman and Hitman 2, those games will also include the State Share feature.

  8. #28 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Vreau sa il precomand ! aveti idee daca Hitman 1 GOTY il primesc chiar daca il iau si dupa GMG ? Voi de unde il cumparati si pe ce platforma ?

  9. #29 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    ACG Review


    Din ce inteleg de aici, referitor la ce intrebati voi mai sus, inteleg ca nu jocurile complete 1 si 2 se vor upgrada grafic ci nivelurile de acolo se vor importa/sunt deja si in 3, astfel ca asa vor putea fi jucate.

  10. #30 SP
    Manager paul's Avatar
    Metacritic:
    - xx - PS4
    - 84 - PS5
    - xx - XONE
    - 88 - XSX
    - 88 - PC
    - xx - Stadia
    OpenCritic:
    - 86
    Recenzii video:






  11. #31 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Carry over progress!?! ...altadata ! Eu chiar imi faceam sperante ca o sa le mearga din prima !
    Attached Images Attached Images carry-over-h3.jpg carry-over-h32.jpg carry-over-h323.jpg

  12. #32 SP
    Senior Member dronology's Avatar


    Hitman 3 PS5 vs Xbox Series X|S Comparison: An Xbox Advantage At 4K







    Hitman 3 Nintendo Switch Review - Cloud Version Performance

  13. #33 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by dronology View Post
    Hitman 3 Nintendo Switch Review - Cloud Version Performance
    Asta presupun ca este review al jocului, dar pe Switch, nimic pe partea de performance sau alte detalii.
    Nu de alta, dar aia e strict limitata de internetul fiecaruia si ar fi stupid sa zica ceva de rau, daca el o avea internetul slab.

  14. #34 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Ciudat este ca de obicei sunt super informat cand trebuie sa apara un joc si il astept, ma uit la previews, caut lista cu achievements etc... deci habar nu am avut ca ieri a aparut Hitman 3 si culmea, vad ca are si super note.

    Ce sa zic, o surpriza mai mult decat placuta, l-am trecut instant pe lista cu must have, astept cu interes si pareri de la voi despre joc.

  15. #35 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Da, uitasem că apare și pe Switch. Clipul face o scurtă prezentare și arată gameplay pe Switch. Dacă conexiunea internet e bună și serverele lor nu au probleme atunci se poate juca și pe Switch. Cine vrea să încerce poate downloada free launcher HITMAN 3 - Cloud Version: https://www.nintendo.co.uk/Games/Nin...n-1865762.html

  16. #36 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Sa-mi fie cu iertare daca intrebarea mea pare retardata, dar n-am timp deloc sa ma documentez momentan si m-am gandit ca poate stiti voi.

    Mi-a spus un prieten ca Hitman 3 are content de Hitman 2, este adevarat? Vorbim de un remake? Nu cred, pentru ca altfel s-ar fi numit Hitman 2... re-ceva.
    Merci!

  17. #37 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt toate hartile din 1 si 2 in 3, refacute pe upgrade-ul de engine de la 3 din ce am inteles.

  18. #38 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Multumesc!
    Pe langa hartile din 1 si 2, are si content nou de sine statator sau este doar 1+2 = shiny si atat?

  19. #39 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Trebuie sa ai cumparate Hitman 1-2 pentru a le putea importa in 3.

  20. #40 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    pt PC (epic) Hitman 1 GOTY este inclus daca il cumperi in termen de 10zile , pt console ,detecteaza automat daca le ai si pe celelalte instalate si le deblocheaza in H3. Nu pot vb de Hitman 3 deocamdata pt ca nu am jucat H2 -ul si ocazia s-a potrivit perfect ,asa ca l-am cumparat direct in asta . Pe langa update-urile aduse engine-ului (arata superb OLED 4k Ultra) vad si o imbunatatire substantiala a performantei cat si a HDR-ului . Am descoperit franciza tarziu ,iar pe primul nici nu l-am jucat “cum trebuie “ ! ...totul trebuie sa para un accident la naiba ! Reiau si H1 dupa ! Super tot jocul ! Abia astept sa reiau niste harti pt ca mi-au ramas cateva intrebari fara raspuns dar... in nici un caz nu vreau sa apelez la YT !
    Attached Images Attached Images 357a1462-dca3-47a1-b78e-fe97cf21b880.jpeg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Hitman By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 104 Last Post: 24-09-2019, 15:35
  2. Hitman Go By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 19 Last Post: 04-05-2016, 21:09
  3. Replies: 3 Last Post: 18-06-2014, 20:51
  4. Hitman 6 By Teo in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 29-05-2014, 10:53
  5. Replies: 0 Last Post: 24-07-2012, 11:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts