Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast
Results 121 to 140 of 143

Thread: Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #121 SP
    Member smits's Avatar
    Si eu il dau dupa ce il gat.
    Revin la jocurinoi pentru precomenzi.
    Asta e.

  2. #122 SP
    Member biagyydog's Avatar
    E varianta 2, mai silentios? Ai ceva poze?

  3. #123 SP
    Member zNowkid's Avatar
    Mi-a ajuns comanda astazi (prima comanda facuta la ei si cu siguranta ultima).
    Attached Images Attached Images img_3521.jpg img_3522.jpg

  4. #124 SP
    Member mladin86's Avatar
    Jalnic , trebuia sa l refuzi !

  5. #125 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Este varianta 2, adica ceva mai silentios?
    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    la mine a ajuns frigiderul. Care e fain face ce trebuie, dar de la ei nici un semn, doar mail-uri automate. Asta e, bine ca a venit, si sper sa nu imi faca figuri...

  6. #126 SP
    Member smits's Avatar
    Fa o reclamatie la firma de curierat. Nu are cum ca ei sa fi trimis asa.

  7. #127 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Quote Originally Posted by zNowkid View Post
    Mi-a ajuns comanda astazi (prima comanda facuta la ei si cu siguranta ultima).

    Ar fi trebuit să refuzi coletul și să faci o sesizare. Presupun că nu l-ai deschis în fața curierului...

  8. #128 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by zNowkid View Post
    Mi-a ajuns comanda astazi (prima comanda facuta la ei si cu siguranta ultima).
    Cu emag am patit si eu la fel , cu Ghost of Tsushima livrare easybox ! Mi-au dat vocher 80ron sa-l pastrez ! am acceptat !

  9. #129 SP
    Member zNowkid's Avatar
    Din pacate, nu am deschis coletul in fata curierului. I-am contactat pe cei de la gamers.ro (probabil nu voi primi un raspuns). Voi face si o sesizare la firma de curierat.

  10. #130 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Poate din lipsa de personal au angajat un catel ca sa impacheteze coletele care ocazional mai musca din ele. Lasand gluma, Jesus Christ, horror.

  11. #131 SP
    Member mladin86's Avatar
    Sun la protectia animalelor ?

  12. #132 SP
    Junior Member SieNoK's Avatar
    Din pacate foarte dezamagitoare experienta cu Gamers.ro.

    Am comandat Gotham Knights Special Edition si The Dark Pictures : volume 2 pe 16 noiembrie 2022.

    Mi-a venit abia azi iar :

    Gotham Knights Special Edition a venit in poloneza, iar The Dark Pictures a venit ciuruit, pachetul de carti de joc are ambalajul rupt, am gasit in carcasa jocului rupta o balama de la primul disc, trebuie sa am mare grija cum inchid carcasa.

    Am discutat cu ei si mi-au propus sa imi dea 10% reducere la urmatoarea comanda si transport gratuit. Pai cine mai comanda de aici?

    Penibil, nu recomand.

    Voi reveni si cu pozele ca sa nu fie discutii.

  13. #133 SP
    Member mladin86's Avatar
    RIP gaymers.ro La ! Revedere !

  14. #134 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Eu am cumparat un controller de PS5 negru, 205 lei cu tot cu transport. Sigiliul parea desfacut, dar in rest nu am remarcat nicio problema in cateva ore de testat. Am descarcat special Astro pt el si toate functiile sunt intacte.

    Inclusiv ambalajul a fost ok. Singura parte negativa a fost ca nu au citit detaliile de la note (dar nu e ca si cum altii o fac). I-am rugat sa intarzie comanda putin (2 zile) dar au trimis-o facand abstractie de ce am scris.

  15. #135 SP
    Member mladin86's Avatar
    Era cel putin desigilat si vandut ca nou . Este inselatorie ) ma lasi te rog cu gunoaiele astea de aprozare? Ma duc duminica in bazar , piata daca vreau controller sh )

  16. #136 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Controllere mai vin desigilate si de la magazine mai mari. Am primit de la Emag un dualshock acum ceva timp desigilat ca nu a putut distribuitorul sa isi îndese fițuica cu garantia altfel.

  17. #137 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Quote Originally Posted by mladin86 View Post
    Era cel putin desigilat si vandut ca nou . Este inselatorie ) ma lasi te rog cu gunoaiele astea de aprozare? Ma duc duminica in bazar , piata daca vreau controller sh )
    Eu am expus ce am vazut si care a fost experienta mea, fie ca iti convine sau nu asa ca eu te las pe tine ,,cu gunoaiele,, astea. Am specificat ca cel mai probabil e un produs desigilat vandut ca nou. Asta nu inseamna ca nu cumpar resigilate cu alte ocazii pentru un discount. Pretul a fost imbatabil, nici pe olx nu gasesti produs intr-o stare atat de buna cu 205 lei cu transport inclus.

  18. #138 SP
    Member mladin86's Avatar
    Daca era desigilat trebuia mentionat f clar , altfel ai fost inselat . Daca tu te complaci in situatia asta sa fii sanatos. Dar nu mai bate toba ca e ok ce ai patit , pt ca nu este si nu faci nimic doar promovezi niste escroci de 2 lei si niste gunoaie de oameni care calca in picioare legile statului.

  19. #139 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    Valoarea produselor odata desigilate scade la jumate, poate chiar mai mult

  20. #140 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Cu oamenii astia se intampla ceva, nu stiu ce, dar este de noaptea mintii...
    Pana la un anumit punct T0 au fost super ok, super responsive, apoi brusc refuza orice fel de comunicare si sunt imposibil de contactat prin orice mijloace...

    Cel putin bizar...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast

Similar Threads

  1. GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii By RvsS in forum Console Club
    Replies: 9022 Last Post: 20-02-2023, 15:36
  2. Gamers Leaderboard By Templier in forum Console Club
    Replies: 26 Last Post: 14-07-2014, 12:37
  3. Wi-Fi Gamers By roby_selesan in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 0 Last Post: 20-02-2011, 14:59
  4. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  5. HAWX - gamers By BarKohba in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23 Last Post: 29-07-2010, 18:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts