Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Wolfenstein: Youngblood

  1. #1 SP
    Member Mishy's Avatar

    Wolfenstein: Youngblood



    Wolfenstein: Youngblood is a brand-new co-op game unveiled at the Bethesda BE3 Showcase 2018. The game takes place in 1980, 19 years after BJ Blazkowicz ignited the second American Revolution in Wolfenstein II: The New Colossus.

    Wolfenstein: Youngblood introduces the next Blazkowicz generation to the fight against the Nazis. Play as one of BJ’s twin daughters, Jess and Soph, as you search for your missing father in Nazi-occupied Paris.
    Attached Images Attached Images ply_tra_1209_wolfensteinyoungblood_bethesda.jpg

  2. #2 SP
    Banned Captain Price's Avatar
    LOL, au chef nebunesc de a-l mulge inca multa vreme la cat material au. O dau tot mai mult in Call of Duty.
    Cred ca nu mai e mult pana vor face si un joc care sa fie cu roboti nazisti si batalii spatiale.
    Sunt curios daca scot si un Wolfenstein despre razboiul din Vietnam , dar cu nazisti in loc de americani, iar protagonistul BJ sa sprijine rezistenta comunista.



    Chiar, un Wolfenstein in care sa ne arate si partea asiatica a lumii nu fac, adica cu China ocupata de japonezi?

  3. #3 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Chiar nu e nevoie sa postezi la fiecare joc, daca nu ai nimic interesant de spus. Vad ca se taie un cap si cresc doua in loc. Stie lumea despre ce e vorba.
    Wolfenstein inca se mentine bine, ofera un shooter single player solid de 3 jocuri incoace, plus o poveste interesanta. Eu spun ca e bine ce fac, diversificand putin lucrurile, pentru a evita plictiseala oamenilor legata de acest joc.

  4. #4 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    pentru a evita plictiseala oamenilor legata de acest joc.
    Imi place mult seria asta nu ma poate plictisi niciodata,e plina de actiune si poveste decenta, dar as vrea macar odata sa jucam si cu nazistii. Sa vedeti dupa aia SJW

  5. #5 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pai a innebunit lumea cu SJW. In ziua de azi nu mai poti sa tragi o băsina fara SJW. Nu suna rau nici partea cu nazistii. Nu prea au mai fost jocuri in ultimii ani unde poti fi antagonistul sau au fost prea putine, din pacate.

  6. #6 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Trailer de cateva secunde


  7. #7 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Hai, ca a inceput sarbatoarea retardatilor pe MC, s-au intalnit la un suc pentru inca niste note de ... '0'.

    Ma intreb daca administratorii acelui site sunt cretini si nu inteleg cum functioneaza media aritmetica sau sunt doar nenorociti si agreeaza ideea ca orice joc sa aiba maxim nota 5, dupa multe multe note de zero date din incheietura.
    Acel user score la liber trebuia sa dispara de mult, dar ma rog.

    Astept pareri de la voi, cei care il veti juca in curand, pentru a nu repeta greseala facuta cu Rage 2, desi un titlu Wolfenstein rareori dezamageste.

  8. #8 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dubios ca zici asta. Exceptand cateva specimene, sunt de parere ca doar user score-u ar trebui sa conteaze mai mult decat parerile subiective ale unui individ de la o publicatie, care poate nici nu e fan genul respectiv de joc; in schimb ce toate publicatiile oricum pot fi cumparate pentru note favorabile/negative.

    Uite review care conteaza, daca te intereseaza


  9. #9 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nu trebuie sa existe note de la users, asta e problema.

    Ca sunt 75% oameni ok, de acord, dar ce te faci cu cei 25% retarzi care dau nota 0?
    Nu pot, m-am saturat sa vad note de 0, si jocuri de nota 7-8-9 cu User Score 5.5. Nu merge pur si simplu...

    Cum sa mai conteze, cum sa mai crezi intr-o comunitate de randoms printre care se ascund datatori de 0 din astia...

    Si asta de mai sus a inceput sa dea 'wait for sale' la orice nu e la nivelul Witcher 3. Am impresia ca s-a cam saturat omul de gaming odata cu varsta si a inceput sa-i puta si musetelul.
    Poate e doar o impresie, il urmaresc de mult si sper sa nu se duca dupa AngryJoe.

  10. #10 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Desi nu ma atrage jocul, m-am uitat de curiozitate la review si pare ca aduce argumente reale la calificativul oferit.

    Poate daca esti fan, merita day 1, altfel poate chiar merita doar la o reducere.

    Personal, nu mi s-a parut nimic dubios la el si la calificativele lui, inafara faptului ca in ultima vreme a facut review la prea multe jocuri no name.

  11. #11 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Nimic nu iti mai convine mai Xandere, esti un pachet de nervi, poate ar fi mai bine sa te lasi de gaming, ca o sa iti puste o vena in curand, apucate de gradinarit sau ceva care sa te calmeze.

  12. #12 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Lol ce joc mizerabil, merita din plin user scoru de pe metacritic, RIP Wolfenstein, s-a mai dus o serie care mi-a placut mult din pacate, oare ce urmeaza? Tot mai putine jocuri bune sunt care sa ma atraga, anul acesta aproape ca nu m-am jucat mai nimic, am luat Devil May Cry 5 si dupa ce l-am terminat l-am dat la schimb pe Odyssey si cam atat a fost pana acuma, si daca ma uit pe lista ce se mai lanseaza pana la sfarsitul anului numai The Outer Worlds pare interesant in rest bate vantul, numai la anu mai apar ceva jocuri bune, si ma bate gandul serios sa nu fac pasul la urmatoarea generatie de console si sa pun gamepad-ul in cui.

  13. #13 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    daca ma uit pe lista ce se mai lanseaza pana la sfarsitul anului numai The Outer Worlds pare interesant in rest bate vantul, numai la anu mai apar ceva jocuri bune
    Bombonel exagerezi...

    Gears 5 - 10 sep 2019
    Borderlands 3 - 13 sep 2019
    Ghost Recon: Breakpoint - 4 oct 2019
    COD Modern Warfare - 25 oct 2019
    Death Stranding - 8 nov 2019
    DOOM Eternal - 22 nov 2019

  14. #14 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Eu am vorbit din punctul meu de vedere nu la modul general, din lista ta numai Borderlands m-ar interesa dar dupa ce apare pe steam, de aceea nu l-am mentionat, in rest sunt jocuri de care nu imi pasa.

  15. #15 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Deci e un gunoi jocul asta pana la urma fata de celelalte din seria cu Blazkowicz?

  16. #16 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Ieri l am terminat,este...decent,are maxim o ora de cutscenes,usor face setup ul la wolfenstein 3, daca n ai ce face,sau si mai bine,ai un prieten sa jucati co op ,merge,dar nu se compara cu restul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Cumpar Wolfenstein II By ony81 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 2 Last Post: 23-11-2017, 19:11
  2. Wolfenstein By nameless_fear in forum Console Club
    Replies: 75 Last Post: 05-09-2011, 00:15
  3. Wolfenstein Videos By Mika in forum Videos
    Replies: 25 Last Post: 09-10-2009, 21:22
  4. Wolfenstein Videos By MonkY in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 20-04-2009, 08:40

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts