Excelent joc - bravo domnu raf
Printable View
Excelent joc - bravo domnu raf
Call of Duty WaW de la Gameshop :rulez:
Update blu ray!;)
My new iPhone 3G :x
Attachment 20427
sa-l stapanesti sanatos - o gramada de jocuri misto pe iphone (si nu numai)
update;)
news
heh, credeam ca Mount & Blade e doar downloadable
eh...cumparaturi noi...imi trebuia in tel nou...http://www.consolegames.ro/forum/%5B...G%5D%5B/URL%5D
---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------
http://img21.imageshack.us/img21/522...ine0085.th.jpg
thx bodopsx
Update blu ray!;)
Nu mai bine m-ai puneai 10 ron si luai Collector's edition de la webpredator versiunea de PS 3 sau luai prin robert mult mai ieftin editia normala de PS3 cat si de 360.:-S
Enorm de mult! :O
Lasati omu sa se bucure - era Monky in shoping spree .. nu se mai putea abtine - cand a venit vanzatoarea cu jocu cerut nu mai stia ce sa faca ii venea sa o pupe :D ... ahahah
The great SF4 ... again :P
Da Gozfader 2
Si putin feedback for my soul :D ... with triggers, of course
:x arata foarte tare DS3 ala alb.:x
LE:de unde l-ai luat?ca sunt si eu interesat.
thx
Acest thread se numeste "Ce ne-am cumparat astazi". Nu ii vad numele "Laudati cat mai mult sau cereti detalii celui ce si-a cumparat". Deci, limitati-va la a posta ce v-ati cumparat azi. Jumatate de thread este plin de off-topic. Daca este apreciat obiectul achizitionat, exista sistem de multumire.
Justitiarul
skinul si consola juniorului :D
din pacate partea de jos de la usb degeaba o puneam pt ca e gandita pt versiunea de 60GB :P