Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 263 of 283 FirstFirst ... 163 213 253 261 262 263 264 265 273 ... LastLast
Results 5,241 to 5,260 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #5241 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by staedler View Post
    Salut. Exista sanse sa primiti la precomanda si Star Wars Jedi: Survivor Collector's Edition?
    Salut! Inca nu am primit vesti de la furnizor cu privire la acea editie.



    Good news. Am activat la precomanda PSVR2, DualSense Edge, Charging Station pentru PSVR 2 si modul de joystick pentru DualSense Edge:
    https://altex.ro/accesorii-ps5/cpl/f...17/precomanda/

  2. #5242 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Nu cred ca se va gasi in magazine, pentru ca e facuta de Limited Run Games .
    Au produs doar 8.500 bucati in total.
    Toate sunt sold out deci poate vor mai produce cateva bucati.

  3. #5243 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salut! Inca nu am primit vesti de la furnizor cu privire la acea editie.



    Good news. Am activat la precomanda PSVR2, DualSense Edge, Charging Station pentru PSVR 2 si modul de joystick pentru DualSense Edge:
    https://altex.ro/accesorii-ps5/cpl/f...17/precomanda/
    Mersi pentru info, am comandat si eu tot setul ( ATX000022434394 ) . Sper sa vine in ziua lansarii respective

    ---------- Post added 13-01-2023 at 11:24 ----------

    Cumva se mai aduce https://altex.ro/casti-gaming-wirele...SSSARCNOVAPRW/ ? A fost listat anul trecut pentru sfarsit de an si cand m-am uitat acuma cateva zile, era direct stoc epuizat.
    Sincer m-ar interesa in mod special versiunea de Xbox la aceste casti, care aduc compatibilitatea pentru toate platforme. Adica ma refer la https://steelseries.com/gaming-heads...-wireless-xbox

  4. #5244 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Chazy90 View Post
    Mersi pentru info, am comandat si eu tot setul ( ATX000022434394 ) . Sper sa vine in ziua lansarii respective

    ---------- Post added 13-01-2023 at 11:24 ----------

    Cumva se mai aduce https://altex.ro/casti-gaming-wirele...SSSARCNOVAPRW/ ? A fost listat anul trecut pentru sfarsit de an si cand m-am uitat acuma cateva zile, era direct stoc epuizat.
    Sincer m-ar interesa in mod special versiunea de Xbox la aceste casti, care aduc compatibilitatea pentru toate platforme. Adica ma refer la https://steelseries.com/gaming-heads...-wireless-xbox



    Salut! Inca nu avem un termen de aprovizionare de la furnizor pentru acele casti. Revin daca am update.

  5. #5245 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    @ATX-MG : ce se întâmplă cu precomenzi pentru Forspoken? Jocul s-a lansat pe 24 Ian dar statusul comenzii este "precomandă eliberată". Eu am dat pre-order pentru steelbook. Sper să-l primesc.

    Am deschis și sesizare în acest sens. ID: CAS-583469-X7Q2P5

    Merci

  6. #5246 SP
    Member tudort's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    @ATX-MG : ce se întâmplă cu precomenzi pentru Forspoken? Jocul s-a lansat pe 24 Ian dar statusul comenzii este "precomandă eliberată". Eu am dat pre-order pentru steelbook. Sper să-l primesc.

    Am deschis și sesizare în acest sens. ID: CAS-583469-X7Q2P5

    Merci
    Cred că sunt trimise. Și eu am sunat la ei și mi-a spus ca abia ieri a ajuns marfa fiind o problema la furnizor cu transportul. Eu l-am primit acum.

    Trimis de pe al meu SM-S908B folosind Tapatalk

  7. #5247 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Dacă faci retur la un tv iti oprește ceva din banii restituiti sau primești suma întreaga cât a costat !?

  8. #5248 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    @ATX-MG : ce se întâmplă cu precomenzi pentru Forspoken? Jocul s-a lansat pe 24 Ian dar statusul comenzii este "precomandă eliberată". Eu am dat pre-order pentru steelbook. Sper să-l primesc.

    Am deschis și sesizare în acest sens. ID: CAS-583469-X7Q2P5

    Merci

    Salut! Ai PM.


    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    Dacă faci retur la un tv iti oprește ceva din banii restituiti sau primești suma întreaga cât a costat !?

    Salut! Primesti suma intreaga.

  9. #5249 SP
    Member GoroMare's Avatar
    ATX-MG, te rog, poate afli ceva de stocurile de PS5. UK, are in stoc pe PlayStation Store toate modelel, in Spania se găsesc și in magazine, in Franța, etc. La noi bănuiesc ca au fost stocuri infime. Mulțumesc

  10. #5250 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salut! Ai PM.





    Salut! Primesti suma intreaga.
    Și tu ai PM. Thanks!

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  11. #5251 SP
    Junior Member liviuxd's Avatar
    Salut, o sa mai revina la precomanda Hogwarts Legacy Deluxe Edition PS5? Sau doar dupa lansare?

  12. #5252 SP
    Junior Member staedler's Avatar
    Salut.
    Sa inteleg ca precomenzile de la Altex nu ajung la noi in ziua lansarii? La mine data lansarii este 17 martie, dar la adaugatul in cos aparea ca ar ajunge pe 22.

  13. #5253 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Salutare!

    Pentru o comanda in online, la care nu s-a procesat plata din diferite motive, se poate merge ulterior in magazin pentru a face plata?

    Mulțumesc!

  14. #5254 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by GoroMare View Post
    ATX-MG, te rog, poate afli ceva de stocurile de PS5. UK, are in stoc pe PlayStation Store toate modelel, in Spania se găsesc și in magazine, in Franța, etc. La noi bănuiesc ca au fost stocuri infime. Mulțumesc
    Salut! Inca nu avem vesti de la Sony in ceea ce priveste situatie stocurilor de PS5. Va tin la curent daca am un update.


    Quote Originally Posted by liviuxd View Post
    Salut, o sa mai revina la precomanda Hogwarts Legacy Deluxe Edition PS5? Sau doar dupa lansare?
    Salut! Nu va mai reveni. A fost alocare limitata de stoc.


    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Salutare!

    Pentru o comanda in online, la care nu s-a procesat plata din diferite motive, se poate merge ulterior in magazin pentru a face plata?

    Mulțumesc!
    Salut! Pentru o comanda online, se poate retrimite link-ul de plata. Daca imi dai numarul comenzii via PM, pot sa il transmit mai departe.

  15. #5255 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Salut! Se pregatesc livrarile pentru maine la Hogwarts Legacy Deluxe Edition? Multumesc!

  16. #5256 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Trane View Post
    Salut! Se pregatesc livrarile pentru maine la Hogwarts Legacy Deluxe Edition? Multumesc!
    Salut! Precomenzile sunt in curs de confirmare si pregatire pentru livrare.

  17. #5257 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salut! Precomenzile sunt in curs de confirmare si pregatire pentru livrare.
    Super! Multumesc! Am primit factura si awb cargus. O seara frumoasa!

  18. #5258 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    ATX-MG ne anunți te rog când puneți la precomandă ediția Collector's pentru The Legend of Zelda Tears of the Kingdom? Presupun că încă nu aveți o dată estimativă? Mersi mult!

  19. #5259 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by ExocrathX5 View Post
    ATX-MG ne anunți te rog când puneți la precomandă ediția Collector's pentru The Legend of Zelda Tears of the Kingdom? Presupun că încă nu aveți o dată estimativă? Mersi mult!
    Salut! Inca nu am primit informatii legate de Collector's Edition. Revin cand am update.

  20. #5260 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Salut. Ai idee când intră în stoc ?

    https://altex.ro/consola-nintendo-sw.../CNSNSWOLEDWH/


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 263 of 283 FirstFirst ... 163 213 253 261 262 263 264 265 273 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts