Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Motorstorm Apocalypse PS3 Bundle dezvaluit

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Motorstorm Apocalypse PS3 Bundle dezvaluit

    Unul dintre putinele jocuri disponibile la lansarea PS3ului a fost Motorstorm, fiind si unul dintre cele mai interesante titluri disponibile pentru consola. Vanzarile jocului au fost mai mult decat multumitoare pentru Sony, fiind lansat si un sequel. In primavara acestui an va fi lansat Motorstorm: Apocalypse, joc in care insulele exotice au fost inlocuite de orase intr-o lume post apocaliptica. Avand in vedere succesul primelor 2 jocuri, este absolut normal ca Sony sa lanseze si un PS3 Bundle, iar conform Amazon FR o va face. Acesta va include o consola PS3 cu HDD de 320 GB, accesoriile standard si jocul Motorstorm Apocalypse. Bundle-ul va avea un pret de 350 euro. Bundle-ul va fi disponibil in ziua lansarii (16 Martie in Europa, 12 Aprilie in US).
    Attached Images Attached Images motorstorm-apocalypse-playstation-3-ps3-1296634924-040.jpg

  2. #2 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    MotorStorm Apocalypse cred ca va fi cel mai tare MotorStorm de pana acum! Sper sa imi iau PS3 pana cand apare lol. Multumesc pentru stire, erik95.

  3. #3 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    O sa-mi fie dor de peisajele si culorile care le-a oferit motorstorm I & II.

  4. #4 SP
    Banned cryyo's Avatar
    La pomul laudat sa nu te duci cu sacul.
    Multora dintre noi le-a luat ochii dileala din joc, exploziile spectaculoase, prabusirea cladirilor si in general haosul general de pe strazi. Dar tare mi-e ca nu va fi un joc peste cele din seria 1 si 2. Eu ma asteptam de la seria a treia de la Motorstorm sa vad cate ceva din primul joc, ceva din al doilea, plus chestiile noi care orice serie trebuie sa le aibe. In cazul de fata ar fi putut sa fie curse pe zapada, pe ploaie, curse noapatea si... continuati voi. Daca ar fi sa rezum pe scurt, eu as fi vrut de la Motorstorm 3 curse in salbaticie. Mie la astfel de curse mi se pare ca s-ar preta cel mai bine jocuri gen Motorstorm.

    Bine, datorita nerabdarii care ne caracterizeaza ca si gameri inraiti ce suntem, noi si avem tendinta ca dupa 2, 3 trailere 'amarate' sa ne repezim sa judecam un joc sau altul si ar fi total nejustificat, ba chiar nedrept.
    Una peste alta si asa cum s-a zis ceva mai sus cu dorul in gand dupa peisajele din 1 si 2 ma voi pune linistit la coada, nerabdator sa testez proaspetele idei despre cum trebuie sa arate noile curse nebune, nebune...

  5. #5 SP
    Banned cryyo's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts