De obicei se livreaza cu pretul la care ai facut tu comanda
Printable View
Ati cumparat de pe tonerpartner.ro ? Experiente, ceva ?
Am cumparat eu de aici: https://www.tonerpartner.ro/xsx-nu-c...blue-261991ro/ chiar acest controller. Vine din strainatate, deci a fost livrat intr-o saptamana. Ti se cere sa platesti extra pentru ambalare, vreo 2 lei si l-au impachetat intr-o punga neagra. Cutia a venit lovita bine si cam atat. In rest, totul ok presupun.
https://usedproducts.ro/reduceri?page=22
Au venit in seara asta la mine doi baieti de la firma asta de le-am vandut PS5-ul meu, au tot felul de chestii de gaming si nu numai. Merita aruncat un ochi. Am sa merg zilele astea la ei in magazin, am inteles ca au ceva figurine ce nu sunt inca pe site-ul lor.
Am comandat si eu de la ei, recomand!
Câți bani ai primit pe consolă? Daca nu e secret. :)
Eu am cumparat jocuri mai vechi de la ei. Functioneaza in sistem franciza, au 8 magazine in 6 orase.
Nu e secret. Stiam ca pana la urma cineva ma va intreba. 1300 lei am cerut si am primit pe PS5 base edition 825 GB cumparat in 2021, controllerul avea stick drift si bateria tinea cam 10 minute. Eu am ales pretul asta ca nici sa jepcaresc omul, a fost un produs folosit ca sa nu spun mai multe :evil: (mii de ore de functionare). Am fost terorizat azi pe OLX.
In mai au o oferta. La comenzile (nu e clar din anunt daca online si/sau fizic) de la Cluj Manastur si Iasi ofera voucher de 50 lei, pentru a fi folosit la comenzile urmatoare.
Da, au fost haiosi baietii aseara. Mi-au recomandat in gluma sa nu vin la magazinul lor cu portofelul:D
Voi verifica site-ul regulat pentru figurine. Cica au avut un Terminator T800 scara 1:4 scheletul pe la 1500 lei facut de Sideshow in magazinul din Dorobanti (un d-ala e 4000 lei pe OLX). Acum au 2 Iron Man, Spider Man (este sigilat), pacat ca nu ma intereseaza astia. Pret la 50% daca nu mai bine fata de alte site-uri:
https://usedproducts.ro/hot-toys-spi...-led-dorobanti
Sunt curios cum pot sustine preturile astea la figurine, de unde le iau?
Da, am trecut. Returnal m-a fortat. In tower of Sisyphus nu stiu daca mai erau 30 fps-uri in unele momente cand veneau pe tine 2 mini-bosi si inca vreo 5-6 inamici si se umplea ecranul de gloante. Acum il reinstalez iara ca il am proaspat in memorie si voi spune clar ce diferente sunt.