Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 87 of 386 FirstFirst ... 37 77 85 86 87 88 89 97 137 187 ... LastLast
Results 1,721 to 1,740 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #1721 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar

  2. #1722 SP
    Junior Member kazi's Avatar
    Aveti vreo idee de ce uneori imi gaseste oponent foarte greu atat la seasons cat si la ut, pana acum nu am avut astfel de probleme, azi cand am intrat in 1 ora daca am jucat un meci, ceva sugestii?

  3. #1723 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Si eu in ultimul timp am aceeasi problema. Serverele EA merg prost, nu mai vorbesc de PSN ... Parca nu le-am plati serviciile.

  4. #1724 SP
    Junior Member kazi's Avatar
    Mda... eu am crezut ca de la mine ar fi problema, dar nu ma mira nici faptul ca astia de la un timp isi cam bat joc de noi

  5. #1725 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by larry92 View Post
    ah da , am vazut ! Deci atunci ma razgandesc , strangggggggggggggggggg si deschid JUMBO ca la chiftele d-astea de 7,5k nu pica nimiccccc!!!!!!
    pachetele jumbo de 15k mi se par cele mai proaste pachete..

    ---------- Post added 17-10-2014 at 10:16 ----------

    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    foarte faina echipa, insa cred ca Ramos in locul Lui Immobile ar fi mai bun. Eu il folosesc si e si rapid si puternic si da si are si lovitura de cap..

  6. #1726 SP
    Junior Member Oviduzz's Avatar
    https://www.facebook.com/video.php?v=805665699476023 vi se pare cunoscuta faza? o gasiti si in fifa ?

  7. #1727 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Intenționez să îmi fac o echipă de Serie A în care să folosesc o tactică ce implică numai 3 fundași, a mai folosit cineva o astfel de tactică? Este mult prea greu să te aperi doar cu 3 fundași?

  8. #1728 SP
    Member micul_'s Avatar
    Eu nu am folosit asa ceva dar cred ca problema ar fi pe flancuri, una e sa joci cu doi fundași laterali și altceva cu doi mijlocasi de banda. În apărare cred ca e buba. 352 bănuiesc ca vrei sa joci.

  9. #1729 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    pachetele jumbo de 15k mi se par cele mai proaste pachete..

    ---------- Post added 17-10-2014 at 10:16 ----------



    foarte faina echipa, insa cred ca Ramos in locul Lui Immobile ar fi mai bun. Eu il folosesc si e si rapid si puternic si da si are si lovitura de cap..
    Il am pe Ramos dar mi se pare mai bun Immobile .

  10. #1730 SP
    Member larry92's Avatar
    Eu inca am codurile de la preorder PS3 , nu vrea nimeni sa-mi dea cativa coins pe ele ? Eu am cont pe USA si nu-mi merg !

  11. #1731 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Echipa pe care am reusit sa o fac pana acum. Pareri, sugestii ?

    ut.jpg

  12. #1732 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, mai joaca-te si tu altceva, sau ti-ai luat PS4 doar pt Fifa?

    ON: dupa cateva săptămâni de incercat, online, offline, cariera, pot spune cu mana pe inima ca e cel mai slab Fifa din ultimii 4 ani. Ca gameplay e mult sub Fifa 14 PS3. Singurul plus, EPL, cele 20 de stadioane, prezentare si un comentariu mai bun. Din păcate lipsește ce nu ar trebui sa lipsească

  13. #1733 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Da, mai joaca-te si tu altceva, sau ti-ai luat PS4 doar pt Fifa?

    ON: dupa cateva săptămâni de incercat, online, offline, cariera, pot spune cu mana pe inima ca e cel mai slab Fifa din ultimii 4 ani. Ca gameplay e mult sub Fifa 14 PS3. Singurul plus, EPL, cele 20 de stadioane, prezentare si un comentariu mai bun. Din păcate lipsește ce nu ar trebui sa lipsească
    E părerea ta. Mai ales că e mai slab ca 14 pe PS3

  14. #1734 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Ma mancat undeva sa deschid pack-uri ... am bagat 30k si nimic .... nici macar jum din bani nu i.am scos.... am zis ca in Fifa 15 nu mai deschid... dar nu ma invat minte....

  15. #1735 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Da, mai joaca-te si tu altceva, sau ti-ai luat PS4 doar pt Fifa?

    ON: dupa cateva săptămâni de incercat, online, offline, cariera, pot spune cu mana pe inima ca e cel mai slab Fifa din ultimii 4 ani. Ca gameplay e mult sub Fifa 14 PS3. Singurul plus, EPL, cele 20 de stadioane, prezentare si un comentariu mai bun. Din păcate lipsește ce nu ar trebui sa lipsească
    E primul FIFA la care joc UT, de-asta stau asa de mult in el. Mie imi place .

  16. #1736 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    un sfat :

    nu mai deschideti packuri . cumparati.va direct jucatori .

    cumparati cu banii facuti in turneele OFFLINE .

    ca sa iesi in Online fara o echipa buna e sinucidere curata .. ajungeti cu 26 de meciuri fara victorie ca steaua in CL .. deci degeaba participati .

    care e la inceput si doreste sa ii fac cadou niste sute de coins sa lase id-ul sa il bag la prieteni ca am niste coins de facut cadou - nu merg pt mine

    Dante - lasa-mi ID-ul tau te rog .

  17. #1737 SP
    Member larry92's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    un sfat :

    nu mai deschideti packuri . cumparati.va direct jucatori .

    cumparati cu banii facuti in turneele OFFLINE .

    ca sa iesi in Online fara o echipa buna e sinucidere curata .. ajungeti cu 26 de meciuri fara victorie ca steaua in CL .. deci degeaba participati .

    care e la inceput si doreste sa ii fac cadou niste sute de coins sa lase id-ul sa il bag la prieteni ca am niste coins de facut cadou - nu merg pt mine

    Dante - lasa-mi ID-ul tau te rog .
    eu sunt la inceput .

  18. #1738 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    hai asta cu Rapidu , da-mi id de EA , nu o mai suna pe Andronache sa iti dea confirmarea ca a schimbato Moraru

  19. #1739 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    E părerea ta. Mai ales că e mai slab ca 14 pe PS3
    Mai ales ca joc Fifa din 1996...

    @Cgx
    merci dar nu joc UT, mai joc cu un amic din când in când si cam atât, toghy23 e id-ul meu

  20. #1740 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    un sfat :

    ajungeti cu 26 de meciuri fara victorie ca steaua in CL .. deci degeaba participati .
    geniala asta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 87 of 386 FirstFirst ... 37 77 85 86 87 88 89 97 137 187 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts