Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 20 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 ... LastLast
Results 321 to 340 of 383

Thread: Need for Speed (2015)

  1. #321 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Deci imi vine sa dau jocu de pamant, daca nu ai PS+ iti face peri albi. Stau cate o jumate de ora pana reusesc sa ajung la loading screen, pana atunci tot " cannot find servers ", si cand ajung la loading screen se incarca de cele mai multe ori pana la nesfarsit si trebuie sa dau close application. Mai are cineva problema asta?

  2. #322 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    da e o problema constanta.daca vezi ca intarzie prea mult in loading inchide jocu si intra din nou.
    mai frumos e cand ai o cursa mai grea si poc mergi bine toata cursa si la sfarsit de tot....poc eroare de retea eu am patit-o aseara la ultima cursa din joc care e exagerat de lunga si n-am mai incercat m-am dus la somn, era deja 5 dimineata. mai imi trebuie cursa asta si inca 5 daily challenge pentru platina

  3. #323 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Sincer ar fi genial daca s-ar rezolva cu un restart al jocului. Cred ca am iesit azi de vreo 20+ ori si la fel face, la un moment dat am renuntat sa mai incerc.

  4. #324 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Exista vreo metoda sa ma teleporteze direct la începutul unei curse cand ma uit pe harta? Mi se pare aiurea sa fiu obligat sa ma plimb dintr-o parte in alta

  5. #325 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Chiar e. Dai de D-PAD in dreapta si o sa-ti apara optiunea de teleport.

  6. #326 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Mersi. Am tot apăsat eu pe butoane dar asa nu mi-a trecut prin cap De ce naiba nu scrie chestia asta undeva?

  7. #327 SP
    Member b615dub's Avatar
    Lol, acum imi spuneti dupa ce am terminat jocul

  8. #328 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, eu am o problema cu versiunea de Xbox (problema care era valabila in Beta, in Trial si acum in versiunea finala). Imediat ce intru in joc (in meniu), daca intru in Photos (sau cum ii zice), dupa app 1 secunda ma scoate din joc (crash fara eroare). Daca, in schimb, intru in joc (garaj) si de acolo intru in Photos, merge fara probleme.

    Puteti incerca, plz, sa vedem daca e valabil doar la mine, sau doar la versiunea de Xbox One sau la toate ?

  9. #329 SP
    Member b615dub's Avatar
    Pe PS4 pot confirma ca nu-mi face asta

  10. #330 SP
    Junior Member mone_andrei's Avatar
    Se poate juca doar conectat la internet?

  11. #331 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, pe copertă este specificat acest lucru.

  12. #332 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    mdea....deci trofeul ala de la dlc de 350.000 e stupid si mai e si glitchuit.....dupa vreo 3 ore de incercat am reusit sa fac 358.000 drift si sa termin cursa cu masina lu ken ....insa nici un trofeu.... aparent trebuie sa mai incerc pana cand o sa se hotareasca jocul sa mi dea trofeul

  13. #333 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Duni View Post
    pret bun pentru NFS
    Aveam o presimtire ca il vor baga la reducere, insa nu stiu ce sa fac, sa-l iau sa nu-l iau? Nu mi-a lasat o impresie prea buna din videouri

  14. #334 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Aveam o presimtire ca il vor baga la reducere, insa nu stiu ce sa fac, sa-l iau sa nu-l iau? Nu mi-a lasat o impresie prea buna din videouri
    E la pretul lui Rivals. Nu cred ca va mai prinde o reducere asa mare prea curand avand in vedere ca nu e de mult timp lansat.

  15. #335 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Eu cred că o să tot prindă. Stă în promoții de când a fost lansat. Probabil că nu a vândut suficient.
    Plus Koba, ăștia tot aduc îmbunătățiri. Probabil peste câteva luni de zile o să fie mai bun decât acum.

    Sent from my HTC One using Tapatalk

  16. #336 SP
    Member seven1994's Avatar
    Eu sunt aproape spre sfarsit dar mi se pare destul de greu.Am un bmw (ca cel din most wanted) si un Nissan Gtr cu peste 1000 de cai dar cu toate astea nu reusesc sa fac cursele din prima

  17. #337 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    incearca cu un lamborghini

  18. #338 SP
    Member seven1994's Avatar
    Tocmai ce l-am luat,acum sa fac bani pt upgrade.Oricum,acest joc,pt mine cel putin este cam rapid.Nu ma pot relaxa jucandu-l.Tot timpul trebuie sa stau crispat sa nu vina o curba sau ceva,viteza fiind foarte mare

  19. #339 SP
    Member geo971986's Avatar
    mi-au downgradat subaru cu ultimul lor update Jocul asta parca e in moarte clinica si din cand in cand il mai fribrileaza cu cate un update. Mai bine l-ar face donator de organe pt urmatorul.

  20. #340 SP
    Junior Member smara1's Avatar
    pacat ca au bagat in joc grain-ul acela (puricii de pe ecran)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 20 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 00:57
  2. Replies: 15 Last Post: 13-05-2015, 19:19
  3. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  4. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts