Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 536 of 540 FirstFirst ... 36 436 486 526 534 535 536 537 538 ... LastLast
Results 10,701 to 10,720 of 10784

Thread: Ce te joci -> Acum!

  1. #10701 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Resident Evil 6. Excelente campaniile lui Leon și Chris.

    O chestie șocantă, așa ca un deja-vu, e că virusul infecțios se numește C-Virus și e lansat în China cu ajutorul unei rachete. Foarte încărcat de acțiune și plin elemente noi comparativ cu 4 și 5. Boss fight-urile sunt incredibile, dar în același timp echilibrate și inteligent făcute, fără momente frustante și inutile.

    După 4, mi se pare cel mai bun din serie. Genul de joc rar, apărut cu mult timp înaintea vremurilor lui.

  2. #10702 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Assassins Creed Valhalla 1st DLC - Wratch of the Druids - o locatie noua, Irlanda, inamici noi, poveste interesanta si abilitati noi

  3. #10703 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Homeworld 2 on 65” TV

  4. #10704 SP
    Junior Member Floris3480's Avatar
    Tocmai , ce am terminat Halo 5:Guardians. Acum înțeleg , ce atâta vâlvă in jurul lui. Posesor Xbox Seria S.

  5. #10705 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Frostpunk pe PS5. E genul ala de joc pe care il deschizi si uiti sa mai iesi din el.

    Nu am jucat jocuri de tip city builder pana acum, din cauza asta mi se pare greu sa tin pasul cu tot ce se intampla. Sper sa ma adaptez, pentru ca imi place foarte tare atmosfera.

  6. #10706 SP
    Junior Member The Monkey 23's Avatar
    Lego Batman 2 pe PS5 prin PSNow. Serviciul asta de streaming mi-a dat deja crash la joc si are lag cand tie lumea mai draga.

  7. #10707 SP
    Junior Member Floris3480's Avatar
    Cyberpunk 2077 Xbox Series S.

  8. #10708 SP
    Junior Member asfbobel's Avatar
    Seria Mafia

  9. #10709 SP
    Member awaytokill's Avatar
    The Last of Us 2 @PS5

  10. #10710 SP
    Junior Member Tavicu's Avatar
    Imi cumparasem Metro Exodus si la recomandarea unui prieten am decis sa le joc si pe cele precedente.
    Tocmai am terminat 2033 si urmeaza Last Light.

    Pana acum primul mi s-a parut bestial, mai ales pentru un joc facut in 2010

  11. #10711 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Am început Far Cry Primal Apex Edition dar m-am plictisit repede. Cred că m-am oprit după vreo 2 ore. Acum joc Far Cry 5 (m-a prins povestea și îmi place foarte mult câinele). Poate trec la Far Cry 4 după asta. Alte Far Cry nu am jucat.

  12. #10712 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Incearca Far Cry 3 si o sa uiți de toate celelalte.

  13. #10713 SP
    Junior Member Floris3480's Avatar
    Riders Republic : Beta. Minunat jocul.

  14. #10714 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Hades pe PS5. Nu am crezut ca o sa fiu asa de dependent de el. Tot ce tine de acest joc este la superlativ. In opinia mea in top 3 cele mai bune jocuri existente pe PS5 in acest moment.
    Attached Images Attached Images hades.jpg

  15. #10715 SP
    Junior Member Floris3480's Avatar
    Watch Dogs Legion .

  16. #10716 SP
    Junior Member RaizenUnlimited's Avatar
    Forza Motorsport 7

  17. #10717 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Quote Originally Posted by dronology View Post
    Am început Far Cry Primal Apex Edition dar m-am plictisit repede. Cred că m-am oprit după vreo 2 ore. Acum joc Far Cry 5 (m-a prins povestea și îmi place foarte mult câinele). Poate trec la Far Cry 4 după asta. Alte Far Cry nu am jucat.
    Am abandonat Far Cry 5 după câteva zile... în momentul în care totul a devenit rutină și nu am mai simțit jocul ca pe o provocare... mi-am pierdut interesul. Scenariul e bun dar gameplayul se simte ca o corvoadă. E clar că nu voi mai juca alte jocuri din serie.

    După Far Cry 5 am început și terminat Red Dead Redemption 2. Un western genial! Mă gândesc să îl joc și online. Deocamdată am trecut la God of War (2018). Aici mă enervează faptul că nu pot explora liber, că nu pot să sar în prăpastie sau în apă, e destul de liniar totul, dar Kratos și Atreus compensează. Am și God of War III dar nu pare la fel de interesant.

  18. #10718 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Pe alocuri GOW 3 este la fel sau dacă nu chiar mai interesant decât 4. Eu îl am acolo în memorie, probabil ca a fost primul pe care l-am jucat, doar mecanica este învechită la el.

  19. #10719 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Jocurile anterioare sunt din "ere diferite".. trebuia sa fi crescut cu ele ca sa fi inteles cumva si locul si valoarea lor in acele timpuri.
    Aplicabil technical, game mechanics, storyline, etc.
    Nu cred ca are sens a fi comparate prin.. prisma actualelor generatii (atat de jocuri cat si a consumatorilor de jocuri).

    Altfel, amandoua sunt jocuri bune, si-atat. De fapt cam toate.
    Destule titluri si pe Vita sau Mobile in acelasi univers. Was a good run. Reimagined incepand cu titlul din 2018.

    LE: ma refer la GoW. Eu de pe la 4 nu am mai jucat niciun Far Cry. Cel putin nu serios.

  20. #10720 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    AC Valhalla PS5
    Ghost of Tsushima

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 536 of 540 FirstFirst ... 36 436 486 526 534 535 536 537 538 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  2. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  3. Pe ce platforma joci Destiny? By MonkY in forum Polls
    Replies: 40 Last Post: 18-05-2015, 15:06
  4. Cum sa joci Arcade Games pe PC By RonanN1 in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 1 Last Post: 10-08-2013, 16:20
  5. De cat timp te joci pe console ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 57 Last Post: 23-05-2010, 00:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts