Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 497 1 2 3 11 51 101 ... LastLast
Results 1 to 20 of 9922

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #1 SP
    Junior Member paunionut's Avatar

    Jocuri cu preturi bune

    Am fost aseara la Media Galaxy si am avut placuta surpriza sa vad ca sunt mai multe jocuri (in principal de PS3) cu preturi foarte bune, si anume 99 RON. Printre aceste jocuri, se numarau: Uncharted: Drake's Fortune, Ratchet and Clank Future Tools of Destruction, Heavenly Sword, Resistance: Fall of Man si Motorstorm. Pretul e foarte bun iar unele dintre jocuri chiar merita banii.

    De asemenea, aveau si unele jocuri de PSP cu 49,99 RON (printre care si Exit-pe care l-am si cumparat).

    Postati aici va rog daca gasiti preturi bune si foarte bune la jocuri de console! Pentru PC aveti thread dedicat. Iar pentru discutii referitoare la achizitii, magazine, etc. va recomand Ghidul cumparatorului consolist.

    Acestea fiind spuse, succes la cumparaturi!!!
    Attached Images Attached Images discounts.jpg

  2. #2 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Desi sunt jocuri un pic mai vechi dar bune, pretul este ok de 99 Ron.

  3. #3 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Diverta si MG au o gramada de jocuri de PSP la 49,9 si 59,9 RON. Printre acestea:
    NFS Most Wanted
    Burnout Legends
    Harry Potter and the Goblet of Fire

    Sunt si multe jocuri ieftine acum de PS2 (de exemplu seria Medal of Honor).

  4. #4 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Mai putin in Deva, Divertele de aici cred ca sunt din era medievala. Am intrebat de playstation magazine s-au uitat la mine de parca le-am cerut mercur nu o nenorocita de revista, in privinta jocurilor, la un magazin care nu e chiar la periferie zace un COD4 de xbox de 3-4 luni cu acelasi pret de 2 milioane 700.

  5. #5 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    dar sa va spun eu una tare psp pink phat e 12 milioane in arena mall bacau in diverta.dar are si casti si husa si umd ul cu videoclipurile lui pink.dar totusi...

  6. #6 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by paunionut View Post
    Am fost aseara la Media Galaxy si am avut placuta surpriza sa vad ca sunt mai multe jocuri (in principal de PS3) cu preturi foarte bune, si anume 99 RON.

    Printre aceste jocuri, se numara: Unchartedrake's Fortune, Ratchet and Clank Future Tools of Destruction, Heavenly Sword, Resistance: Fall of Man si Motorstorm.

    Pretul e foarte bun iar unele dintre jocuri chiar merita banii.

    De asemenea, aveau si unele jocuri de PSP cu 49,99 RON (printre care si Exit-pe care l-am si cumparat).

    Acestea fiind spuse, succes la cumparaturi!!!
    MotorStorm nu e 99 de RON, ci 149, din pacate...

  7. #7 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Uite aici Don Catalog list

  8. #8 SP
    Junior Member paunionut's Avatar
    Si eu iti pot confirma ca este la 99 RON, l-am vazut la acest pret la Media Galaxy Unirii si Media Galaxy Bucuresti Mall.

  9. #9 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Aveti dreptate, insa l-am vazut eu cu ochii mei atat la Altex cat si la MG in Cluj-Napoca la 149, ca altfel nu ziceam... Probabil a fost o greseala...

  10. #10 SP
    Member Catallin's Avatar
    Am luat si eu Uncharted de la Media Galaxy. Chiar daca pretul la raft este de 199 pretul la facturare e 99.99. Nu au schimbat ei preturile la toate produsele. Tot la 99.99 mai sunt Heavenly Sword, Ratchet and Clank, Warhawk, Resistance, Motorstorm.

    Deci chiar daca vedeti pretul pe raft mai mare, intrebati la casa sa-l scaneze si vedeti sigur cat e.

    PS: foarte foarte frumos Uncharted

  11. #11 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Oooo ! Lume buna ! Bine ai venit Catallin ! Sper sa te vedem la vre-una din intalniri

    99 RON la Uncharted, Ratchet, Heavenly Sword ? Niiice !

  12. #12 SP
    Member Catallin's Avatar
    Bine v-am gasit si eu Deocamdata stau sa ma acomodez, vad cine ce posteaza, care-s spiritele (am vazut ca au fost cam incinse pe threadul-concurs ). La intalniri urmaresc threadul, sper sa pot ajunge si eu o data. Din pacate nefiind din Bucuresti e mai ciudat pentru mine cu statul pana noaptea tarziu E, sa speram ca voi gasi pana la urma o solutie.

    Legat de preturi da... poate in sfarsit realizeaza si la noi cei de la marketing de la marile magazine importanta reducerilor de preturi si numarul tot mai mare de jucatori pe console.

  13. #13 SP

  14. #14 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Hmm, nu e nimeni socat?

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SpitFire View Post
    Hmm, nu e nimeni socat?
    Suntem atat de socati incat am comandat si noi cateva pt. premii. Insa, eu am mai avut experiente de acest gen cu emag, asa ca nu mai cred. De exp. am comandat la un moment dat un notebook la 300 RON (care era de fapt 3000 RON). Insa in loc sa-mi spuna ca s-a facut o greseala, mi-au spus ca "nu este pe stoc". Cand acelasi lucru s-a intamplat pe amazon, au vandut notebook-uri la 10 USD bucata

  16. #16 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Mnoah, pai daca a sunat Mo si i-au confirmat respectivii ca e ok, asta-i pretul si sunt pe stoc, ce poate fi aiurea?

  17. #17 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SpitFire View Post
    Mnoah, pai daca a sunat Mo si i-au confirmat respectivii ca e ok, asta-i pretul si sunt pe stoc, ce poate fi aiurea?
    Sorry man, dar nu sunt "IN STOC". Verifica la Disponibilitate si o sa vezi ca sunt fie "PE COMANDA" fie "STOC LIMITAT". Adica nu e nimic palpabil acolo. Stoc limitat de obicei inseamna ca nu prea mai sunt, iar pe comanda inseamna 1-14 zile in care ti se confirma daca vin sau nu.

    Dar, vom trai si vom vedea. Sa speram ca e ca tine

  18. #18 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Eu sunt surprins, dar sigur e o greseala...

  19. #19 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    nu este o greseala... am sunat.. dar... nu sunt pe stoc..

  20. #20 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Attached Images Attached Images emag.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 497 1 2 3 11 51 101 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 623 Last Post: 21-03-2024, 19:24
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts