Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Mai multe moduri de acces in Gears of War 3 Beta

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Mai multe moduri de acces in Gears of War 3 Beta

    Stiu ca multi dintre voi vreti sa incercati urmatorul joc din seria Gears of War inainte ca acesta sa fie lansat pe piata. Dupa cum bine stiti, daca doriti sa participati in beta-ul pentru Gears of War 3 sunteti nevoiti sa achizitionati jocul Bulletstorm, care se va lansa in aceasta saptamana. Pentru ceilalti care nu au de gand sa cumpere urmatorul joc de la Epic, acestia au confirmat astazi ca vor exista mai multe moduri de acces in beta. Rod Fergusson, unul dintre producatorii jocului Gears, a dezvaluit pe contul sau de twitter ca mai multe detalii si informatii vor fi oferite in cursul acestei saptamani.
    Attached Images Attached Images 1295022701720p_gears-war-3-wallpaper-hd-5.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Din ce am inteles eu este cam asa: Bulletstorm Epic Edition va veni cu Beta-ul pe disk, dar va veni si cu un cod care va debloca butonul "Beta" in meniul jocului. Deci discul este obligatoriu. Cu toate aste, Fergusson a zis ca o sa mai fie si alte variante de a intra in Beta, dar cumpararea jocului Bulletstorm EE este cea mai buna si rapida metoda.

  3. #3 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Din ce am inteles eu este cam asa: Bulletstorm va veni cu Beta-ul pe disk, dar va veni si cu un cod care va debloca butonul "Beta" in meniul jocului. Deci discul este obligatoriu. Cu toate aste, Fergusson a zis ca o sa mai fie si alte variante de a intra in Beta, dar cumpararea jocului Bulletstorm este cea mai buna si rapida metoda.
    of course... marketing

  4. #4 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Eu credeam ca doar cei care achizitioneaza Bulletstorm Epic Edition beneficiaza de acces la Gears 3 Beta, varianta standard a jocului neputand oferi acest bonus.

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Ai dreptate. Am scris eu gresit, din graba.

  6. #6 SP
    Member cipvas's Avatar
    Stati sa inteleg si eu. Din cate stiu eu Gears of War e exclusiv pt Xbox. Eu o sa-mi iau Bulettstorm, dar pt PS3, caci acolo am colectia de jocuri mai impresionanta.Dar am si Xbox, luat acum jumatate de an(pt unele exclusivitati).In cazul meu cum pot beneficia si eu de Gears 3 Beta?

  7. #7 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Doar Bulletstorm Epic Edition contine Gears 3 Beta, iar aceasta editie va fi lansata doar pentru X360.

  8. #8 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Jocul fiind publicat de EA, va avea Online Pass. Din ce am citit zilele astea pe net, s-ar putea sa aiba acces la Gears 3 beta toti posesorii unui Online Pass si a jocului implicit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 19-06-2011, 18:32
  2. Replies: 0 Last Post: 18-06-2011, 18:16
  3. Gears of War 3 beta va incepe pe 25 aprilie By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 04-03-2011, 21:09
  4. Gears of War 3 - Beta in 2011 ! By Mika in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 12-10-2010, 12:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts