Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 LastLast
Results 101 to 120 of 146

Thread: Injustice: Gods Among Us

  1. #101 SP
    Member Mikael's Avatar
    bai dudule...fii atent am patit si eu sa nu gasesc jocuri online din cauza la nat type-ul pe care eram, daca esti pe nat type 3 iti gaseste foarte greu jocuri datorita ca niste porturi nus deschise, trebe sa cauti cum sal pui pe nat type 2 ca sa deschizi porturile respective si atunci nar trebui sa ai probleme, chestia asta am patito la Tekken si Soul Calibur

  2. #102 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Injustice: Mortal Kombat’s Scorpion is next DLC character, trailer inside | VG247
    Injustice: Gods Among Us publisher Warner Bros. has confirmed that the fighter’s next DLC character is Mortal Kombat’s Scorpion. Get over here and read all about it.


    In a press release sent to VG247, Warner confirmed that Scorpion is heading to the game soon. He’ll cost 400 Microsoft Points on Xbox Live and £3.99 on PlayStation Network.

    Here’s a trailer of the flame-spewing badass in action:



    Mai joaca cineva Injustice? Singurul motiv pt care nu l-am devorat precum Soul Calibur sau Tekken e pentru ca gameplay-ul nu mi se mai pare asa de palpitant. E mai bun decat Mortal Kombat, dar nu e SC V daca ma intrebi pe mine (casa noastra are un fanbase f mare pt aceasta serie). Si inca nu mi-am gasit un personaj preferat... si S.T.A.R labs sunt incredibil de grele fata de challenge tower

  3. #103 SP
    Junior Member BoBoHIQ's Avatar
    eu m-am apucat recent de el, l-am luat ca pe o pauza de tt2. Sincer la inceput nu am fost foarte atras de el, dar acum dupa ce am mai facut sapaturi, il gasesc chiar fun, daca prinzi oponenti pe masura(gen mai mult decat un special move) devine competitiv in mod placut, mi se pare unul din acele jocuri care "it's gonna get worse before it gets better".

  4. #104 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Am cumparat si eu ieri collectors edition de la media galaxy si cand am incercat sa folosesc codul pentru costumele New 52 imi spune ca a fost deja folosit.. . Aveti idee daca a expirat sau chiar a fost falasit si reambalat?

  5. #105 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

  6. #106 SP
    Member Mishy's Avatar

  7. #107 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Cine joaca online ?

  8. #108 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    A fost anuntat azi noapte la EVO 2013. De asemenea Green Lantern primeste un costum total diferit; si anume John Stewart care apare si in seria Justice League si JL Unlimited.


  9. #109 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Zatanna Zatara se pare ca este urmatorul DLC character pentru Injustice Gods Among Us. Se va lansa pe 13 August, 400 MS Points pe Xbox 360 / $5 pe PlayStation 3. Enjoy!


  10. #110 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Mmm dem legs

  11. #111 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  12. #112 SP
    Member eneea's Avatar
    Mai e careva care se joaca, dar nu e foarte profesionist?

  13. #113 SP
    Member eneea's Avatar
    chiar nimeni?

  14. #114 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Il joc eu pe ps4 dar mai rar

  15. #115 SP
    Junior Member vladulike's Avatar

    Injustice Gods Among Us

    M am gandit sa deschid un thread destinat singurului fighting game de pe ps4,nu am vazut alt thread(scuzele mele daca este).Urmeaza sa mi cumpar ps 4 la lansarea oficiala si vreau sa iau si injustice.Astept opiniile voastre despre joc cei care aveti sau vreti sa l cumparati.Ne vedem in multiplayer la niste scandaluri

  16. #116 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Te-am mutat aici.

    Citeste in urma pentru opinii si alte cele.

  17. #117 SP
    Member Ares's Avatar
    mi-am luat si eu jocul ,mi se pare super super tare ,nush daca il mai joaca cineva,dar daca il mai joaca si are chef de cateva meciuri sunt on
    psn :suryor

    cele bune...

  18. #118 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Pentru cine este interesat, ofer gratis un cod Injustice Ultimate Edition pentru PS4 digital (costa 10 euro sau lire(presupun) pentru download). Codul expira luna asta cica. Codul este doar pentru membrii verzi sau rosii.

    ATENTIE: Trebuie disc original PS3 cu Injustice ca sa fie jucabil (nu stiu daca trebuie neaparat varianta Ultimate Edition).



    PM me.

  19. #119 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar

    Thumbs up Injustice Gods Among US

    Salutare.

    Am zis sa deschid acest topic pentru toti cei care joaca Injustice.
    Eu l-am downloadat astazi pe cel gratis pentru PS+ si as avea o intrebare. inainte sa il iau imi aparea ca are 20GB, l-am luat si m-am uitat in Downloads iar acolo aparea cu 3.90GB. La voi cum e ? Si daca e la fel de ce are asa putin ?

    Cine vrea sa jucam Online 1vs1 sau 2vs2 aveti ID-ul meu la semnatura.

    @: Sper ca nu am deranjat prin creearea acestui topic.
    Attached Images Attached Images injustice001.jpg

  20. #120 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Mda, cred ca ne-a cam tras-o Sony cu jocul asta, jocul nu este complet, nu poti juca story mode, si ce mai e pe acolo important si nici online nu poti. Merge doar sa joc Single fight si sa mai joci in doi....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 4 Last Post: 17-01-2013, 13:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts