Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 240 of 283 FirstFirst ... 140 190 230 238 239 240 241 242 250 ... LastLast
Results 4,781 to 4,800 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #4781 SP
    Member mladin86's Avatar
    salut , Xbox Wireless Controller – Forza Horizon 5 Limited Edition ? aduceti?

  2. #4782 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    cand vine vorba de Xbox sansele sunt tot timpul mai mari la gamers.ro care sunt site satelit din Ungaria. Pretul e un pic mai mare uneori dar o sa gasesti cam tot ce vrei cand vine de la Microsoft si e pt Xbox.

    Nu e vina altex dar pt microsoft Ro nu exista cand vine vorba de Xbox

  3. #4783 SP
    Member mladin86's Avatar
    Ms ! Am dat comanda la ei. Apare in stoc extern sper sa l aduca . Pretul mi se pare bun.

  4. #4784 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Oare Nintendo Switch OLED cand o sa mai aduceti pe stoc? Exista o metoda prin care sa fiu notificat? Multumesc!

  5. #4785 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pt a trimite un produs in garanție trebuie sa ma deplasez sa-l predau in magazin? Nu se poate prin curier? Pe site-ul Altex scrie doar ca poti sa-l aduci in orice magazin.

  6. #4786 SP
    Member smits's Avatar
    Cred ca doar asa se poate.

    Deaia incerc sa evit cat pot de des.

    Mi se pare o regula absurda.

  7. #4787 SP
    Member iionut's Avatar
    La Altex merge la telefon, vine curier, așa am procedat pentru consola PS5 și n-am plătit nimic pentru ridicare și livrare

  8. #4788 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Salutare ! vreau sa comand Chorus PS5 : JOCPS5CHORUS , se lanseaza maine . Ajunge...saptamana viioare, nu? dar... daca il comand cu livrare in magazin?

  9. #4789 SP
    Junior Member Lucker's Avatar
    ATX-MG
    Elden Rimg Premium Collector's Edition oare o sa il primiti la precomanda sau Stalker Heart Of Chernobyl Collector's Edition?

  10. #4790 SP
    Member SeCeX's Avatar
    @Lucker, gasesti stalker pe ozone sau amazon.de, cel putin erau acum cateva zile.

  11. #4791 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by SeCeX View Post
    @Lucker, gasesti stalker pe ozone sau amazon.de, cel putin erau acum cateva zile.
    Apropos de intrebarea cu Stalker, stie cineva ce inaltime va avea statuia din Collector's Edition?
    Ma tot uit la poze si nu specifica nicaieri H..

  12. #4792 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by ExocrathX5 View Post
    Oare Nintendo Switch OLED cand o sa mai aduceti pe stoc? Exista o metoda prin care sa fiu notificat? Multumesc!
    Am vorbit cu un angajat din MG și spunea că o să primească în curând Nintendo Switch OLED, dar pe când să îi dau entuziasmat nr. de tel. ca să fiu anunțat, mi-a spus că de fapt e bundle cu Animal Crossing la 2499 lei.

    Pe lângă că am jocul deja, nu mi se pare normal să îți bage pe gât bundle la un preț care nu se justifică. E scalping într-un mod mai oficial aș zice.

    Desigur m-a luat cu frumosul că "ai putea să măriți jocul pe olx" etc. Dar hai să fim serioși, nu dă nimeni 500 lei pe un joc.

    Dacă pun un joc în budle la OLED puteau să pună Metroid Dread care aparent e recomandat pe OLED.

  13. #4793 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Esti sigur ca acel bundle nu este oficial de la Nintendo?

  14. #4794 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Salut ATX-MG,

    Am un controller de PS5 luat de la MG Megamall in Iulie 2021, observ ca durata de viata a bateriei a scazut dramatic, undeva la 2 ore. Se poate rezolva pe garantie?

  15. #4795 SP
    Member flaviud's Avatar
    E o problema de soft la sony, iti arata ca e controllerul gol dar poti juca cu el in continuare. Am patit sa joc si 5-6 ore cu el din momentul in care imi dadea notificarea ca bateria e aproape goala. Daca totusi nu tine mai mult de 2 ore, e clar problema la el

  16. #4796 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Esti sigur ca acel bundle nu este oficial de la Nintendo?
    Mi-a arătat pe calculatorul lui, era imaginea de stoc a cutiei OLED (alb) și lângă o carcasă de Animal Crossing. Nu părea ceva bundle special. Rămâne de văzut presupun...

  17. #4797 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by flaviud View Post
    E o problema de soft la sony, iti arata ca e controllerul gol dar poti juca cu el in continuare. Am patit sa joc si 5-6 ore cu el din momentul in care imi dadea notificarea ca bateria e aproape goala. Daca totusi nu tine mai mult de 2 ore, e clar problema la el
    Sincer nu am incercat sa mai joc cu el in continuare, avand bateria goala. Imi arata bateria palpaind. Testez si revin.

  18. #4798 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristache07 View Post
    Sincer nu am incercat sa mai joc cu el in continuare, avand bateria goala. Imi arata bateria palpaind. Testez si revin.

    Confirm, la fel am crezut si eu.. daca nu ma insel m-a tinut inca vreo 4-5 ore de AC Valhalla. Apoi m-am culcat si l-am bagat la incarcat pentru a 2-a zi. Relativ.. empiric testul, dar na, vezi si tu cat mai tine dupa. Nu cred ca are ceva al tau controller.

  19. #4799 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by ExocrathX5 View Post
    Am vorbit cu un angajat din MG și spunea că o să primească în curând Nintendo Switch OLED, dar pe când să îi dau entuziasmat nr. de tel. ca să fiu anunțat, mi-a spus că de fapt e bundle cu Animal Crossing la 2499 lei.

    Pe lângă că am jocul deja, nu mi se pare normal să îți bage pe gât bundle la un preț care nu se justifică. E scalping într-un mod mai oficial aș zice.

    Desigur m-a luat cu frumosul că "ai putea să măriți jocul pe olx" etc. Dar hai să fim serioși, nu dă nimeni 500 lei pe un joc.

    Dacă pun un joc în budle la OLED puteau să pună Metroid Dread care aparent e recomandat pe OLED.
    Au la MG Băneasa, tot așa doar in magazin probabil pe șustache sa nu vadă Nintendo și să le taie contractele.
    2400 de lei consola + animal crossing. Jocul vine separat, nu e bundle Nintendo.

  20. #4800 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Marlanie romaneasca curata la faza cu Nintendo, ce sa zic.

    Aveti idee cand mai aduc SX la Altex?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 240 of 283 FirstFirst ... 140 190 230 238 239 240 241 242 250 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts