Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 52

Thread: Ufc Undisputed 3

  1. #21 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Slaba nota, nu-l mai iau...
    You rascal

    Greu de tot in martie. Principalul e Mass Effect 3, dar cred ca fac un efort si-l iau si pe asta. Poate mai scade o idee pretul pana atunci.

    PS: Unde mai pui ca tre sa iau si Twisted Metal

    ---------- Post added 14-02-2012 at 10:37 AM ----------

    Deci jocul asta e bun domne Sper sa-l ia si cei care au fost oarecum dezamagiti de diferentele destul de reduse dintre precedentul si primul titlu din serie. Me included.

    UFC Undisputed 3 Review - GameSpot.com

    UFC Undisputed 3 raises the bar for MMA games and is harder to put down than a heavyweight champ.


  2. #22 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Cine imi poate spune si mie niste combinatii de lovituri ?Va multumesc!!

  3. #23 SP
    Junior Member gabinho13's Avatar
    L1 + TRIUNGHI, PATRAT, X sau CERCULET sunt loviturile cu pumnul si piciorul speciale ale jucatorilor (spin punch, head kick si altele)
    L2 + TRIUNGHI, PATRAT, X sau CERCULET pumni in abdomen si lovituri joase de picior
    mai erau daca nu le stii:
    L1 + right stick indreptat spre oponent - takedown
    right stick indreptat spre oponent - clinch

    cam pe astea mi le mai aduc aminte din ufc 2010 o sa iti mai spun cand ajunge jocul si la mine

  4. #24 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Tocmai ce a plecat de la ShopTo. Zic eu ca pana in weekend apuc sa ma familiarizez cu el si sa fiu gata de online. Il mai joaca cineva?

  5. #25 SP
    Junior Member Derron's Avatar
    Da, eu!

    Deocamdata astept sa imi vina routerul si doar peste cateva saptamani voi fi online.

  6. #26 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Ok dude, te astept Sper sa nu patesc ca la 2009..pe care o buna bucata de vreme l-am jucat online numai cu straini frustrati. Daca ii bateai iti dadeau dupa aia mesaj cu 'you fuc*ing noob', daca nu ii bateai..iti dadeau acelasi mesaj

  7. #27 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Ok dude, te astept Sper sa nu patesc ca la 2009..pe care o buna bucata de vreme l-am jucat online numai cu straini frustrati. Daca ii bateai iti dadeau dupa aia mesaj cu 'you fuc*ing noob', daca nu ii bateai..iti dadeau acelasi mesaj
    Eu i-am intalnit si la 2010

  8. #28 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Joc si eu.Aveti ID-ul in semnatura(USA one)...boga,tu ai ID-ul meu
    Vedeti ca inca n-au terminat de lucrat la servere si exista un mic lag.Si nu stiu de ce jucatorul se misca foartee greu
    L.E:Am o problema Cand am vrut sa ma joc cu un prieten din lista nu m-a lasat,adica n-a putut stabili conexiunea.Stiti de la ce poate fi??

  9. #29 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    L.E:Am o problema Cand am vrut sa ma joc cu un prieten din lista nu m-a lasat,adica n-a putut stabili conexiunea.Stiti de la ce poate fi??
    Probabil unul dintre voi are jocul zona 1 iar celalalt zona 2.

  10. #30 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    E vorba de gabinho13.Din cate stiu,el si-a luat jocul de la Web,ca mine...adica e Z1

  11. #31 SP
    Senior Member boga's Avatar
    N-ar trebui sa aiba legatura zona jocului. Eu o sa am zona 2. Sper sa nu fie probleme. Ai mai incercat si cu altcineva sau doar cu o persoana?

  12. #32 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Cred ca raspunsurile sunt aici . Si e plin tot forum-ul, dar eu am folosit un singur exemplu.

    Din experienta personala, nefericita, cu UFC 2010 server-ele au fost varza. Sper sa isi revina pentru ca jocul intra si in vederile mele. De fapt, singurul motiv pentru care inca nu l-am luat, este tocmai frica de un online de tot rahatul.

    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Joc si eu.Aveti ID-ul in semnatura(USA one)...boga,tu ai ID-ul meu
    Vedeti ca inca n-au terminat de lucrat la servere si exista un mic lag.Si nu stiu de ce jucatorul se misca foartee greu
    L.E:Am o problema Cand am vrut sa ma joc cu un prieten din lista nu m-a lasat,adica n-a putut stabili conexiunea.Stiti de la ce poate fi??

  13. #33 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Un review care a scapat ->



    Azi mi-a ajuns si mie. Sper sa-l pun diseara la treaba. Din pacate, am mai citit pe net una-alta si ar cam fi probleme cu lagul la Ranked Matches. Si am inteles ca pot sa iasa baietii din meci daca vad ca pierd fara niciun fel de penalizare. Asa e?

  14. #34 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Eu de cate ori am iesit,nu mi-a dat penalizare.Deci da,este adevarat!!

  15. #35 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Eu de cate ori am iesit,nu mi-a dat penalizare.Deci da,este adevarat!!
    Deci sa intelegem ca esti unul dintre baietii "aceia"?

  16. #36 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu sunt unul dintre ''aceia", ies doar atunci cand vad cu cine joc defapt,adica intri-n meci,prin clinch te pune la pamant si apoi iti da vreo doi pumni ,si gata!Nu vad spiritul jocului asa!!
    Si am mai iesit cand lag-ul devenea insuportabil.

    ---------- Post added 09-03-2012 at 08:31 PM ----------

    Am jucat niste meciuri cu boga.Inteleg ca are experienta ,dar sincer eu cu lag-ul ala nu pot juca.Nu ma mai ating de el pan THQ nu fac ceva la servere

  17. #37 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Dude, eu n-am experienta decat la 2009..si asta se intampla acu multa vreme Iar titlu de fata, dupa ce am trecut prin tot tutorialul, e si mai complex.

    E adevarat insa ca sunt probleme cu lagul. Cam mari. Destul de greu prinzi un meci fara lag..si daca prinzi fara lag nu dai decat peste baieti cu CAF-uri de peste 95 overall si cu reach 1000 sau de Anderson Silva, Jon Jones si GSP..care sunt overpowered. No fun.

    Acum m-am bagat la o cariera cu Vitor Belfort ca sa ma mai acomodez cu jocul. Puteti in continuare sa dati add la mugabe86 for some sparring sessions.

  18. #38 SP
    Member prise's Avatar
    Salut. L-am luat si eu. Imi place foarte mult, intradevar controlul e mai usor decar la jocurile precendente? cine a jucat online? eu nu am reusit sa ma contez. Ar trebui sa ma conectez de pe contul din zona respectiva a jocului? de ex el este zona 2, ar trebuie sa intru pe contul de uk? multumesc.

  19. #39 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Da, ar trebui activat pe UK.

    Cum naiba se face antrenamentul ala cu cauciucurile ? Eu nu reusesc deloc sa fac mai mult de 2 stele. Nu stiu cum sa invart stick-ul deloc

  20. #40 SP
    Member prise's Avatar
    nici eu nu am reusit mai mult de 2 stelute ai jucat online?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. UFC Undisputed 3 Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 1 Last Post: 16-08-2011, 23:20
  2. UFC 2009 Undisputed By slabunator in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 20 Last Post: 12-12-2009, 00:16
  3. UFC 2009 Undisputed By Walkman in forum Console Club
    Replies: 12 Last Post: 19-05-2009, 21:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts