Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast
Results 81 to 100 of 108

Thread: Diablo II: Resurrected

  1. #81 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    S-a lasat lumea sau doar se joaca casual?

  2. #82 SP
    Member Mishy's Avatar
    Eu am reusit in sfarsit sa termin hell cu Sorceress si am inceput sa farmez.

  3. #83 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ce fel de sorc esti? Esti pe PS? Ai nevoie de gear?

  4. #84 SP
    Member Mishy's Avatar
    Multumesc, dar Sunt pe PC. Frozen Orb/Meteor, dar ma gandeam sa schimb pe Blizzard/Firewall.

  5. #85 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ahh you livin` the good life, cu jocul complet.

    Misto.

  6. #86 SP
    Member Mishy's Avatar
    Nu e chiar complet, mai am Ubers de facut.

  7. #87 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Cred ca colegul se referea la faptul ca noi astia mai plebi de pe consola, nu avem matchmaking si multe alte optiuni da nu e nimic... asteptam o minune

  8. #88 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Cum mai stati cu gear-ul? Imi mai trebuie enigma un soj si mara pentru a-mi termina hammerdin-ul si un beast pentru necromancer.

    Merge mai slow decat imi aduc aminte, cauza principala fiind ca nu pot crea jocuri. (

  9. #89 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Eu am abandonat de vreo 3 saptamani de cand mi-a crapat sorc-ul....planuiam sa nu mai joc pana nu fac astia update cu lobby-uri si player 8 command pe offline....in momentul de fata la cat de trista e situatia as juca doar offline

  10. #90 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by lucicleric View Post
    planuiam sa nu mai joc pana nu fac astia update cu lobby-uri si player 8 command pe offline
    Lol adica niciodata. Nu am nici un dubiu ca nu se va schimba nimic pe console.

  11. #91 SP
    Member Mishy's Avatar

  12. #92 SP
    Member lucicleric's Avatar
    freaking finally....unde sunt lobby-urile???? in fine...a mai patit cineva sa incerci sa iti umplii belt-ul cu potiuni apasand R3 si sa se blocheze? gen tot trebuie sa le pun eu manual? nu inteleg de la ce face treaba asta....e bug sau lag? este incredibil de enervant. Also un shortcut de a cumpara in bulk ar fi fost o treaba...dar vad ca e prea greu pentru ei.

  13. #93 SP
    Member Mishy's Avatar

  14. #94 SP
    Member smits's Avatar
    Is curios daca vor baga intr-o zi couch co-op la el.

  15. #95 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Am vazut ca e in oferta de sarbatori cu -25% jocul in versiune pt PC. Totusi am retineri sa il cumpar. In primul rand scorul de pe metacritic: 2.9. Nu e tocmai incurajator ce citesti pe acolo. In al doilea rand pe pc-ul meu din ce am vazut in 1080p cam in 30fps ar merge pe setari minime. Ceea ce nu pot sa zic ca ma incanta foarte mult, dar peste asta as putea trece. Daca as stii ca m-ar prinde jocul si l-as juca ore intregi. Mi se pare foarte aiurea ca nu au politica de refound macar la jumate ca si Steamul. Nu as da totusi 150 de lei aiurea. Pareri, sfaturi de la voi va rog...

  16. #96 SP
    Member Mishy's Avatar
    DIABLO II: RESURRECTED PATCH 2.4 HIGHLIGHTS | COMING SOON

    O gramada de schimbari vin, abia astept, incepe sa ma plictiseasca.

  17. #97 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by MRC View Post
    Am vazut ca e in oferta de sarbatori cu -25% jocul in versiune pt PC. Totusi am retineri sa il cumpar. In primul rand scorul de pe metacritic: 2.9. Nu e tocmai incurajator ce citesti pe acolo. In al doilea rand pe pc-ul meu din ce am vazut in 1080p cam in 30fps ar merge pe setari minime. Ceea ce nu pot sa zic ca ma incanta foarte mult, dar peste asta as putea trece. Daca as stii ca m-ar prinde jocul si l-as juca ore intregi. Mi se pare foarte aiurea ca nu au politica de refound macar la jumate ca si Steamul. Nu as da totusi 150 de lei aiurea. Pareri, sfaturi de la voi va rog...
    Dubios cu rating-urile astea. Da, jocul este identic cu cel din 2000 ( 21 de ani vechime) asta cand l-am jucat in Octombrie si probabil de aici si review-urile cu note mai slabe. Insa din ce stiu Blizzard intotdeauna a avut optimizare buna pe PC. Ce placa video ai de spui ca ar merge in 1080p cu setari minime si 30 fps? (pana si pe PS4 ai 30 fps la rezolutia asta) Are rejucabilitate mare, plus ca este un remaster reusit din punctul meu de vedere. De asemenea seturile ( itemele cele mai importante) parca cad mai repede acum fata de jocul original. Daca iti place stilul hack & slash, ce practic Diablo l-a inventat, nu te plictisesti repede. Diablo 2 e unic, a dat tonul la tot ce a urmat dupa si ramane un clasic. Eu n-am fost obsedat de el cum cunosc persoane insa il consider un joc bun indiferent de rating iar pretul acum de sarbatori il consider bun. (E cash cow, cam asta e ideea cu remaster-urile, dar si pentru noile generatii de gameri care au probabil alte pretentii a fost refacut)

  18. #98 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Am un PC vechi, nu e din generatia actuala. Placa video e un GTX750 TI, 16gb DDR3, SSD si I5 3470. Am vazut configuratii identice pe youtube ca mergeau doar in 30fps in 1080p. Mi-ar placea sa aiba un demo sa il pot incerca sau macar perioada de refound de 2 ore dupa joc ca pe Steam. Ma mai gandesc si ma decid pana de anul nou. Multumesc de respuns.

  19. #99 SP
    Member b615dub's Avatar
    Fix cand nu te astepti, pica JAH-ul

    Vrea cineva sa faca sparga Jah-ul in 2 Ber.

    Joc pe PC
    Attached Images Attached Images new-bitmap-image1.jpg

  20. #100 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Jah este mai ieftin decat Ber. Ber este cea mai scumpa runa din joc. Tare ca ti-a picat, la Shenk am vazut ca este un loc rapid si cu sanse putin mai bune sa iti pice HR.

    Mi-am cam terminat caracterul dorit e cosntruit, as mai avea nevoie de niste skillere dar nu absolut necesar. In rest cam asat e, mi se pare fun sa joc cu el, si foarte relaxant.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Diablo 4 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 141 Last Post: 30-03-2024, 11:34
  2. Diablo 3 By Alexungureanu in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-09-2018, 22:01
  3. Diablo 3 By DeathWings in forum Jocuri PC
    Replies: 1141 Last Post: 13-01-2016, 00:35
  4. Diablo 2 By flavi_us in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 05-06-2014, 20:52
  5. Replies: 13 Last Post: 17-07-2012, 16:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts