-
Nu esti singurul. mai am si eu cateva in limba romana, dar voi renunta la ele cand le gat.
-
1 Attachment(s)
Unul dintre desenele mele preferate - Gravity Falls. Jurnalul lui Dipper (si nu numai).
+ un fel de artbook de la Hollow Knight. Foarte fain facut (chiar surprinde esenta jocului). Pacat ca e cam micut, e cam cat un caietel, iar pentru aceasta dimensiune e scump. Dar nu regret ca l-am luat. :x
-
1 Attachment(s)
Pentru Sekiro si BB am optat pentru variantele in franceza deoarece erau mai ieftine si veneau cu cover dur, spre deosebire de cele in engleza (+stiu ceva franceza)
-
1 Attachment(s)
-
Careva din cluj napoca interesat de mai multe comics necitite, seria marvel renasterea si mai multe din seria libertatea.
-
Cred ca ai mai multe sanse pe grupurile de pe Facebook care se ocupa de comics
-
Va trebui sa le caut :) mersi de pont.
-
1 Attachment(s)
Cum nu se gasesc in limba romana, ma voi chinui sa le citesc in engleza - in special ultima
-
1 Attachment(s)
Jules Verne 80 lei |OlxAttachment 298776
-
1 Attachment(s)
Aici puteti vedea ultimul reprint al seriei de artbookuri DS. Coperta e diferita si nu mai are protectie de hartie deasupra.
Primul volum l-am luat doar pt colectie - e ok calitatea imaginii si ce contine (cu exceptia unor spatii goale albe), dar are putine pagini cu imagini, iar pretul nu e cu mult mai mic fata de celelalte. Nu merita sa o iei doar pt continut.
Al 2lea volum e destul de basic per total, calitatea imaginilor uneori este buna, alteori meh, aceeasi problema cu spatiile goale. Merita daca esti fan DS si l-ai jucat.
Al 3lea volum este preferatul meu artbook din intreaga colectie pe care o detin in prezent. Imaginile sunt foarte clare (cu rare exceptii), numeroase, sunt mult mai bine aranjate in pagina si pe capitole. Inca nu am jucat DS3 din lipsa de timp, asa ca nu pot spune daca lipsesc multe lucruri din el. Are peste 300 pagini, contine inclusiv itemele din joc (arme, armuri, consumabile etc.), pe langa locatii, inamici, bossi, inclusiv din DLC. 100% merita achizitionata, chiar daca este si cel mai scump volum.
-
1 Attachment(s)
Aproape gata cu cartile pe anul asta
-
1 Attachment(s)
-
1 Attachment(s)
The Art of Horizon Zero Dawn e foarte slabuta din punctul meu de vedere. Multe imagini lasa de dorit din punct de vedere al calitatii (imaginile sunt blurate), dar nici continutul nu este extraordinar. Poate ca cea mai buna parte e prezentarea triburilor. In schimb, informatiile si imaginile referitoare la masinarii sunt aproape inexistente, ceea ce e foarte trist, avand in vedere ca jocul se invarte in jurul lor.
The Art of God of War Ragnarok este extrem de buna (chiar mai buna decat prima carte). Imaginile sunt foarte sharp, clare, calitatea paginii si a printului sunt top. Paginile sunt pline de poze, nu sunt zone goale (cum se prezinta la seria Dark Souls), ambunda de personaje, peisaje, concepte. Este artbookul care are cele mai frumoase si mai bine reprezentate peisaje din intreaga mea colectie. Nu am jucat inca jocul ca sa spun daca lipsesc lucruri majore din el. Daca vreti sa faceti un cadou unui fan al seriei, nu cred ca aveti cum da gres cu aceasta carte :).
-
1 Attachment(s)
-
1 Attachment(s)
Seria Witcher 160 lei | Olx
Sper sa ma prinda, mai am de luat jocul :)
-
A ajuns de dimineață. Sunt la job dar m-am bucurat precum un copil mic. Diseară o răsfoiesc. Congrats @rodarkone . Recomand sa susțineți și voi pe băieții ăștia. https://grnd.ro/https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...51f95c0f9d.jpg
Sent from my Pixel 9 Pro XL using Tapatalk
-
-
Sau mai exact, cum se cumpara ? ca nu inteleg deloc cum se procedeaza la ei
-
A fost abonament pe Patreon. Devii subscriber la circa 100 lei pe lună și revista e gratuita. Este număr limitat de abonări , trebuie urmărit canalul.
https://www.patreon.com/RevistaGRIND...eatorshare_fan
Intri pe linkul web din prima postare apoi apeși susține grind. Eu sunt abonat varianta RPDIPET, trebuie urmărit și când se deschide perioada de abonare poți deveni membru Rodipet și primești anual revista lor.
https://www.facebook.com/share/p/165hV1GxeH/
Sent from my Pixel 9 Pro XL using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...9a3e666ec5.jpg
-
9 Attachment(s)
+1 la colectie! ☠️ A ajuns BESTIA! The Art Of The Box B-) are cateva KG! :x