Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 187 of 282 FirstFirst ... 87 137 177 185 186 187 188 189 197 237 ... LastLast
Results 3,721 to 3,740 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #3721 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    L-am jucat eu, din perspectiva pilotului de avion si este foarte tare, dar destul de greut, ca trebuie sa mergi si destul de repede si aproape de sol, sa si tragi/nimeresti.

    FRATILOR !!! de ce nu intrati in online ? Am vrut sa ma joc si eu aseara si erau doar 2 membrii online, iar cei 2 nu mi-au raspuns invite-urilor. WTF !?!?! D-aia am dat join la crew ?

  2. #3722 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Sincer eu am intrat online (xbox), am vazut si am plecat. Absolut nimic ce sa ma tina acolo nu gasesc. Deci rama singleplayer pentru mine pana ma satur.

  3. #3723 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    nu aveti dreptate. Are farmec in Online dar doar cu jucatori romani. E chiar amuzant atunci. Bineinteles ca misiunile nu au complexitatea celor din Story, dar nu sunt plictisitoare

  4. #3724 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Niste lucruri interesante despre singleplayer, e de necrezut nivelul de detalii....





    Si o intrebare legata de story:



  5. #3725 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Am creat o noua emblema pentru crew: Rockstar Games Social Club - ConsoleGames Crew

    Sper sa va placa ce a iesit.

  6. #3726 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Arata foarte ok pe tricou Thanks.

  7. #3727 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Si o intrebare legata de story:



    Nimeni?

  8. #3728 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Nimeni?

  9. #3729 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Si o intrebare legata de story:



  10. #3730 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

  11. #3731 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post

  12. #3732 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    A aparut updateul 1.03 ce repara stergerea caracterului si pierderea progresului: GTA Online: New Title Update Available and More | Rockstar Games

    The new Title Update addresses character deletion and other loss of game progress. Look out for some official info here on the Newswire later today.

  13. #3733 SP
    Member muski's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    A aparut updateul 1.03 ce repara stergerea caracterului si pierderea progresului: GTA Online: New Title Update Available and More | Rockstar Games
    Mda eu tot am ramas cu personajele pierdute + multe lume a profitat pana acum de o misiune Rooftop Rumble , se facea in maxim 20 secunde si luai 25.000 coco + xp... , nu stiu daca au nerfuit-o... dar deja multi au level 150 + milioane in cont . R* again

  14. #3734 SP
    Member Kupy's Avatar
    Salutari, dragi prieteni. Azi am avut placerea sa joc cu cativa colegi de crew si avem niste baieti foarte foarte priceputi, dar nu am reusit in 4 ore de joc sa strang mai mult de 3 insi in misiune. Erau destui conectati dar nu acceptau invitatiile, nu doar ale mele. Eu unul incerc mereu sa ma unesc, las deoparte plimbarile si spargerile de benzinarii ca nimic nu e mai nasol decat sa stai sa astepti in lobby sa se uneasca 2-4 amici sa faci o misiunea ca omul. Spor la treaba !

  15. #3735 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Inseamna ca ai jucat in timpul zilei, ca seara nu joaca aproape nimeni. Iar stau de app 2h si sunt doar 2 din crew. Am si incetat sa mai dau add, ca nu-mi accepta nimeni. Prefer sa fac cu necunoscuti, ca macar aia joaca de placere.
    Am schimbat din nou crew-ul. Nu are rost. b-bye CG crew.

  16. #3736 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Eu nu inteleg de ce pierd cate 2-4k din banca cand mor..stie cineva treaba asta?

  17. #3737 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Costuri de spitalizare.

  18. #3738 SP
    Member anes's Avatar

  19. #3739 SP
    Member DiablQ's Avatar
    E valabil si la Online nu?,pai daca ma prinde unu si ma omoara de vreo 3-4 ori,ce fac stau sa pierd banii in loc sa strang..

  20. #3740 SP
    Junior Member TwiXXXie's Avatar
    Quote Originally Posted by DiablQ View Post
    E valabil si la Online nu?,pai daca ma prinde unu si ma omoara de vreo 3-4 ori,ce fac stau sa pierd banii in loc sa strang..
    Pai ar cam trebui sa-l omori tu inainte sa te omoare el sau daca nu, intra in Passive Mode, pe xbox tii apasat pe butonu back(presupun ca la ps3 tii pe select) pana cand apare un meniu in stanga si dai in jos pana apare Passive Mode, costa 100$, nu poti omora si nu poti fi omorat (weapon wheelu e dezactivat)

    @ReNeGaDe124 am o intrebare, m-am uitat pe Social club si am vazut ca sunt pe locul 2 in crew , daca ne mentinem pe primele pozitii suntem promovati sau? stiu ca la Hierarchy sunt la Muscle

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 187 of 282 FirstFirst ... 87 137 177 185 186 187 188 189 197 237 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 284 Last Post: 17-04-2024, 22:38
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts