Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 492 of 497 FirstFirst ... 392 442 482 490 491 492 493 494 ... LastLast
Results 9,821 to 9,840 of 9922

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #9821 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Jedi fallen e 23 lei in psn ro, un pic mai mult în celelalte magazine.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  2. #9822 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    nu știu dacă e ok categoria unde postez dar preturi foarte bune la ps plus esențial, extra și premium dar pentru o luna de zile . oferta e valabilă pina pe data de 05.03. 20 lei premium , 5 lei esențial și nuai știu cât era și premium ( dar undeva intre cele 2 ).

  3. #9823 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Back 4 Blood Special Edition și Pre-order Edition, 34 fiecare. Media Galaxy Băneasa. Special Edition e steelbook, mai era o bucată în raft.

    Sent from my IN2023 using Tapatalk

  4. #9824 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  5. #9825 SP
    Member codpin's Avatar
    Atat de prost e Forspoken ca e la o treime de pret dupa o luna. Fara reducere!

  6. #9826 SP
    Junior Member SieNoK's Avatar

  7. #9827 SP
    Member tmihai20's Avatar
    The Last of Us Part 1 PS5 e iar la 247 de lei la Altex https://altex.ro/the-last-of-us-part...CPS5LASTOFUS1/. A mai fost la prețul ăsta o dată și atunci am preferat să nu-l cumpăr. Acum l-am cumpărat.

  8. #9828 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    ^ așa scump? Da când o apărut? Nu are ceva perioadă buna de cand a ieșit pe piata? Un joc pe a treia generație.......meh, scumpe-s toate in ziua de azi!

    P.S. TLOU Part 2 nu se face pentru PS5? Sau a primit ceva update?

  9. #9829 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    ^ așa scump? Da când o apărut? Nu are ceva perioadă buna de cand a ieșit pe piata? Un joc pe a treia generație.......meh, scumpe-s toate in ziua de azi!

    P.S. TLOU Part 2 nu se face pentru PS5? Sau a primit ceva update?
    De acord cu tine, Sony tine cu dintii de preturile 1st party de cand am intrat in era PS5.
    Partea si mai nasoala e ca multe dispar pur si simplu din oferta retailerilor mari, in loc sa ajunga la un pret ok (ex. Returnal si Demon's Souls care au disparut de la Altex). Ne indreptam cu pasi mici spre digital-only, unde, desi productia, logistica, distributia etc sunt infinit mai mici, de fiecare data am gasit jocuri retail mult mai ieftine decat orice discount pe PS Store. Not anymore...

    La TLOU1 e si mai rau pentru ca au profitat de miniserie si au tinut pretul intreg aproape nonstop.
    La fel de mult o sa rabd si eu, mai mult de 80-100 lei nu merita, mai ales daca il cumperi a treia oara. Don't feed the FOMO.

    TLOU2 are un 2K@60fps PS5 patch, si nu are nevoie de nimic mai mult, dar fac pariu ca odata cu sezonul 2 al miniseriei o sa avem si un TLOU2 de PS5, cu 4K30 si alte balarii inutile (vreun skin), la 329 lei, desi chiar in momentul asta TLOU2 este 49 lei la Altex, ca sa va dati seama cat milking se face cu TLOU1.

  10. #9830 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by cosmin1088 View Post
    ...
    TLOU2 are un 2K@60fps PS5 patch, si nu are nevoie de nimic mai mult, dar fac pariu ca odata cu sezonul 2 al miniseriei o sa avem si un TLOU2 de PS5, cu 4K30 si alte balarii inutile (vreun skin), la 329 lei, desi chiar in momentul asta TLOU2 este 49 lei la Altex, ca sa va dati seama cat milking se face cu TLOU1.
    Are nevoie de DS5 support Asta e efectiv motivul pentru care eu refuz sa-l rejoc

  11. #9831 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Vazusem Demon's Souls pe la ~150 RON intr-o vreme, Returnal cred ca si mai ieftin.
    Cred ca nu mai produc foarte multe bucati si retailerii tin preturile ridicate.
    Posibil sa fie si cererea mai mare la jocurile de PS5 - pana la Resident Evil 4 nu am vazut sa fie "sold out" la lansare un joc AAA, la un retailer ca Altex.

    Daca vrei sa joci Returnal si Demon's Souls cat mai ieftin le gasesti ambele la PS Plus Extra unde o luna costa 62 RON.
    Cred ca pana la sfarsitul anului vom vedea si TLOU1 la Extra.

  12. #9832 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Dar acest TLOU1 nu este gratis pentru posesorii de PS5 (la pachet cu alte jocuri.. imi scapa numele acum)?
    Ce-s cu preturile astea?! Sau aceea este varianta de PS4 iar cea de PS5 are "ceva in plus"?


    PS: eu l-am terminat de 2 ori (si pe PS3 si pe PS4) insa de TLOU2 nici nu ma voi atinge. Am vazut niste reviewuri acum ceva timp.. nu multumesc. Si ca tot vorbim.. de alte telenovele curcubeistice pe HBO nici atat. Sunt foarte curios insa pana unde poate merge lacomia $ony nu doar politica.

  13. #9833 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Vede-ți ca era trial și îl puteți incerca gratis
    Are multe îmbunătățiri fata de varianta de ps4 pe care l-am jucat dar tot nu dau atât pe el ,aștept sa îl bage la +

  14. #9834 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Legat de TLOU2, avand in vedere cati oameni au lucrat la el si ce buget a avut, $100m, nu mi-as strica experienta jucand versiunea de PS4 cu un framerate unlock.

    Prefer sa astept o versiune facuta pentru PS5 si sa am cea mai buna experienta cu acest joc.

    Pe mine nu ma deranjeaza ca ei lanseaza un remake la 300lei, mai pot astepta cateva luni si-l iau la jumatate de pret. Avand in vedere ultimele experiente cu jocurile vechi care au beneficiat de remake, pentru mine mereu a fost un raport excelent intre ceea ce platesc si ceea ce primesc .

  15. #9835 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Vazusem Demon's Souls pe la ~150 RON intr-o vreme, Returnal cred ca si mai ieftin.
    Cred ca nu mai produc foarte multe bucati si retailerii tin preturile ridicate.
    Posibil sa fie si cererea mai mare la jocurile de PS5 - pana la Resident Evil 4 nu am vazut sa fie "sold out" la lansare un joc AAA, la un retailer ca Altex.

    Daca vrei sa joci Returnal si Demon's Souls cat mai ieftin le gasesti ambele la PS Plus Extra unde o luna costa 62 RON.
    Cred ca pana la sfarsitul anului vom vedea si TLOU1 la Extra.

    Demon's Souls am luat SH pana la urma, iar Returnal, am asteptat un pret bun pana l-au scos si pe PC, acum nu ma mai intereseaza.
    Mai ales ca la 2 ani dupa lansare, eu nu-l vad sub 170, fara transport. Are you for real, Sony?
    Legat de PS Plus Extra, eu unul n-am sa inchiriez niciodata jocuri pe care mi le doresc fizic in colectia mea.

    @Teo, sper ca glumesti, TLOU2 arata demential, e peste o tona de titluri "next-gen".
    Sony n-are ce sa-i mai faca vizual pe PS5, in afara de 4K@30, in rest doar 3d audio, dualsense support, AI. (cum s-a intamplat si la Uncharted Collection). Si oricum 1440p60fps arata superb cu TAA daca nu ma insel.

  16. #9836 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Returnal a fost 99 ron la Altex dar nu cred ca se mai fac discuri, cu unele titluri vor să împingă lumea spre abonamentele ps+, daca vrei să joci oarecare titlu ce nu-l mai găsești in format fizic să-ți faci abonament!

  17. #9837 SP
    Member cosmin1088's Avatar

  18. #9838 SP
    Member rzv31's Avatar

  19. #9839 SP
    Junior Member SieNoK's Avatar
    Multe jocuri reduse la Carrefour Baneasa (Bucuresti):

    Fallout 4 GOTY PS4 - 100 lei
    GTA 5 PS4 - 69 lei
    MAFIA Trilogy XBOX - 25 lei !!!
    NBA 2K22 XBOX sau PS4 - 25 lei
    Mortal Kombat XL XBOX sau PS4 - 25 lei
    The Crew 2 PS4 - 25 lei
    Angry Alligator PS4 - 25 lei
    Dead by Deadlight PS4 - 25 lei
    Mortal Kombat X PS4 - 25 lei
    Battlefield 2042 XBOX - 50 lei
    GTA 5 XBOX - 50 lei
    Just Dance 2022 PS4/PS5 - 50 lei
    Assetto Corsa Ultimate edition PS4 - 50 lei

    Si multe altele de Nintendo etc.
    Attached Images Attached Images poza1.jpg poza2.jpg

  20. #9840 SP
    Junior Member SieNoK's Avatar
    altex.ro/promo/extra-days/jocuri-video-racing/

    cu codul 15jocuriAPP doar in aplicatia mobila Altex aveti reducere 15% la jocuri de racing.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 492 of 497 FirstFirst ... 392 442 482 490 491 492 493 494 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 623 Last Post: 21-03-2024, 19:24
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts