Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 19 of 19

Thread: Rainbow Six Extraction

  1. #1 SP
    Manager paul's Avatar

    Rainbow Six Extraction

    Quarantine devine Extraction:
    Extraction: Sprawl teaser:

    Extraction: Dev Team Title Reveal:

    Quarantine E3 2019 teaser:
    Attached Images Attached Images rainbow_six_extraction_logo.jpg

  2. #2 SP
    Manager paul's Avatar
    PS4, PS5, XONE, XS, PC, Stadia.
    16 septembrie.
    Cinematic Reveal Trailer:

    Gameplay Deep Dive Reveal:

  3. #3 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Rainbow Six Extraction Gameplay & VERY Scuffed Review

  4. #4 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    How Rainbow Six Extraction Builds Off Siege's DNA | Play For All 2021

  5. #5 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Rainbow Six Extraction: Ela - Operator Showcase | PS5


  6. #6 SP
    Manager paul's Avatar
    Amanat pentru ianuarie 2022.

  7. #7 SP
    Banned galaxic's Avatar
    Inca sunt prea buni banii facuti din Rainbow Six Siege, acest GTA V si Skyrim al lui Ubisoft

  8. #8 SP
    Manager paul's Avatar
    PlayStation Showcase trailer:

  9. #9 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Not too bad, cred ca este un joc numai bun pentru a umple perioada aia seaca de vara cand nu prea este de jucat nimic .

    https://opencritic.com/game/11577/to...six-extraction

  10. #10 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Va fi free to play in ...3 luni?!?


  11. #11 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cu siguranta nu, asa cum nu a fost nici Siege. Exista un public pentru asta, chiar ceva e-sports daca nu ma insel si sigur va avea succes.
    Dar faptul ca este inclus in Game pass este cu siguranta un plus, atat pentru Xbox users, cat si pentru PC users.

    Dar da, in reviews lumea nu este prea multumita de el. Au avut si s-au folosit de scheletul lui Siege, doar ca nu au adus prea multe lucruri noi si au renuntat la lucrurile care faceau Siege un joc competitiv.
    Poate vor introduce moduri full PvP, poate nu, dar momentan, este doar un joc putin peste medie.

    Also, SkillUp e cam hater din oficiu, asa ca daca vreti o parere mai pertinenta, vedeti la ACG sau faceti o medie de 4-5 reviews, sa vedeti si puncte pozitive si negative.

  12. #12 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Vad ca dpdv grafic este destul de 'lucios', binisor pentru ochii mei .
    Sunt curios daca poti face acele misiuni in solo cu boti cat de cat decent, sau te obliga sa joci doar in matchmaking cu randoms in lipsa de prieteni.

  13. #13 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din ce zicea ACG, merge cu coechipieri umani, asa ca asta ar fi un mare minus.
    Din ce am vazut in store, poti da un invite, valabil 14 zile sau ceva de genu, ca sa intre 2 prieteni sa te ajute, de pe orice platforma, fara sa aibe jocul.

    Din punctul meu de vedere, e greu sa te potrivesti cu inca 2-3 oameni pentru asa ceva, mai ales cand ai timpul de gaming limitat, asa ca e clar ca se adreseaza mostly celor care au 4-5h de gaming pe zi.

  14. #14 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Din ce zicea ACG, merge cu coechipieri umani, asa ca asta ar fi un mare minus.
    Din ce am vazut in store, poti da un invite, valabil 14 zile sau ceva de genu, ca sa intre 2 prieteni sa te ajute, de pe orice platforma, fara sa aibe jocul.

    Din punctul meu de vedere, e greu sa te potrivesti cu inca 2-3 oameni pentru asa ceva, mai ales cand ai timpul de gaming limitat, asa ca e clar ca se adreseaza mostly celor care au 4-5h de gaming pe zi.
    Sau nimeresti cu altii care nu au nici o treaba si il joaca precum Back4Blood, mor si ies. Cred ca asta este cea mai importanta . Cand experienta este ruinata de random noobs. Cum nu le am cu tintitul pe controller, le-as da 15eur sa joc si FC6-le pe PC cu Uplay+ .Ma mai gandesc...

  15. #15 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    l-am incercat acum. E interesant , e greut , nu am putut face mai mult de 2/3 checkpoint-uri /misiune . Echipa trebuie sa fie bine alcatuita si sa stie ce sa faca . Se mai gaseste cate unul si omoara Elite-ul ala ce trebuie extras. Priviti aici ce skins ,game-breaking in shop ! Nu verifica nimeni ?...si sa le zica ca fac parte din alt univers? omg!
    Attached Images Attached Images tom-clancys-rainbowa-six-extraction2022-1-20-14-31-2.jpg tom-clancys-rainbowa-six-extraction2022-1-20-14-31-15.jpg tom-clancys-rainbowa-six-extraction2022-1-20-14-31-34.jpg tom-clancys-rainbowa-six-extraction2022-1-20-14-32-9.jpg tom-clancys-rainbowa-six-extraction2022-1-20-14-31-57.jpg

  16. #16 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Ultimul skin imi aduce aminte de Masked Rider (Kamen Rider). Good old times

  17. #17 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Merge jucat in Solo, un mare plus pentru mine!

    “Yes, you can play Rainbow Six: Extraction solo. When you load up for an incursion, the size of your party always determines the quantity and diversity of enemies you’ll face, as well as the amount of REACT gear you can potentially find.

    Playing solo is actually a part of Extraction‘s lore and story. When you first queue up for a solo mission, a cutscene showing Siege operators Thermite and Ash having a heated conversation plays. In this scene, Thermite convinces Ash that solo missions are necessary because the situation with the Archaeans continues to evolve. Ash reluctantly agrees and approves the first solo mission: yours.”

    https://dotesports.com/rainbow-6/new...xtraction-solo

  18. #18 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    l-am incercat acum. E interesant , e greut , nu am putut face mai mult de 2/3 checkpoint-uri /misiune . Echipa trebuie sa fie bine alcatuita si sa stie ce sa faca . Se mai gaseste cate unul si omoara Elite-ul ala ce trebuie extras. Priviti aici ce skins ,game-breaking in shop ! Nu verifica nimeni ?...si sa le zica ca fac parte din alt univers? omg!
    Asta se cere, asta se vinde. Mai toate jocurile urmeaza trendul Fortnite (care a fost un real succes financiar)

  19. #19 SP
    Junior Member Schultz's Avatar
    Din punctul meu de vedere, Extraction trebuia sa fie un expansion la Rainbow 6 Siege, asa cum Far Cry New Dawn trebuia sa fie la Far Cry 5. Au incercat sa mai scoata si ei ceva, sa nu para ca duc lipsa de activitate si "noutati".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Rainbow Six Siege By MonkY in forum Console Club
    Replies: 182 Last Post: 25-08-2022, 14:24
  2. Vând Rainbow Six Siege PS4 By GabiCutlac in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 02-02-2018, 00:09
  3. Rainbow Six Siege - Closed Beta By flaviu.cos in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 5 Last Post: 02-10-2015, 09:14
  4. Replies: 2 Last Post: 10-06-2014, 14:36
  5. Rainbow Six Vegas 2 By Zaktan in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 25-01-2009, 18:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts