Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 88 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 ... LastLast
Results 401 to 420 of 1757

Thread: Clubul colectionarilor

  1. #401 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar

  2. #402 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    Behold...my collection:X:X:X

    Colectie realizata in 6 ani....de cand sunt consolist

    mai lipsesc Resident Evil 4(PS2),Crash Team Racing,Mortal Kombat,F16(PS1)...sa nu dati niciodata jocuri cu imprumut ca nu le mai vedeti
    man,super colectia,keep it goin'

  3. #403 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Quote Originally Posted by Shearer View Post
    www.pinsane.com PINORAMA: - michael_jackson_arcade_entry.xml Panoramic Picture

    colectia lui Michael Jackson , are destule jocuri "grele" acolo.

    Acum inteleg eu cu ce "atragea" el toti copiii aia






    (all MJ fans, Don't get offended)

  4. #404 SP
    Member taz@'s Avatar
    Off topic,scuze!sper sa nu imi i-au bann!
    as vrea sa il i-au de la el...daca doneaza banii pt comunitate!daca nu sper sa ma ajuti tu pt ca nu prea le am cu eBay-ul....

  5. #405 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Eu ma intreb este chiar colectionar sau este vreun centru de inchiriat jocuri.ori cum daca este colectzia lui inseamna ca este obsedat.in ori ce caz este bolnav sigur

  6. #406 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    Eu ma intreb este chiar colectionar sau este vreun centru de inchiriat jocuri.ori cum daca este colectzia lui inseamna ca este obsedat.in ori ce caz este bolnav sigur

    Despre cine vorbesti ?

  7. #407 SP
    Member dorin_star's Avatar
    sunt niste poze la inceput cu o camera pplina cu jocuri cred ca sunt peste 5000 de dvd-uri

  8. #408 SP
    Member Skaar's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    sunt niste poze la inceput cu o camera pplina cu jocuri cred ca sunt peste 5000 de dvd-uri
    Cine, Bodo? El cred ca are cele mai multe jocuri/filme, dar nici pe departe 5000 lol

  9. #409 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    cel mai simplu cu quote. orice colectionar e maniac in felul lui.

    si darkye nu are atat cat sustii, cat despre a il judeca in conditiile in care nu il cunosti personal, e lame

  10. #410 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by Shearer View Post
    www.pinsane.com PINORAMA: - michael_jackson_arcade_entry.xml Panoramic Picture

    colectia lui Michael Jackson , are destule jocuri "grele" acolo.
    PE PS1 scrie cumva Metal Gear Solid?

  11. #411 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    Eu ma intreb este chiar colectionar sau este vreun centru de inchiriat jocuri.ori cum daca este colectzia lui inseamna ca este obsedat.in ori ce caz este bolnav sigur
    Asa crezi tu? Daca avea in loc de jocuri, masini, mai spuneai ca este obsedat sau bolnav? Meritai ban pentru ceea ce ai scris, dar nu stiu ce are sistemul de infactiuni ca ti-a dat doar warn. Este singurul din Romania care se poate compara cu adevaratii colectionari de afara si vii tu sa scrii tampenii. Pe viitor gandeste inainte de a posta.

  12. #412 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Asa crezi tu? Daca avea in loc de jocuri, masini, mai spuneai ca este obsedat sau bolnav? Meritai ban pentru ceea ce ai scris, dar nu stiu ce are sistemul de infactiuni ca ti-a dat doar warn. Este singurul din Romania care se poate compara cu adevaratii colectionari de afara si vii tu sa scrii tampenii. Pe viitor gandeste inainte de a posta.
    Lasa-l Mo, ca el se lauda ca e plin de bani si pe alt thread se enerveaza ca nu se modeaza ps3-u...

  13. #413 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    sunt niste poze la inceput cu o camera pplina cu jocuri cred ca sunt peste 5000 de dvd-uri

    Ok kid, here, have a banana instead

  14. #414 SP
    Member dorin_star's Avatar
    ba fratzilor da ce avetzi mai cu mine ?voua vi se pare normal sa datzi 2 milioane in medie pe un joc la noi in romania.imi place sa ma joc cand am putzin timp liber am avut toate consolele de la playstation credeti-ma dar nu se merita sincer sa investesti in jocuri .mai tarziu nu le cresc valoarea asa cum fac timbrele sau vinurile vechi .mai ales ca la noi metalitatea este ca ce este vechi trebuie sa fie si ieftin.si gandestete cat timp a pierdut omul ala in fata televizorului in loc sa si-l petreaca cu o felmeie o calatorie o plimbare cu masiana sarituri cu coarda sau mai stiu eu ce sport.eu sincer daca asi fi invalid de la jumate in jos sa nu ma pot ridica din pat m-asi putea juca atata in rest nu stiu. e prea frumoasa viata si nu mi-asi irosio in fata unei console fie ia si playstation 10.va respect nu mi-o luatzi in nume de rau dar trebuie sa mai iesim si din casa .si apropo sa fiu mai exact este forba de pozele de pe lincul la care face trimitere Khan

  15. #415 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Asta e faza, ca pe aici, mai nimeni nu da 200ron pe joc . lol , majoritatea sunt luate de pe ebay, amazon, shopto, sau mai stiu eu ce alte site-uri din strainatate, ... a da, si webpredator, era sa uit ... Vezi ca majoritatea userilor de aici sunt destul de "mari" , as in peste 25-30 ani ... multi cu familie / copii , as in "Married with Children".

    PS: Mai lucreaza la gramatica.

  16. #416 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    ba fratzilor da ce avetzi mai cu mine ?voua vi se pare normal sa datzi 2 milioane in medie pe un joc la noi in romania.imi place sa ma joc cand am putzin timp liber am avut toate consolele de la playstation credeti-ma dar nu se merita sincer sa investesti in jocuri .mai tarziu nu le cresc valoarea asa cum fac timbrele sau vinurile vechi .mai ales ca la noi metalitatea este ca ce este vechi trebuie sa fie si ieftin.si gandestete cat timp a pierdut omul ala in fata televizorului in loc sa si-l petreaca cu o felmeie o calatorie o plimbare cu masiana sarituri cu coarda sau mai stiu eu ce sport.eu sincer daca asi fi invalid de la jumate in jos sa nu ma pot ridica din pat m-asi putea juca atata in rest nu stiu. e prea frumoasa viata si nu mi-asi irosio in fata unei console fie ia si playstation 10.va respect nu mi-o luatzi in nume de rau dar trebuie sa mai iesim si din casa .si apropo sa fiu mai exact este forba de pozele de pe lincul la care face trimitere Khan
    In Romania adaosul este de obicei de 15%. Adica nu mult, doar 30 RON fata de RRP (Recommended Retail Price). Daca unele magazine online isi permit sa vanda cu MULT sub RRP asta nu inseamna ca la noi e jale si urgie.
    Daca la noi mentalitatea ca "vechi" este si ieftin este atat de buna, atunci de ce se inghesuie pitipoancele la targuri de vintage de te doare creieru pe ce boarfe din 1900 toamna se duc banii. :B
    Ce te face sa crezi ca cei care colectioneaza isi cumpara TOATE jocurile de la lansare? Peste 50% din jocurile colectionate de mine le-am cumparat cu mai putin de 80 RON bucata.
    Multumesc pentru sfaturile tale sociale, dar stam bine mersi. Ce-l face pe un colectionar de jocuri sa iasa mai putin din casa decat un colectionar de timbre?
    Imi place cum te incluzi in tagma pe care o blestemi cu cateva cuvinte inainte. Cum adica "trebuie sa mai iesim si din casa"? Sa stii ca lumina solara nu te face mai destept decat becul de neon.
    Poate ar trebui sa mai iesi pe afara sa inveti cum sa te adresezi, cum sa dai niste argumente, si cum sa-ti expui o parere atunci cand ea e constructiva si nu poate fi perceputa ca un atac in urma invidiei pe care o porti.

  17. #417 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Nu sunt invidios pe nimeni si pe nimic am obtzinut cam tot ce am vrut de la viata pt ca muncesc de la 16 ani ,ma intretzin singur nu stau cu parintzii ,locuiesc in constanta chiar langa malul marii si majoritate timpului mi-l petrec cu prietena sau cu prietenii .daca tzi se pare ca ma exprim mai nu stiu cum bucurate ca ai ceva sa-mi reprosezi .ori cum traim intro tzara libera unde fiecare poate sa spuna ce gandeste si sincer asta este parerea mea despre investitul banii in jocuri .asi putea sa itzi dau niste sfaturi in ce ai putea sa investesti banii dar ..........ori cum nu m-ar mira sa aflu ca nu ai mai mult de 18 ani si ...........imi place ca luatzi foc si saritzi la gatul omului imediat DAR ma intreb pe strada in bucuresti sau de unde santetzi OARE suntetzi tot atat de galagiosi?

  18. #418 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Da' la tine acolo la malul marii limba romana se invata? In niste gramatica investim si noi?
    Nu suntem toti ca tine pimpi pe litoral sa investim banii in curve si shaorma.

  19. #419 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Ia vezi tu cat costa pe ebay un joc de prin 1995-98 non-platinum in stare inpecabila, sau chiar casete de NES, Gameboy etc. si dupa aia sa vii cu argumente gen: "Nu cresc in valoare in timp". Logic, la 2-3 ani nu iti cresc in valoare, dar daca ai putina rabdare o sa ajungi sa le vinzi cu cel putin dublu decat le-ai cumparat.

    Te-ai gandit ca poate nu le-a jucat pe toate, sau cel putin nu le-a terminat pe toate si ii place doar sa le aibe in colectie? Cam cum faci tu cu cartile din biblioteca.

  20. #420 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Nici nu ma mira unu 15 si unul 23 .Daca stiam nici nu-mi mai bateam gura.Scrieti ce vreti cumparati-va toate jocurile din lume ca eu nu-mi mai bat capul cu voi.ma duc sa-mi incing putin motorul prin MAMAIA.somn usor

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 88 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57
  3. Clubul de narghilea By Uziwood in forum Offtopic
    Replies: 36 Last Post: 25-10-2015, 20:11
  4. Clubul F.C. Steaua By octav in forum Health, Food & Sports
    Replies: 366 Last Post: 21-10-2011, 00:19
  5. Retro - Topul colectionarilor By rageone in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 22 Last Post: 07-08-2009, 23:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts