Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 197 of 283 FirstFirst ... 97 147 187 195 196 197 198 199 207 247 ... LastLast
Results 3,921 to 3,940 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #3921 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Salutări! De Nioh 2 se aude ceva?
    Salut! Urmeaza sa apara in curand pe site.

  2. #3922 SP
    Member ATX-MG's Avatar

  3. #3923 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Salut Altex-Media Galaxy,
    Spune-mi te rog daca veti avea in stoc 'Ori and the Will of the Wisps' editia in cutie, nu digital. Momentan nu apare pe site.
    Multumesc!

  4. #3924 SP
    Member Devergo's Avatar
    Salut,


    Persona 5 Regal aduceti?



    Multam!

  5. #3925 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Ghost of Tsushima Collectors Ed. aduceți?

  6. #3926 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Salutare, nu trebuia sa apara azi Watch Dogs legion? Vad ca e la precomanda si ca apare in 31.12.2020. Ce se intampla? A fost amanat? Nu am gasit nimic in legatura cu asta. Multumesc!

  7. #3927 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A fost amânat până anul viitor, cred că a fost postată amânarea pe topicul jocului

  8. #3928 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Salut Altex-Media Galaxy,
    Spune-mi te rog daca veti avea in stoc 'Ori and the Will of the Wisps' editia in cutie, nu digital. Momentan nu apare pe site.
    Multumesc!

    Salut! In clipa de fata nu am primit vreo veste de la Microsoft cu privire la varianta retail pentru Ori and the Will of the Wisps.


    Quote Originally Posted by Devergo View Post
    Salut,


    Persona 5 Regal aduceti?



    Multam!

    Salut! Aducem.


    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Ghost of Tsushima Collectors Ed. aduceți?

    Salut! Am primit de curand cateva informatii cu privire la acest titlu, inclusiv Collector's Edition, dar nu avem o alocare astfel incat sa putem lista si produsul.


    Quote Originally Posted by Trane View Post
    Salutare, nu trebuia sa apara azi Watch Dogs legion? Vad ca e la precomanda si ca apare in 31.12.2020. Ce se intampla? A fost amanat? Nu am gasit nimic in legatura cu asta. Multumesc!

    Salut! Watch Dogs Legion s-a amanat pana la o data ulterioara care va fi anuntata de producator. Ar trebui sa ai pe email o notificare in caz ca ai facut precomanda la noi.

  9. #3929 SP
    Junior Member asdf's Avatar
    Buna seara! Am comandat un joc, metro pentru switch mai exact luni. Astazi este miercuri,iar la awb apare altex curier si nu stiu cum as putea sa dau track. De asemenea apare nepreluat desi azi este miercuri

  10. #3930 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Presupun ca e haos in perioada asta prin curieri, deci o sa vina putin mai greu, cel mai probabil pe joi-vineri. Ai putina rabdare pentru ca toata lumea comanda lucruri, tocmai pentru ca nu pot iesi din casa

  11. #3931 SP
    Junior Member asdf's Avatar
    ok ms

  12. #3932 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Magazinele care nu se afla in incinta vreunui mall sau centru comercial sunt deschise? Spre exemplu Media Galaxy de la Auchan? Multumesc.

  13. #3933 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Trane View Post
    Magazinele care nu se afla in incinta vreunui mall sau centru comercial sunt deschise? Spre exemplu Media Galaxy de la Auchan? Multumesc.
    Salut! Iata o lista a magazinelor disponibile in clipa de fata. Sunt sanse sa se mai actualizeze:

    https://altex.ro/program-special/

  14. #3934 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Am facut o comanda la Media Galaxy. Mi s-a confirmat comanda iar apoi am primit mesaj ca s-a predat produsul la curier. Am gasit si un numar de awb in sistemul de curier Altex MG, dar tehnic, nu se poate urmari statusul expedierii. Bineinteles ca am intrebat pe e-mail la Altex MG si am sunat la telefon. Nu mi-a raspuns nimeni. Intrebare catre MG. Primesc comanda sau nu? Daca da, cand? Dupa ce trece epidemia?
    Inteleg ca epidemia aceasta a dat totul peste cap, dar daca tot preiei comenzi si ma anunti ca mi-ai predat-o la curier, spune-mi si cand o primesc.
    Multumesc!

  15. #3935 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by ymy View Post
    Am facut o comanda la Media Galaxy. Mi s-a confirmat comanda iar apoi am primit mesaj ca s-a predat produsul la curier. Am gasit si un numar de awb in sistemul de curier Altex MG, dar tehnic, nu se poate urmari statusul expedierii. Bineanteles ca am intrebat pe e-mail la Altex MG si am sunat la telefon. Nu mi-a raspuns nimeni. Intrebare catre MG. Primesc comanda sau nu? Daca da, cand? Dupa ce trece epidemia?
    Inteleg ca epidemia aceasta a dat totul peste cap, dar daca tot preiei comenzi si ma anunti ca mi-ai predat-o la curier, spune-mi si cand o primesc.
    Multumesc!

    Salut! Trimite-mi te rog numarul comenzii si incerc sa aflu.

  16. #3936 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mai oameni buni, linistiti-va putin. Comanda o sa vina, daca e la curier. Voi nu va dati seama ca DOAR curierii mai lucreaza in orasul asta (pe langa institutiile statului)?

    Au la comenzi sa-si puna in 15 capete si le livreaza cu dificultate, dar le livreaza. Am peste 20 comenzi date in ultimile 2 saptamani si au ajuns toate dupa 2-3 zile.

    Mai ales daca ai AWB, inseamna ca e la ei. Daca esti din Bucuresti, probabil livreaza curierii Altex si nu poti face tracking pe AWB dar vine. In cazul in care vine prin curier extern si ai AWB, intra la ei pe site si verifica statusul.

    Eventual da si tu mai multe detalii, cand ai dat comanda, cand s-a generat AWB. Poate asa ne putem da seama si te putem ajuta cu un raspuns.
    Pentru ca daca e comanda de acum 2 zile cu AWB de ieri/azi, o sa vina. Daca e comanda cu AWB de acum 2 saptamani, poate fi o problema si trebuie investigat.

    Dar nu mai bine dati toate detaliile intr-o postare, ca sa evitam du-te-vino-ul asta inutil?

  17. #3937 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Comanda am dat-o sambata 20.03.2020. Sunt din Timisoara si am un awb de curierat Altex. Luni 23.03.2020 s-a generat awb-ul. Am spus ca inteleg situatia contextuala, insa as dori totusi sa stiu daca sunt sanse sa primesc produsul zilele acestea sau nu se mai fac expedieri.
    Consider ca ar fi fost bine ca Altex MG, sa fi facut niste precizari pe siturile lor, referitoare la modul si eventualele termene de expediere, data fiind situatia actuala.

    ---------- Post added 25-03-2020 at 11:32 ----------

    Quote Originally Posted by Altex-Media Galaxy View Post
    Salut! Trimite-mi te rog numarul comenzii si incerc sa aflu.
    Am trimis un PM.

  18. #3938 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce inseamna sa ai pile

    De ce statul român este singurul stat care are magazine de electrocasnice deschise în malluri și aiurea

    ... la guvern, și-a făcut apariția Dănuț Ostahie, patronul de la Altex, care a avut o discuției tetatet cu responsabilii din guvern, iar după ieșirea sa, ordonanța se schimbase și au fost incluse și magazinele de electrocasnice care fac livrări la domiciliu, fiind absolut indispensabile.
    Iar asta se vede in lista oficiala, cum s-au redeschis aproape toate magazine, cu o inconstienta criminala - https://altex.ro/program-special/

  19. #3939 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Pai ar trebui doar Online... asa intelesesem intial. Asta e manevra urata...

  20. #3940 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Azi am primit editia de colectie Doom Eternal, de la baieti

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 197 of 283 FirstFirst ... 97 147 187 195 196 197 198 199 207 247 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts