Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 86 of 116 FirstFirst ... 36 76 84 85 86 87 88 96 ... LastLast
Results 1,701 to 1,720 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1701 SP
    Junior Member bogdanvbm's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Sunt evolutiile din viata reala a jucatorilor si echipelor. Se actualizeaza saptamanal. Poti trece pe mod offline (apesi triunghi parca - scrie acolo) si nu vei mai vedea acele sageti.
    Mersi pt lamurire.

  2. #1702 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Iar lucreaza ratatii la market? mi-a ramas un jucator blocat la trade pile.. scrie expired da nu pot sa fac nimic cu el.

    /si-a revenit.

  3. #1703 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Isi revine dupa 10-20 min...mi se intampla des asta

  4. #1704 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Am avut nu mai putin de 4 bare.. sa nu zic ce goluri mi-a dat el.

    le: castig urmatorul meci cu 5-0 si cand imi apare sa dau advance, zice ca au cazut serverele si pierd meciul. Azi vrea sa ma calce pe nervi, mai bine il las balta. Ieri am spart un controller, nu are rost si azi.

  5. #1705 SP
    Ω Pira's Avatar
    Eu v-am zis ca prea mult UT te sparge de cap. Eu nu ma mai intorc anul asta la UT... joc Seasons, Friendlies si Career, foarte foarte ok pe langa jigodia de UT.

  6. #1706 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Cine le-o fi spus astora de la EA ca mingea albastra e o idee buna pe iarba nu stiu...

  7. #1707 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Am cumparat si eu acum 20 min un jucator si nu imi apare pe nicaieri...m-am uitat la "watch list " , "unassigned" si nu imi apare nimic . Cum o rezolv ?

    L.E : intre timp am trimis un email catre EA...sper sa se rezolve cat mai repede .

  8. #1708 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    A inceput sa ma enerveze conexiunea cu serverele EA in ultimate team. In ultima vreme tot am probleme la sfarsitul meciului ca imi da ca s-a pierdut conexiunea cu serverul si cand intru iar imi zice ca mi-a crescut DNF rating. Pe langa faptul ca nu este considerat meciul cu toate ca il castigasem cateodata, incep sa primesc si mai putine puncte la meciurile urmatoare din cauza DNF. Am vorbit cu suportul de la EA si mi-au zis ca trebuie sa-i contactez telefonic pentru problema asta. Deja am inceput sa iau 60% din puncte la fiecare meci.

  9. #1709 SP
    Senior Member nina's Avatar
    mi-am creat club de pro club si se numeste Zaragoza B
    EA SPORTS� Football World - Member List
    oamenii care intra in club vor fi in probe,ca apoi daca se potrivesc sau nu clubului,vor ramane ca membri cu contract sau vor fi dati afara
    cei care raman in club cu contract sa fie activi de 2 ori pe saptamana
    ca ora de intalnire pentru pro club,seara de la ora 20:00 incolo

    acum sa-mi laud vp-ul ca nu degeaba am jucat aproape 200 de meciuri.
    am un total deblocat de 72%.mai am 3% si deblochez afro style hair,ce semnifica ca ai un vp care are pe toate sau mai pe toate pozitiile peste 82 overall
    st creator 86 ovr,st finisher 88 ovr,cam playmaker 90,cdm playmaker 87 ovr,rm/lm 88-89 ovr,cb 84 ovr,gk 82 ovr
    in 196 de meciuri chiar l-am dezvoltat bine

  10. #1710 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Eu imi laud clubul si amicii din el,ne gasiti in top 100 pe ps3, nu angajam http://www.eafootballworld.com/en_GB...60852/overview

  11. #1711 SP
    Member angloma's Avatar
    nu inteleg de ce incep sa pierd toate meciurile , pana acum am mers perfect pana in prima liga , apoi am retrogradat , numai pot sa bat pe nimeni , or fi hackeri si pt fifa 13?

  12. #1712 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Nu,jocul e de vina,totul e ok pana ajungi in divizia 2,de acolo jocul incepe sa scartaie...defapt apare handicapul
    Intalnesti echipe din ce in ce mai axate pe '''pace'',totusi daca nu poti sa-i bati...alatura-te lor,si vei incepe din nou sa castigi..

  13. #1713 SP
    Member angloma's Avatar
    m-a batut unu cu echipa bronze toata , 5-2 , dar adevaru' e ca parca nu erau bronze , parca erau gold toti , asa jucau...

  14. #1714 SP
    Junior Member Villy's Avatar
    Quote Originally Posted by angloma View Post
    m-a batut unu cu echipa bronze toata , 5-2 , dar adevaru' e ca parca nu erau bronze , parca erau gold toti , asa jucau...
    Exista jucatori silver/bronze care sunt peste gold. (Wallyson , maikon leite , benzia etc).

    De aia imi place mie ut. E mai arcade( goluri spectaculoase etc)

  15. #1715 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by Villy View Post
    De aia imi place mie ut. E mai arcade( goluri spectaculoase etc)
    Si oponenti si scripturi mai spectaculoase, lol.

  16. #1716 SP
    Member colossus's Avatar
    Azi am primit fifa 13 pentru ps3 si nu stiu unde sa introduc online pass-ul pt a juca online ,cand intru in joc imi zice ca nu se poate efectua verificare pass-ului,am incercat sa bag pass-ul la redeem codes din meniul ps3 dupa cum mi-a zis Ipaul si tot nu a mers.Stie cineva ce trebuie facut?Multumesc.

  17. #1717 SP
    Ω Pira's Avatar
    E un bug din milioanele de bug-uri de la ei. La mine imi da o data la cateva intrari in Fifa treaba asta, imi zice ca online pass-ul nu e validat si alte rahaturi deastea. Tre' sa incerc de cateva ori sa mi-l ia, desi e introdus in consola inca de la lansare... Incearca de mai multe ori pana il ia, asa a patit si un prieten de-al meu prima data.

  18. #1718 SP
    Senior Member nina's Avatar
    vezi regiunea jocului daca se potriveste cu zona contului de psn

  19. #1719 SP
    Member angloma's Avatar
    nu ma mai pot conecta la F U T ,
    whe are sorry blabla ...return to main screen. Ce are?

  20. #1720 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    EA SPORTS Football is currently down for maintenance.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 86 of 116 FirstFirst ... 36 76 84 85 86 87 88 96 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts