Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 12 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast
Results 141 to 160 of 240

Thread: Far Cry 3

  1. #141 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by Villy View Post
    Ok , ms pt explicatii. Mai am 2 intrebari:

    1. Gasesc insanity edition pe la 200 ron sigilat aici pe forum?
    2.Necesita Online pass jocul?

    Sent from iPhone 550 using my mind
    1. Nu, poate lost expedition, dar ma indoiesc la banii astia;
    2. Da.

  2. #142 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, am tot vazut prin filmulete ca are ceas la mana sau manusi. Cum le pot folosi ? Sunt din cele gasite si exista vreo optiune sa le folosesti ? Sau se deblocheaza mai incolo ?

  3. #143 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Guys, am tot vazut prin filmulete ca are ceas la mana sau manusi. Cum le pot folosi ? Sunt din cele gasite si exista vreo optiune sa le folosesti ? Sau se deblocheaza mai incolo ?
    Hehe, vrei sa fi la moda? Iti este ciuda ca unii au ceas si manusi de piele si tu nu? Glumeam neamule, Rolexu si manusile Pierre Cardin le cumperi de la mall mai tarziu pe parcursu jocului, hehe glumeam iar. Ai rabdare ca ai sa le dobandesti mai incolo prin furt si crima(cutit in gat), acuma nu am glumit.

    Ma impresioneaza cum unii sunt atenti la toate detalile, chiar nu am observat ceasu ala nenorocit in timpu jocului, cred ca am fost atent sa dau cu sniperu headshoturi, ah si m-am prea cufundat in puterea armelor cu semnatura(signature guns), they rock.

  4. #144 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt destul de "incolo" si am aproape toate abilitatile deblocate. Am tot "furat" ceasuri, smartphones si alte mizerii, dar nu stiu cum sa le folosesc pe mine. Nu ma intereseaza chiar asa tare, dar sunt curios si na, diversitatea nu strica

    Oricum, jocul este pur si simplu superb. In mod clar, jocul anului.

  5. #145 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    @Razvanrazy, obiectele ce le iei prin loot nu le poti folosii, doar vinde. Mai ai putina rabdare ca vei avea manusile fara sa intri in meniuri si sa ti le pui pe mana, it will happen just like that, santa is coming, its near you just have faith and patients.

  6. #146 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Dar eu am terminat jocul si nu am ceas la mana

  7. #147 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Dar eu am terminat jocul si nu am ceas la mana
    Manusi Pierre Cardin precis ai, sincer nici eu nu am vazut Rolexul. Poate il ai numa daca cumperi Rolex edition, sau Watch Closely for the Watch DLC

  8. #148 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    In schimb am observat ca isi schimba bocancii.

  9. #149 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar



  10. #150 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    N-am jucat decat vreo 1 ora jumate ca imi picau ochii in gura de obosit, dar jocul e bestial si precis devine din ce in ce mai interesant. Vocea personajului principal pare mai de putalau asa, dar in rest n-am obiectii. Si arata suuuuuperb, dar ma asteptam la asta. Closest thing to Rambo FTW!!


  11. #151 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Unul din putinele cazuri in care publicitatea asta este chiar foarte bine facuta si chiar merita. In mod clar jocul va avea un profit incredibil si are si de ce. Este o bijuterie

  12. #152 SP
    Member ramusg's Avatar
    Pe langa SP, care e f bun. MP-ul , SUBLINIEZ, MP-ul este BESTIAL, de f mult timp nu am jucat un pacanici cu o " mecanica" a tragerilor atat de buna, gameplay echilibrat, BESTIE de joc. Daca se rezolva problema frustranta cu VoiP-ul, nu poti sa comunici in nici o forma cu un prieten care pacaneste cu tine in squad, si cea de machmaking care e un pic sacaitoare o sa-i dau 10/10, asa are deocamdata doar 9/10.

  13. #153 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  14. #154 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Far Cry 3 continues the insanity in January with High Tides DLC – PlayStation.Blog.Europe

    Hey, gamers! The studio that brought you Far Cry 3′s online experience is preparing something big to kick off the new year: the co-op DLC pack, High Tides, exclusively on PS3 for console gamers. This January, we’re releasing two entirely new co-op chapters, Jailbreak and Redemption. These new chapters feature the culmination of all the hard work we’ve put into the main co-op campaign. They’re truly the best of the best.

    High Tides will take place where the original six co-op chapters left off. These are the gang’s final moments, and we’re really challenging ourselves to go all-out. We’ve got new missions, tougher fights, bigger competitions, some great up-close time with your favorite characters, and explosive moments unlike anything you’ve seen before. Can you tell we’re excited?

  15. #155 SP
    Junior Member kradzor's Avatar
    Hmm voi folositi in multiplayer setarea aia de Aim on(sau geva de genu) ? sau o lasati pe off?cum e mai bine

  16. #156 SP
    Junior Member Amsterdam's Avatar
    Jocul anului si la VGA nu este prezent in nici o categorie. Lasa ca baga jocuri cu zombie ca doar vine apocalipsa si cod ca sa aiba americanii motiv sa se uite.

  17. #157 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  18. #158 SP
    Member Mishy's Avatar
    A facut cineva acel Side Quest "Tagging the Past" , imi zice tipul sa caut niste dog tags de pe niste cadavre , le adun si nu se intampla nimic si zice in continuare ca mai trebuie sa adun , dar m-am uitat pe harta si nu mai sunt , o fi un bug?

  19. #159 SP
    Junior Member kradzor's Avatar
    sunt 3 cadavre cu taguri parca dupa ce le aduni trebuie sa te duci inapoi sa i le dai tipului , daca nu iti merge o fi la tine ceva nu stiu , eu nu am avut nicio problema

  20. #160 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, va rog nu cititi daca nu ati trecut de prima insula, dar:


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 12 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19
  2. Far Cry 2 By Mask in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 30-01-2009, 10:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts