Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 31 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 ... LastLast
Results 481 to 500 of 611

Thread: Black Friday 2014

  1. #481 SP
    Junior Member Sin3D's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Eu nu cred in greseli d-astea, cred ca dupa ce au incasat caruta de bani la asa-zisul "black friday" s-au gandit ca n-ar strica o mica investitie in imaginea lor, inainte de runda 2 de Black Friday. Pacat totusi ca de strategia asta au profitat probabil un numar relativ mic de oameni, care s-au incarcat cu electronice de care n-au nevoie si o sa faca bani frumosi din vanzare....
    Runda 2 are loc pe 28 ?

  2. #482 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Probabil, atunci este de fapt Black Friday real

  3. #483 SP
    Junior Member Khaos's Avatar
    Pfff 28.11....data la care a fost decalata expedierea comenzii plasate la Altex săptămână trecuta 19.11,sa ma aștept la inc-o amânare?
    Apropo,a mai comandat careva de la ei săptămâna trecută și să le tot amâne expedierea?

  4. #484 SP
    Member theSrN's Avatar
    am o comanda data de BF la emag care mi-a fost confirmata pentru livrare in intervalul 23.11-24.11. Am primit si sms de la emag cu aceeasi data, insa statusul comenzii este doar "inregistrata".
    Mai este cineva intr-o situatie asemanatoare? Ar trebui sa mai astept sau sa le dau un telefon astora de la emag?

  5. #485 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    si eu sunt in aceeasi situatie , au facut un comunicat pe FB. ca fiecare elev din ziua de azi are smartphone
    "Toate comenzile inregistrate in contul tau de #eMAGBlackFriday vor fi onorate!
    Din cauza numarului mare de comenzi in procesare exista posibilitatea ca produsele eMAG pe care le-ai comandat de Black Friday sa fie livrate cu intarziere. Ne cerem scuze pentru neplacerile cauzate si te rugam sa astepti confirmarea datei de livrare de catre curier, prin SMS si telefon. Detalii aici: Cand primesc comanda pe care am facut-o de Black Friday - Info eMAG.ro

    Daca ai primit deja comanda si vrei sa semnalezi o problema care a aparut la livrarea comenzii tale te rugam sa completezi acest formular: Formular reclamații & sesizari
    Imediat ce colegii nostri vor avea un raspuns vor lua legatura cu tine. Multumim!"

  6. #486 SP
    Member theSrN's Avatar
    Mda, numai pe FB nu ma gândeam sa caut. Mai așteptăm...

  7. #487 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Atentie pentru cei care au comandat de la itgalaxy.
    Am comandat o tableta si am fost astazi sa o ridic, eram prin acea zona. Platesc, ridic tableta si cand ies, ma asez pe o banca sa ma uit la ea. Observ ca nu toate accesoriile erau in pungulite iar abtipildul de la un surub era pe jumatate rupt. Ma intorc, le spun situatia si ma trimit la o usa alaturata, locul unde au service. Dau tableta acelui tip si-mi aduce alta, asta era fara niciun fel de abtipild. Ma asigura ca e totul ok, sta cu mine sa o aprind, intru putin pe wifi, parea in regula. Ies si ma duc afara pe o banca sa stau la o tigara. Intru in galerie, poze cu un copil mic, selfiuri, poze cu familia. Ma intorc, le explic situatia iar tipul imi aduce alta tableta care nu avea bateria incarcata. O ia pe cea pe care i-am dat-o si ii da hard reset, eu am vazut acest lucru deoarece geamul era intredeschis. Tipul vorbea la telefon si imi da tableta. Dupa ce vorbeste, ii spun ca nu o doresc ca-i resetata, isi cere scuze, spusese ca nu fusese atent din cauza telefonului. Imi da alta intr-un final. Toate ambalajele de la aceste tablete aratau uzate.

  8. #488 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    poze?

  9. #489 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Atentie pentru cei care au comandat de la itgalaxy.
    Am comandat o tableta si am fost astazi sa o ridic, eram prin acea zona. Platesc, ridic tableta si cand ies, ma asez pe o banca sa ma uit la ea. Observ ca nu toate accesoriile erau in pungulite iar abtipildul de la un surub era pe jumatate rupt. Ma intorc, le spun situatia si ma trimit la o usa alaturata, locul unde au service. Dau tableta acelui tip si-mi aduce alta, asta era fara niciun fel de abtipild. Ma asigura ca e totul ok, sta cu mine sa o aprind, intru putin pe wifi, parea in regula. Ies si ma duc afara pe o banca sa stau la o tigara. Intru in galerie, poze cu un copil mic, selfiuri, poze cu familia. Ma intorc, le explic situatia iar tipul imi aduce alta tableta care nu avea bateria incarcata. O ia pe cea pe care i-am dat-o si ii da hard reset, eu am vazut acest lucru deoarece geamul era intredeschis. Tipul vorbea la telefon si imi da tableta. Dupa ce vorbeste, ii spun ca nu o doresc ca-i resetata, isi cere scuze, spusese ca nu fusese atent din cauza telefonului. Imi da alta intr-un final. Toate ambalajele de la aceste tablete aratau uzate.

    Tableta era Allview?

  10. #490 SP
    Member styng's Avatar
    in legatura cu comenzile de pe emag la resigilate cu 1 leu: tocmai au fost doua surori la showroomul din oradea. Una avea 26 comenzi, alta 18....

  11. #491 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by styng View Post
    in legatura cu comenzile de pe emag la resigilate cu 1 leu: tocmai au fost doua surori la showroomul din oradea. Una avea 26 comenzi, alta 18....
    Astfel de aberatii permite eMag... dar in schimb cand mai greseste la cate un produs in timpul anului, iti da un mare REJECT. O mare gogoritza, de care personal mi-e sila. Felicitari celor doua surori... ce pot sa spun? Probabil de banii pierduti pe "eroarea" asta, puteau sa puna TONE de produse la pret redus care ar fi facut sute sau chiar mii de romani fericiti... Dar asta e...

  12. #492 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Astfel de aberatii permite eMag... dar in schimb cand mai greseste la cate un produs in timpul anului, iti da un mare REJECT. O mare gogoritza, de care personal mi-e sila. Felicitari celor doua surori... ce pot sa spun? Probabil de banii pierduti pe "eroarea" asta, putea sa puna TONE de produse la pret redus care ar fi facut sute sau chiar mii de romani fericiti... Dar asta e...
    Sincer si eu cred la fel, as fi avut nevoie de un laptop dar nu...au trebuit sa dea la unii 26 de produse si la altii 18...

  13. #493 SP
    Member gabytro's Avatar
    dar daca prindeati voi era bine ah? si eu ma oftic, dar asta e..

  14. #494 SP
    Member styng's Avatar
    mda, a fost un fel de loterie ....

  15. #495 SP
    Member gabytro's Avatar
    si a tinut cateva ore

  16. #496 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    A tinut cateva ore,dar apareau produse la interval de 10-15 minute,cel putin asa a fost cand am aflat eu de super oferte...si acum sa fim seriosi,va garantez ca si voi daca erati atunci online cumparati tot ce se putea..

  17. #497 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Colac peste pupaza, tableta nu incarca mai mult de 45% iar de la 45% la 0% ajunge in 15minute. I-am sunat si mi-au spus sa vin cu ea la service.
    Este modelul Serioux de 10.1inch cu husa pentru tastatura. Poze nu prea am la ce sa fac, arata ca noua...

    O intrebare pentru cei ce si-au mai luat tablete serioux, este normal ca sigiul tabletei sa vina lipit cu scoci iar accesoriile sa fie puse in pungute de tipuri diferite? sa nu mai spun ca la una din ele, incarcatorul era chel iar punguta era mototolita in interior. Oricat de proasta ar fi aceasta firma, ma indoiesc ca nu pun un sigiliu cat de cat pe cutii...

  18. #498 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    Quote Originally Posted by robert123 View Post
    A tinut cateva ore,dar apareau produse la interval de 10-15 minute,cel putin asa a fost cand am aflat eu de super oferte...si acum sa fim seriosi,va garantez ca si voi daca erati atunci online cumparati tot ce se putea..
    Nu zice nimeni ca nu cumparam tot ce prindeam oricare dintre noi, dar ar fi fost frumos sa aflam si noi, cei care au considerat ca in ultimele 2 ore de black friday nici nu mai are sens sa intram pentru ca probabil tot ce era bun era epuizat.

  19. #499 SP
    Member gabytro's Avatar
    Care 2 ore ca bf a fost vineri. Treaba cu greseala s a intamplat duminica

  20. #500 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytro View Post
    Care 2 ore ca bf a fost vineri. Treaba cu greseala s a intamplat duminica
    Sorry atunci, aveam impresia ca a tinut tot weekendul BF-ul de la eMag...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 31 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  2. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  3. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts