Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 16 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast
Results 241 to 260 of 319

Thread: Far Cry 4

  1. #241 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Poate reusesti domnu' Poe si un review la Far Cry 4? Nu de alta dar nu am mai citit ceva publicat de tine de ceva vreme si pot sa spun ca sunt un fan al review-urilor tale!
    +1 pt un review POEetic.

  2. #242 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Gata si eu cu el, 60% progres, 24 de ore de gameplay. One word........Buzzshaw!

  3. #243 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Gata si eu cu el, 60% progres, 24 de ore de gameplay. One word........Buzzshaw!
    Era bine daca am fi putut obtine Buzzshaw mai la inceputul jocului. Asa, nu ne putem bucura prea mult de ea decat daca mai bagam un replay, cu respawnarea outposturilor si fortaretelor!

  4. #244 SP
    Junior Member Andrei2012's Avatar
    Am si eu nevoie de o cheie keys of kyrat.
    Ma poate ajuta cineva.multumesc

  5. #245 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Am nevoie de un partener pt cele doua trofee co-op. Multumesc!

  6. #246 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by ymy View Post
    Era bine daca am fi putut obtine Buzzshaw mai la inceputul jocului. Asa, nu ne putem bucura prea mult de ea decat daca mai bagam un replay, cu respawnarea outposturilor si fortaretelor!
    Ii ok si cat a fost, am prins o parte din campanie avand arma in arnsenal. Deblocam bell tower-urile cu girocopteru, aterizam cu el cu grija direct sus pe turnuri si au mers repede.
    Inainte sa-l primesc foloseam MKG-ul. In arsenal purtam la mine deobicei un LMG, frumosu sniper Z93 cu supresor, un asault rifle si la sidearm aveam aruncatorul de grenzai care iti vine tare handy in foarte multe ocazii.

    Nu mai dau reply cu outposturile si fortaretele respawn-nate doar sa masacrez cu Buzzshaw-ul, am jucat prea mult, cateva ore bune pe zi si sincer in 2-a nopti numa farcry am visat, headshoturi si paduri asa ca sa nu-l mai vad

  7. #247 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    lol , ai jucat ceva daca ai visat jocul )



    mie mi se mai intampla pe vremea cand jucam doar Battlefield 4

  8. #248 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Far Cry 4

    Am terminat si eu jocul, sfarsitul extrem de dezamagitor, incredibil de prost, oricum povestea in general proasta, insa gameplayul de nota zece ! Foarte distractiv si foarte bun, daca v-a placut fc3 luati-l cu incredere, e aceasi reteta insa imbunatatita . BTW buzzshaw este prea op, ultimele fortarete si outposturi le-am luat fara sa ma chinui cu el ) nu cred ca trebuia sa puna arma in joc in fine, mi-a placut jocul

  9. #249 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Am primit un cod cu keys of kyrat.Doreste cineva?Si mai am un cod cu 4 misiuni de la Hurk dar nu vad optiunea de reedem.Trebuie sa pun codul pe PS Store?

  10. #250 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    Daca inca il ai, l-as vrea eu, ca am tot vrut sa incerc jocul si n-am avut Key. Ti-am dat PM!

  11. #251 SP
    Member b615dub's Avatar
    Am inceput si eu jocul sunt prin act 2 si nu mai gasesc misiuni ca sa continui. Sunt doar misiuni secundare. Trebuie sa deblochez turnurile ca sa apara ceva nou?

  12. #252 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Dupa ce faci o misiune secundara se vor debloca si cele din campanie.

  13. #253 SP
    Junior Member hamiltonDSi's Avatar
    Astazi eram in Media Galaxy cu intentia sa imi iau Shadow of Mordor dar surpiza, out of stock ! Analizez jocuriile care erau si majoritatea sunt Remake-uri / Remasterd-uri ce le-am terminat pe PS3 (The Last of Us, Metro, Tomb Raider etc) si altele precum Call of Duty, Battlefield, Fifa, NBA, Lego si alte minuni care nu ma joc.

    Urasc jocuriile de la Ubisoft ; Far Cry 3 l-am primit "gratis" pe PS+... M-am jucat o ora si l-am sters, nu mi-a placut. Am mai primit tot de PS+ Asassinss Creed 3, mare prostie... cand a aparut 4 mi l-a imprumutat un prieten, parerea mea a ramas neschimbata.
    Mi-am cumparat Watch Dogs in ziua lansarii cu buna credinta ca o sa se bata piept in piept cu GTA. M-am inselat... a fost un jeg.

    Ignorand Fifa-uriile, jocuriile care le am deja, Remake-urile si celelalte minuni ajung la concluzia ca Far Cry 4 e singurul joc care merita cumparat. Mi-am luat varianta Limited Edition cu 249 RON... L-am cumparat din "necesitate".. nu mai am ce sa ma joc !

    Sper sa imi placa, pare mult mai promitator decat 3. Plus blondicu' cela imi place tare mult, m-ai ales ca ii jucat de Troy Baker (Troy l-a interpretat pe personajul meu favorit of all times ; Joel - The Last of Us).

  14. #254 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Diferentele intre 3-4 sunt minime ca si gameplay, ba mai mult, incepe mai greu decat 3. Daca pe ala l-ai lasat dupa o ora, pe asta il lasi dupa 45min.

    Te asigur insa ca dupa 2-3 ore devine mai ok.

  15. #255 SP
    Junior Member hamiltonDSi's Avatar
    Nu ii vorba de dificultate, ca aia nu-i o problema. Ma joc pe Hard cam orice joc.
    Ideea e sa ma captiveze, lucru care nici un joc de la Ubisoft nu a reusit pana acum

    E tarziu acum, l-am bagat in consola si l-am updatat. Probabil imi iau si harpon-ul ala imediat, ca am cod pentru el. Maine cand vin de la facultate incep sa ma joc. Revin cu pareri.

  16. #256 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cine a zis ceva de dificultate? Ma refeream ca e mai putin "captivant" decat 3 la inceput. Incepe mai greu. Lol

  17. #257 SP
    Junior Member hamiltonDSi's Avatar
    Ah, isi da drumul mai incet.. Haha
    Am inteles eu gresit, scuze.. multe nopti nedormite, vine sesiunea

  18. #258 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, cam cat de greu "isi da drumu" jocu asta ?

    Ca dupa app 2h de joc, pot spune ca m-a cam pierdut pe undeva... A inceput super in forta si m-a facut sa cred ca "gay-u" ala e mult mai crud decat Vaas, dar cred ca au facut harta prea mare si pierzi pre amult timp ajungand dintr-un loc in altu, mori prea repede si nu-mi dau seama mereu ce trebuie sa fac. + ca Pagan Min nu a mai aparut pana acum decat in 2 conversatii telefonice (sau prin ce naiba vorbesc ei) si nu inteleg de unde are numaru...

    Aseara am ajuns la un prima misiune de la tipa aia (dupa prima alegere; nu i-am retinut numele), si mi-a zis ca trebuie sa caut pe la mortii din camp, dupa documente, dar cum nu aveam loc in rucsac, m-am dus undeva sa vand ce aveam si cand m-am intors, misiunea era facuta.
    Dupa aia, n-am stiut ce sa mai fac, asa ca am mai vanat vreo 30 de minuta si am iesit din el.

    + ca la un mom dat am intrat in meniu si m-am apucat sa fac ceva pe calc si dupa vreo 10 minute de stat asa, au inceput sa mi se deblocheze niste achievement-uri, vreo 4, desi nu am facut efectiv nimic.

  19. #259 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    ubisoft strikes again?

  20. #260 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Guys, cam cat de greu "isi da drumu" jocu asta ?

    Ca dupa app 2h de joc, pot spune ca m-a cam pierdut pe undeva... A inceput super in forta si m-a facut sa cred ca "gay-u" ala e mult mai crud decat Vaas, dar cred ca au facut harta prea mare si pierzi pre amult timp ajungand dintr-un loc in altu, mori prea repede si nu-mi dau seama mereu ce trebuie sa fac. + ca Pagan Min nu a mai aparut pana acum decat in 2 conversatii telefonice (sau prin ce naiba vorbesc ei) si nu inteleg de unde are numaru...

    Aseara am ajuns la un prima misiune de la tipa aia (dupa prima alegere; nu i-am retinut numele), si mi-a zis ca trebuie sa caut pe la mortii din camp, dupa documente, dar cum nu aveam loc in rucsac, m-am dus undeva sa vand ce aveam si cand m-am intors, misiunea era facuta.
    Dupa aia, n-am stiut ce sa mai fac, asa ca am mai vanat vreo 30 de minuta si am iesit din el.

    + ca la un mom dat am intrat in meniu si m-am apucat sa fac ceva pe calc si dupa vreo 10 minute de stat asa, au inceput sa mi se deblocheze niste achievement-uri, vreo 4, desi nu am facut efectiv nimic.
    Exagerezi, e foarte intuitiv meniul si harta. Deschizi harta si vezi ce misiuni ai de facut... Sau poate mi se pare mie dupa 120 de ore de Dragon Age, unde numai intuitiv nu e meniul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 16 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19
  2. Far Cry 2 By Mask in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 30-01-2009, 10:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts