Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 33 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 ... LastLast
Results 501 to 520 of 645

Thread: Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011)

  1. #501 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  2. #502 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Am jucat astazi cateva ore pe PC si sunt placut surprins - chiar imi place.

    Ca tot e nebunia asta cu Battlefield 3 vs MW3...amandoua sunt jocuri excelente, ca jocul sa-ti placa trebuie sa si alegi jocul potrivit. Daca esti un tip tacticos e normal sa iti placa Battlefield 3 mai mult decat MW3. Daca esti tipul run'n'gun - da, ati ghicit, e normal sa-ti placa MW3 mai mult ca Battlefield 3.

  3. #503 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by NothicHD View Post
    Am jucat astazi cateva ore pe PC si sunt placut surprins - chiar imi place.

    Ca tot e nebunia asta cu Battlefield 3 vs MW3...amandoua sunt jocuri excelente, ca jocul sa-ti placa trebuie sa si alegi jocul potrivit. Daca esti un tip tacticos e normal sa iti placa Battlefield 3 mai mult decat MW3. Daca esti tipul run'n'gun - da, ati ghicit, e normal sa-ti placa MW3 mai mult ca Battlefield 3.
    N-a zis nimeni ca sunt jocuri proaste..problema e ca de 3 ani incoace ,in fiecare an, oamenii dau 60$ pe un DLC...pardon..120$(60$ +60$ clasicele 4 pachete cu cate 4-5 harti)

  4. #504 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    N-a zis nimeni ca sunt jocuri proaste..problema e ca de 3 ani incoace ,in fiecare an, oamenii dau 60$ pe un DLC...pardon..120$(60$ +60$ clasicele 4 pachete cu cate 4-5 harti)
    Nu e singurul joc in aceasta situatie. Cel din avatarul tau este un alt exemplu la fel de elocvent.

  5. #505 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Nu e singurul joc in aceasta situatie. Cel din avatarul tau este un alt exemplu la fel de elocvent.
    chiar asteptam aceasta fraza..de ce lumea are impresia ca sunt fan AC ?cand mie imi place doar personajul din AC-ul scos in 2008..insa nu contest ca ,COD nu e singurul in aceasta situatie..
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    Totusi....tu ce vrei sa spui:S
    Call of Duty are deja o tona de harti....daca vrei mai multe le cumperi daca nu....nu.
    n-ai inteles nimic din ce-am spus

  6. #506 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    asta fiind consecinta directa a COD-izarii lui KZ
    Exlicatia ta fabricata e departe de realitate. Baietii aia de 6-7 ani nu-si cumpara jocuri in functie de cat de `COD-izate` (?!) sunt. La varsta aia singurele `criterii` sunt `sa arate marfa` si `sa fie cu impuscaturi`.

    .problema e ca de 3 ani incoace ,in fiecare an, oamenii dau 60$ pe un DLC
    Presupunand prin absurd ca de 3 ani incoace ar fi vorba numai de DLCuri, nu vad care e problema. Adica pentru cine anume e o problema si pe cine deranjeaza faptul ca oamenii isi cheltuiesc banii pe DLCuri?

  7. #507 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    N-a zis nimeni ca sunt jocuri proaste..problema e ca de 3 ani incoace ,in fiecare an, oamenii dau 60$ pe un DLC...pardon..120$(60$ +60$ clasicele 4 pachete cu cate 4-5 harti)
    Totusi....tu ce vrei sa spui
    Call of Duty are deja o tona de harti....daca vrei mai multe le cumperi daca nu....nu.

  8. #508 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Downshifting View Post
    Exlicatia ta fabricata e departe de realitate. Baietii aia de 6-7 ani nu-si cumpara jocuri in functie de cat de `COD-izate` (?!) sunt. La varsta aia singurele `criterii` sunt `sa arate marfa` si `sa fie cu impuscaturi`.
    nu cred ca e departe de realitate deloc..toata shooter-ele ultimiilor ani sunt simplificate pana la Dumnezeu...daca explicatia mea nu e valida de ce nu se mai fac shooter-ele ca altadata ,unde trebuie sa gandesti bine tactica..shooter-e cu mai multe tipuri de inamici ,nu mindless AI ?...ptr ca tot gamerul(indiferent ca e prost de pute) vrea sa se simta bad-ass inca de la inceputul jocului....sa fie de la inceput stapani..
    cand Activision(si in general industria gaming) au vazut ca pot sa scoata multi bani din jocuri ce au facut ?pai au simplicat jocuriile(aka "COD-izate")...
    pai daca un pusti de 6-7 ani intra in joc si vede ca tot moare si moare la fiecare nivel,ce face,se lasa si nu mai cumpara altadata..in general pustii astia sunt din "marea masa" care nu gandeste prea mult..."marea masa" pe care o multumesti foarte usor..

  9. #509 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Toate shooterele au avut intotdeauna trei grade de dificultate, la alegere: easy, normal si hard. Joaca, sa zicem, World at War pe hard si vei avea nevoie de strategie la maxim. Joaca Doom 2 sau Allied Assault pe easy si vei vedea ca e cat se poate de mindless fun. Nu mai zic ca `pe vremuri` orice shooter venea cu coduri de invincibilitate, munitie infinita etc ca sa devina si mai usor.
    Principala diferenta intre campaniile de atunci si cele de acum e durata. Si asta pt ca odata cu raspandirea netului, jucatorii de FPS sunt mai interesati de multi decat de SP.

  10. #510 SP
    Member Halo's Avatar
    Dintre toate jocurile Call of duty cel mi s-a parut World at war,arunca inamicii aia o multime de grenade,nici nu stii pe unde s-o apuci.

  11. #511 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Ne bucurăm că world at war ţi s-a părut cel mai mult, DaNNy valorosul BOy $$$

  12. #512 SP
    Junior Member StaTich's Avatar
    Deathstrike, esti agramat? Omul a zis ca i s-a parut "cel mi". NU cel mai mult.

    On: M-am uitat la video-ul postat de FPS Marius, si jesus, stiam ca jocul asta are probleme grave cu spawn-urile, dar nici chiar in halul asta...

  13. #513 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Pe PC nu am intampinat probleme cu spawn-urile in genul filmuletului de mai sus. Singurul lucru care ma deranjeaza sunt cheaterii. Oricum vad ca dau de ei foarte rar acum, s-au cumintit.

  14. #514 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  15. #515 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Chiar daca ai Elite Premium, pe PS3 tot iei DLC-ul mai tarziu decat pe xbox.

  16. #516 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  17. #517 SP
    Member s0whaT's Avatar

    Let s Duel !

  18. #518 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Ce parere aveti de statisticile mele ?
    Steam Community :: rulzmaker :: Screenshots

  19. #519 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Like WTF...

  20. #520 SP
    Junior Member t0t3nk0pf's Avatar
    Crazy stuff...

    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Like WTF...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 33 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Modern Warfare (2019) By ConuGeo in forum Console Club
    Replies: 126 Last Post: 11-04-2021, 19:01
  2. Vând Call of duty:Modern Warfare By HaMaN in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2020, 22:49
  3. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 13:41
  4. Call of Duty Modern Warfare: Reflex By erik95 in forum Nintendo Wii
    Replies: 15 Last Post: 20-06-2010, 02:05
  5. Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized By paul in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 3 Last Post: 18-08-2009, 15:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts