Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 101 of 185 FirstFirst ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 ... LastLast
Results 2,001 to 2,020 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #2001 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    dar sincer nu as da 35k pe gotze, mai degraba il folosesc pe muller CAM chiar daca pierde chemistry ..nu imi plac mie atributele lui...

  2. #2002 SP
    Junior Member Oviduzz's Avatar
    Ultimate Team Trading - Live *** 14 player and consumable price database aici sunt preturile jucatorilor daca sunteti interesati, aveti varianta pt xbox cat si pt ps si pc. Puteti vedea cum au fluctuat preturile in ultimele ore sa va faceti o parere.

  3. #2003 SP
    Member DrDeath's Avatar
    ID: Spartacus_X_x_X - care se baga la o FIFA 14 PS4

  4. #2004 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    ceva forumuri de wagers sau pink slips cunoasteti?

  5. #2005 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Si eu caut

  6. #2006 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Ce insena pink slips?
    Ceva schimbari la echipa ?uploadfromtaptalk1393429066915.jpguploadfromtaptalk1393429082193.jpg

  7. #2007 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by Nestea View Post
    Asta e fifa 14, eu am prins unul care dacea pasa lui cuardado fugea cu el in banda si dadea centrari lui ibarbo sau muriel.. din 10 faze sigur intrau doua goluri,asta in div a 3 a.
    La anul mă bag pe PES, are un game play mişto dar degeaba dacă sunt unii care abuzează de anumite chesti, şi nu prea înţeleg ce au făcut la deposedaru, când adversarul dă pase la întâlnire omul lui se duce fix pe minge in timp ce al tău pierde din tempo în momentul când îl selectezi, practic se opreşte şi apoi o ia la fugă, e de ***.

  8. #2008 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    sunt multe erori de genul in joc...dar uite ca se vinde...pes nu e atat de popular, dar asta nu inseamna ca e un joc prost... totusi nu prea are sanse sa ajunga la nivelul fifa...

  9. #2009 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Am vandut echipa din Bundesliga si am facut o echipa de Serie A. Am ajuns in Div. 2, dupa care am picat din nou in Div. 3 pentru ca omul meciului in 4 partide a fost portarul advers, am pierdut cu 1 gol diferenta sau am fost egalat prin min. 90' desi adversarul nu jucase nimic pana atunci. Ce mi se pare foarte ciudat, joc 4-2-3-1 (deseori defensiv) si nu am niciodata om la respingere . Hernanes e bun ca CAM ? Nu prea il vad pe teren, nu prea iese in evidenta . Idei pentru a-mi imbunatati echipa ?

  10. #2010 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Eu l-as pune pe Handanovic in poarta din simplul motiv ca e Long Thrower. Buffon nu e.

    ---------- Post added 27-02-2014 at 15:48 ----------

    Nu mai joc la divizii neam. Sa va spun ce mi s-a intamplat:

    Eram la UT in divizia 6 si mai aveam 2 meciuri si imi trebuiau 4 puncte sa promovez. Cad cu unul cu echipa slaba (avea si jucatori bronze si silver pe langa gold, probabil era de prin diviziile de la coada). Jucam nici 10 min din meci, ala pune pauza si iese din joc. In loc sa mi se dea 3 puncte sau cel putin sa rejoc meciul, EA Sports mi-a dat si mie meciul pierdut si am ramas cu mentinere in divizia 6.

  11. #2011 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Sa ma vezi pe mine aseara, 4 bare pe meci, si nu exagerez cu nimic... am retrogradat din 1 in 2 si dupaia am pierdut 4 meciuri la rand, acum ma chinui in 3 Eu vreau sa vand Anglia..ma cam enerveaza ca nu am un atacant cu heading...Benteke da cand si cand

    ---------- Post added 27-02-2014 at 15:58 ----------

    m4nu - si eu joc acest sistem, si la cornere am observat acelasi lucru.. cred ca o sa revion la formatia preferanta din fifa12, 4-2-2-2, am vazut aseara ca e destul de ok

  12. #2012 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Il ai pe Benteke UP?

  13. #2013 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Nu imi aminti de bari . Inca o chestie, mi se intampla foarte des ca adersarul sa fie primul la minge, sa imi i-a fata, de parca jucatorii mei sunt adormiti(adversarul nefiind neaparat pe atac) .

  14. #2014 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    da

  15. #2015 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Care faceti cadou coins pe xbox 360 ?

  16. #2016 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    Eu vreau sa vand Anglia..ma cam enerveaza ca nu am un atacant cu heading...Benteke da cand si cand

    ---------- Post added 27-02-2014 at 15:58 ----------

    Adebayor IF, are un heading accuracy si finishing foarte bun, este ST! si nici nu este scump, eu l-am luat la 19k..acum e ceva mai mult insa..cred ca este ce ai nevoie.

  17. #2017 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    Au aparut din nou coin-boosts in catalog.
    Incercati sa le achizitionati intai pe toate (depinzand de nivelul vostru XP in FIFA), ca le mai bagasera la inceput si le-au scos imediat si nu apucasem sa le iau pe toate.

    ---------- Post added 28-02-2014 at 12:25 ----------

    Echipele mele de F.U.T.:

    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...m4glCnKVg5:ps3

    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...fgKRrnKVg6:ps3

    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...bLUKknKVg7:ps3

  18. #2018 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Ce parere ai de Vidal, e mai bun decat De Rossi ? Barzagli ? Sunt singurii jucatori mai importanti in afara de atacanti care nu i-am achizitionat .

  19. #2019 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    E foarte bun Vidal, deoarece apare si la finalizare, exact ca in realitate. Si Barzagli e bun.

    Benatia e bun?

  20. #2020 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Nu e bun, e foarte bun.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 101 of 185 FirstFirst ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts