Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 185 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 99 149 ... LastLast
Results 961 to 980 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #961 SP
    Junior Member j0kk3r.stile's Avatar
    le-am postat pe forum man Multumesc

  2. #962 SP
    Senior Member nina's Avatar
    l-am cumparat acum ca am venit acasa

    mi-am facut 4 echipe de 11 jucatori pe 3-5-2
    mai de adus pe willian dar 24k in 2 zile ii pot face

    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...o0yXzHblrB:360
    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...okVnsIblgr:360

  3. #963 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    care e faza cu scipting-ul? banuiesc ca e numai pe pc, nu?...tot aud de scripting in fifa si nu prea inteleg de unde, cum..

    ---------- Post added 26-11-2013 at 20:57 ----------

    nina, esti din bv?

  4. #964 SP
    Senior Member nina's Avatar
    din judetul brasov
    zarnesti mai exact

  5. #965 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    pai din zarnesti sunt si eu

  6. #966 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Aseara joc un meci in div 3 la UT...conduc 2-1 domin adversarul..mi se deconecteaza si adversarul castiga 3-0..minunat ))..cred k a sughitat sigur..

  7. #967 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    cate dinastea se intampla..sav ezi ce fain e sa joci si sa fie ultimul meci inainte de promovare, sa se deconecteze din cauza serverelor la 1-1 si sa nu promovezi

  8. #968 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Aseara joc un meci in div 3 la UT...conduc 2-1 domin adversarul..mi se deconecteaza si adversarul castiga 3-0..minunat ))..cred k a sughitat sigur..
    Mi se pare ca, in cazul in care se deconecteaza la UT, nu castiga el, daca tu erai in avantaj. Tie iti da 0-3 si lui ii da 1-2, exact scorul inregistrat. Iar daca era egal, la fel, tu pierdeai 0-3, iar lui i se punea egal. E destul de ciudat, pentru ca se poate sa-ti fi dat un gol norocos, tu sa fii mult mai bun ca el si sa ai mari sanse de a intoarce scorul, si deodata te trezesti ca se intrerupe conexiunea sau ca ii pica lui netul.

  9. #969 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Chiar e naspa....

  10. #970 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Voi ce formatie folositi la UT ? Eu am 4-1-2-1-2 si am ajuns in divizia 3 cu ea. De-aici, e ceva mai greu. Intalnesc jucatori care au 4-2-3-1 ( aceea cu 3 cam ) sau 3-5-2 si imi pun multe probleme. Eu le-am incercat pe ambele la inceput si nu prea au dat randament. Dar acum, vazand cum le stau unora jucatorii in teren, ma gandesc sa-mi construiesc a doua echipa intr-o astfel de formula, iar daca da roade, sa o " convertesc " si pe prima la fel.

  11. #971 SP
    Member sollo's Avatar
    am promovat in 3 la UT...puteam sa iau si titlul, am avut 2-0, adversarul 2 cornere doar, 2 goluri, 2-2...dar e bine ca am promovat

    bun rau Bony, cred ca cel mai bun atacant din Barclays Premier League

  12. #972 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu zilele trecute am retrogradat din Division 1, cu 4-2-3-1...uneori folosesc si 4-1-2-1-2, iar cand sunt condus cu 2 goluri sau pe final, trec la 3-5-2..insa totul depinde de cum joaca si adversarul...sunt sisteme prin care nu ai sanse sa ataci pe centru, si atunci treci la 3-4-3 sau 4-3-3, sau cand joaca adversarul cu 3-5-2, poti profita de schimbari de directie, sa muti mingea de pe un flanc pe altul, sau prin through ball

  13. #973 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Mie cel mai bine mi a mers in 4-3-3(2)..in atac am Willian-Costa-Hulk..

  14. #974 SP
    Member gl79lui's Avatar
    si eu la echipa asta ce tre sagraphic2.jpg mai schimb fratilor ca mai sus de div 5 n.am urcat niciodata...

  15. #975 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    pe villa in primul rand...cu el poti juca maxim LM, dar nu LW...e prea lent...4-3-3 e echipa de contraatac... plus montoya, cred ca e inadecvat acolo, in rest ai echipa ok

  16. #976 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Da,acea echipa excelenta impreuna cu tactica 4-3-3 e prea vulnerabila in aparare mai ales la extreme unde mijlocasii laterali sunt ca si inexistenti. Iti trebuie in primul rand o aparare buna care sa acopere toate spatiile libere de la mijloc in jos si apoi atacul orchestrat in mod eficient de mijocasii echipei. Am citit pe forum ea sports ca multi dintre cei care castiga DIvision 1 folosesc tacticile: 4-2-3-1, 4-4-2, 4-1-2-1-2

  17. #977 SP
    Member gl79lui's Avatar
    il am pe JuanFran RB sau Carvajal care-i mai bun? Montoya are Pace-ul mare de aia il tot tin. Pe Villa sa il fac din LW in LM zici tu si sa schimb sistemul? am jucat o vreme 5-2-2-1 , o sa incerc un 4-5-1(2)

  18. #978 SP
    Junior Member bogdanbr's Avatar
    Salutare. Sunt nou cand vine legat de ps3 si de fifa 14.
    Din pacate nu stiu cum adaug prieteni in fifa 14, insa cine doreste ma poate adauga si poate ma ajuta si cu alte intrebari basic ps3-fifa14.
    Id-ul meu este bogdanbr (origin, psn, mess)
    Multumesc!

  19. #979 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    gl79lui sa joci mai bine.....iati alt LW si mai iati RB Dani alves si LB Marcelo

  20. #980 SP
    Member Sopi's Avatar
    gl79lui,vrei doar jucatori din Primera Divison?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 185 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 99 149 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts