Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 57 of 57

Thread: Uncharted (movie, 2022)

  1. #41 SP
    Manager paul's Avatar
    New pic:
    Attached Images Attached Images uncharted_the_movie_nyt.jpg

  2. #42 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Sincer nu inteleg de ce nu l-au folosit ca actor principal pe Nolan North....da stiu ca in principal e voice actor, dar am citit ca are experienta si ca actor pe marile ecrane. Si oricum seamana mai mult Nolan cu Nathan, dar asta e doar parerea mea binenteles.

  3. #43 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cel mai probabil pentru ca au vrut sa spuna o povete de inceput, de cand era el mai mic, nu de la maturitate cum l-am gasit din Uncharted 1 pe Nate.

  4. #44 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Pentru ca Nolan North e "batran" si nu e in forma. Plus nu e un nume cunoscut in afara jocurilor video/voice acting, mai pe ro nu il stie nimeni, publicul mainstream, la fatza.

  5. #45 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Meh nici Tom Holland nu e vreun super star....pana sa fi aparut in spiderman, nu l-am vazut in vreun film cunoscut.

  6. #46 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Leaked trailer


  7. #47 SP
    Manager paul's Avatar
    18 februarie.
    Official trailer:

  8. #48 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu arata rau deloc. Pare ca au imprumutat cateva chestii din toate jocurile. Sper sa iasa bun si sa vedem si ceva continuari facute cu cap.

  9. #49 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Mie nu imi place cum arata.

    Felul in care Tom H. joaca mi se pare mult prea teatral avand mereu factotul ''wow'' pe mutra, imi da senzatia de over-acting. In plus de asta, Mark W. mi se pare ca seamana mai mult cu Nathan Drake decat actorul principal, aspect si atitudine.

    Am jucat toate cele 6 jocuri din serie, unele au fost foarte bune pentru vremea lor insa niciunul nu mi s-a parut ca ar fi avut un storyline peste medie, a fost doar o poveste clasica de aventura si cam atat. Ma indoiesc ca filmul va avea una mai buna. Filmul imi pare a fi cash-grab si va fi la fel de forgettable ca 90% din filmele facute dupa jocuri.

  10. #50 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai exact asta se vrea a fi. Nu risca nimeni, nimic aici. Totul urla a "play it safe". Actori cunoscuti si cu priza la public, acting mediocru, CGI slab.
    Dar are cam tot ce au ~90% din filmele de azi - aventura, comedie, actiune si inca putina comedie - dar faza e ca fix asta au si jocurile.

    Asa ca pot spune ca respecta, cel putin din ce se vede in trailer, jocurile.

    Da, nu se potrivesc actorii si nici nu seamana cu personajele din jocuri (cum o sa fie cazul si la serialul The Last of Us), dar cu siguranta este exact ce vor ei sa fie, nu ceva ce vor gamerii sa vada.

    Din pacate, sau fericire, Tom Holland este un actor bun, care s-a facut remarcat si continua sa joace in blockbustere, pentru faima si bani, probabil.
    Recomand filmul Cherry cu el. Acting de exceptie chiar din partea lui.

    Overall filmul pare sa fie ceva chill de vazut intr-o seara ploioasa, cam cum a fost si Jungle Cruize (din filmele recente) - placut, amuzant, usor uitabil.

  11. #51 SP
    Banned Gamerxx's Avatar
    Mai bine il angajau direct pe Nolan North care l-a interpretat vocal pe Nathan Drake timp de 10 ani, il intinereau digital, il puneau sa faca nitel sala sa fie in forma buna, filmau un cascador in scenele de actiune si ar fi iesit mult mai bine.
    Tom Holland din Spider-man arata cam prea 'copil" pentru rolul de Nathan Drake si nu are o fizionomie ca si cum ar fi trecut prin multe incercari. Sau puteau gasi un alt actor de 30 ani si ceva de ani, care sa para mai matur , mai ridat si mai alfa .


    Dar nah, e fictiune, deci n-are rost critica. Puteau sa-si rezerve libertatea de a pune si un afro-american sau o femeie in rolul lui Nathan Drake
    Insa cred ca Jake Gyllenhall era mai potrivit, tocmai cel care l-a jucat pe Mysterio in Spider-Man 2019, si Prince of Persia . Chiar semana mai bine cu Drake.

  12. #52 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nici macar Tom nu e multumit de cum a jucat, daca citesti interviuri cu el

    Problema mea cea mai mare e ca e mult prea tanar frate Holland pt rolul asta si zic asta incercand sa ignor ca am jucat jocurile. Nu se potriveste pur si simplu, zici ca ar trebui sa fie inca in liceu.

  13. #53 SP
    Manager paul's Avatar
    Official poster:
    Attached Images Attached Images fgp7ie6x0aqq4sj.jpg

  14. #54 SP
    Manager paul's Avatar
    Trailer 2:

  15. #55 SP
    Manager paul's Avatar
    UNCHARTED Exclusive Scene - Plane Fight:

  16. #56 SP
    Manager paul's Avatar
    New poster:
    Attached Images Attached Images sktaboz.jpg

  17. #57 SP
    Manager paul's Avatar
    Final Trailer:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. The Super Mario Bros. Movie (movie, 2023) By paul in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 8 Last Post: 21-04-2023, 09:17
  2. Gamescom 2022 By paul in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 23-08-2022, 15:52
  3. E3 2022 By paul in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 03-04-2022, 20:51
  4. Jocurile Olimpice de iarnă din 2022 - Beijing 2022 By paul in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1 Last Post: 20-02-2022, 12:42
  5. Uncharted movie gets a release date set. By Florin85 in forum English
    Replies: 2 Last Post: 17-07-2018, 09:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts