Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast
Results 121 to 140 of 146

Thread: Injustice: Gods Among Us

  1. #121 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    La mine a mers Online. Story Mode nu am incercat inca dar Online merge foarte bine si fara lag.

    Am mai verificat si costumele care sunt foarte multe pentru fiecare jucator si sunt chiar marfa.

    Edite: Story Mode-ul merge, doar ce am intrat eu acum in el. Singura optiune care nu merge este BATTLES din ce am vazut.

  2. #122 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Mda, cred ca ne-a cam tras-o Sony cu jocul asta, jocul nu este complet, nu poti juca story mode, si ce mai e pe acolo important si nici online nu poti. Merge doar sa joc Single fight si sa mai joci in doi....
    Dupa ce se descarca tot jocul o sa meargă. Asa făcea și la Fifa

  3. #123 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Dupa ce se descarca tot jocul o sa meargă. Asa făcea și la Fifa
    Ai dreptate, jocul inca se descarca dar nu iti dai seama cand face asta, apar doar uneori mesaje gen: Chapter 2-3 is ready to play. Dar eu tot nu inteleg de ce jocl are doar 4GB ? Si pe Store apare cu 21GB

  4. #124 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Aveti rabdare sa se downloadeze. La toate jocurile e asa, initial descarca cativa GB, dupa care se "instaleaza" jocul si se poate accesa eventual primul nivel sau niste moduri de baza, pana se termina restul de descarcat. De ex la FIFA15, dupa cei cativa GB initiali poti juca doar amical cu 5-6 echipe pana trage restul.

    Daca dati Options-Information pe joc, puteti vedea si in ce stadiu este download-ul.

  5. #125 SP
    Member sollo's Avatar
    E misto rau jocul. M-am jucat cu sormea. O sa joc si modul story si ce misiuni mai are. Daca primim luna de luna, jocuri de genul acesta pe PS+, sunt cel mai fericit.

  6. #126 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Care erou vi se pare cel mai bun ? Eu zic ca Green Arrow si The Flash sunt bestiali, fiind foarte rapizi.

    Daca vrea cineva sa jucam online aveti ID-ul meu la semnatura.

  7. #127 SP
    Member snpz's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Care erou vi se pare cel mai bun ? Eu zic ca Green Arrow si The Flash sunt bestiali, fiind foarte rapizi.

    Daca vrea cineva sa jucam online aveti ID-ul meu la semnatura.
    Am jucat pe ps3 acest joc, deabia astept sa-l rejoc pe ps4 (abia aseara am dat la download).

    Is nerabdator sa joc cu Arrow si Flash de cand ma uit la serialele TV cu ei

    Sinestro si Raven erau baza la mine pe ps3.

  8. #128 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu am reușit sa joc online, jocul e descarcat complet, trimit invite iar celalalt primește mesaj cu "go to ps store" la fel am pățit si eu cand am primit invite

  9. #129 SP
    Member sollo's Avatar
    Cum te aperi? Nu am gasit cum...

  10. #130 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Ții de stick înapoi, nu ai buton de block.

  11. #131 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    si numai inainte de atac. daca dai prea devreme se da in spate

  12. #132 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Apesi pe sageata SPATE sau pe sageata JOS. Voi jucati din L-uri sau din sageti ? Mie mi se pare mai usor din sageti.

  13. #133 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Mda, cred ca ne-a cam tras-o Sony cu jocul asta, jocul nu este complet, nu poti juca story mode, si ce mai e pe acolo important si nici online nu poti. Merge doar sa joc Single fight si sa mai joci in doi....
    Wow, serios? Eu il am pe disc si chiar ma gandeam ca l-as vinde si l-as lua si eu pe cel gratis, mai ales ca e genul de joc pe care vrei sa il ai mereu in posesie pt party-uri si intalniri cu prietenii, dar daca nu e complet cel de pe PS+, raman asa old-school, cu discul

  14. #134 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by nytrousox View Post
    Wow, serios? Eu il am pe disc si chiar ma gandeam ca l-as vinde si l-as lua si eu pe cel gratis, mai ales ca e genul de joc pe care vrei sa il ai mereu in posesie pt party-uri si intalniri cu prietenii, dar daca nu e complet cel de pe PS+, raman asa old-school, cu discul
    Ba este complet mie imi merge absolut tot. Dupa cum au spus si baietii mai sus, trebuie doar sa astepti sa se downloadeze tot jocul.

  15. #135 SP
    Member sollo's Avatar
    O lista cu abilitatile pentru fiecare caracter, pe net, gasesc si eu? Am cautat dar nu am gasit...

  16. #136 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Pai de ce ti-ar trebui ? Cand esti intr-un meci SinglePlayer apesi butonul OPTIONS si iti arata acolo toate Abilitatile.

    @: Daca vrei sa jucam Online baga ID-ul: ionascu23

  17. #137 SP
    Member sollo's Avatar
    Sa trag la imprimanta sa le invat mai bine, ok, o sa jucam, dar sunt slab la jocurile de genul acesta

  18. #138 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu am reușit sa joc online, jocul e descarcat complet, trimit invite iar celalalt primește mesaj cu "go to ps store" la fel am pățit si eu cand am primit invite
    A mai încercat cineva să-l joace 1 vs. 1? Funcționează?

  19. #139 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Da , eu am jucat din prima zi , merge fara probleme

    trebuie sa-ti faci o camera si mai apoi cel ce vrea sa joace cu tine trebuie sa intre pe camera respectiva, se conecteaza si ii dai un chalenge

  20. #140 SP
    Member Ares's Avatar
    pana la urma se joaca cineva online ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 4 Last Post: 17-01-2013, 13:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts