Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 240

Thread: Far Cry 3

  1. #21 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    A fost repus (in caz ca asta era video de sus)


  2. #22 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

    Arata foarte bine!

  3. #23 SP
    Member Mishy's Avatar
    Am o nelamurire,protagonistul e un fost soldat sau care e faza cu el?

    BTW: Jocul arata fenomenal

  4. #24 SP
    Junior Member alexmantiger's Avatar
    Din acest gameplay, jocul arata foarte bine si iti da senzatia aia ca iti pasa de ce se intampla cu personajele,iar cinematicele (cinematics) arata foarte bine si foarte natural.
    Daca va avea si un multiplayer bun ,jocul asta va fi sigur nominalizat la cel mai bun shooter din 2012.

  5. #25 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Ptr mine e suficient sa aiba un story si gameplay bun,inamici animati de un AI mai avansat(nu ca cea din actuala generatie de shootere).Poate nici sa nu aiba multiplayer.

  6. #26 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Am o nelamurire,protagonistul e un fost soldat sau care e faza cu el?

    BTW: Jocul arata fenomenal
    Nu e soldat, in interview-urile aparute zilele astea producatorii insista ca protagonistul e un om normal care se afla in vacanta pe insula si ajunge in situatia asta.

  7. #27 SP
    Member Mishy's Avatar
    Hai mai da-l naibi si se lupta ca Rambo

  8. #28 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Poate e Chuck Norris

  9. #29 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Arata si se misca bine jocul,iar vocea personajului principal mi se pare cunoscuta de undeva,yep Mr Drake himself Nolan North

  10. #30 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  11. #31 SP
    Member daviddd's Avatar
    In- cre- di- bil!

  12. #32 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Uncharted-like visuals ?

  13. #33 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by daviddd View Post
    In- cre- di- bil!
    Eu nu stiu unde va uitati voi, eu vad texturi de tot rahatul. Mai ales prin comparatie cu trailerul de lansare.
    Far Cry 2 parca arata mai bine, serios.
    Spre exemplu la minutul 0.33, execrabile texturi. Dar de fapt cam tot e asa.
    Poate m-am asteptat eu la prea mult sau am degustat cu prea mare pofta primul trailer.

  14. #34 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Eu nu stiu unde va uitati voi, eu vad texturi de tot rahatul. Mai ales prin comparatie cu trailerul de lansare.
    Far Cry 2 parca arata mai bine, serios.
    Spre exemplu la minutul 0.33, execrabile texturi. Dar de fapt cam tot e asa.
    Poate m-am asteptat eu la prea mult sau am degustat cu prea mare pofta primul trailer.
    deja s-a ajuns in stadiul in care consolele sunt depasite dpdv tehnic...acum se mai vorbeste de tehnical graphics..ci visuals..iar ca visual style e superb..daca vrei grafica poti juca Crysis (2)..eu prefer texturi mai low-res dar un fundal plin de viata decat niste texturi HD si mediu steril...nici Bioshock Infinite nu exceleaza la texturi dar e uluitor luat ca un intreg(dpdv vizual)

  15. #35 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nici pe mine nu ma atinge din punct de vedere tehnic. Sincer sa fiu si de insulele verzi cu marea albastra m-am saturat. Nu vad absolut nimic nou la jocul asta. Primul Far Cry a fost superb. Apoi am vazut Crysis care a fost cam acelasi lucru dar cu "prettier" graphics. Eu chiar astept sa vad altceva.

  16. #36 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nici pe mine nu ma atinge din punct de vedere tehnic. Sincer sa fiu si de insulele verzi cu marea albastra m-am saturat. Nu vad absolut nimic nou la jocul asta. Primul Far Cry a fost superb. Apoi am vazut Crysis care a fost cam acelasi lucru dar cu "prettier" graphics. Eu chiar astept sa vad altceva.
    Si cam ce sa fie acel "altceva"? Caverne intunecate? Planete extratereste? Castele medievale? Scene post-apocaliptice? Scenarii SF din viitor? Crezi ca mai exista ceva nou? Sau tu te-ai saturat doar de insule verzi cu mare albastra?

  17. #37 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    nici Bioshock Infinite nu exceleaza la texturi dar e uluitor luat ca un intreg(dpdv vizual)
    Ooo, apropo, ca ai adus vorba, Bioshock Infinite arata foarte bine, si tot printr-o comparatie de gameplay pe youtube.

  18. #38 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Ooo, apropo, ca ai adus vorba, Bioshock Infinite arata foarte bine, si tot printr-o comparatie de gameplay pe youtube.
    mie nu mi se pare ca ar fi vreo diferenta...dpdv tehnic aceiasi calitate a texturiilor..
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Eu sincer nu stiu cum va dati voi seama de calitate dintr-un video de pe youtube.
    exact ce spuneam..nu mi se pare ca ar fi vreo diferenta..

  19. #39 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Eu sincer nu stiu cum va dati voi seama de calitate dintr-un video de pe youtube.

  20. #40 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Si cam ce sa fie acel "altceva"? Caverne intunecate? Planete extratereste? Castele medievale? Scene post-apocaliptice? Scenarii SF din viitor? Crezi ca mai exista ceva nou? Sau tu te-ai saturat doar de insule verzi cu mare albastra?
    Hai ca mai sunt si unele jocuri cu decoruri cat de cat noi, un exemplu ar fi Bioshock si Bioshock Infinite.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19
  2. Far Cry 2 By Mask in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 30-01-2009, 10:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts