Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: FIFA 13 va avea Move support

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    FIFA 13 va avea Move support

    Se pare ca jucatorii de FIFA si fanii Move-ului sunt ceva mai norocosi decat cei de NBA. Cei de la EA Sports au confirmat astazi la Gamescom faptul ca versiunea de PS3 va avea totusi Move support. Cei care doresc ceva un pic mai diferit vor putea controla fotbalistii, aratand unde sa paseze, pe unde sa alearga si multe altele folosind motion controller-ul celor de la Sony. Un demo cu Move support va fi valabil incepand cu data de 13 septembrie, in timp ce jocul se va lansa oficial in America si Europa in data de 25, respectiv 28 a aceleasi luni.
    Attached Images Attached Images fifa-13.jpg

  2. #2 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Era mai interesant, inovator, dar şi extrem de haios un sistem de fixare move pe picior, pentru tricks şi lovituri fixe.

  3. #3 SP
    Member Sepy's Avatar
    Bogdan atunci iti trebuia o camera separat pentru fifa la alunecari ce faci ? ......eu in orice caz raman la concluzia ca : jocurile sa fie jocuri ....adica doar sa butonezi.....iar daca vrei sa joci ceva real 100 % iesi pe teren si joci sa vezi mai incolo cand o sa mai evolueze astia cati o sa renunte la sporturile in echipa......adica cu prietenii..... o sa prefere un joc in fata tv-ului raman la joystick ....salutari

  4. #4 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Sepy View Post
    Bogdan atunci iti trebuia o camera separat pentru fifa la alunecari ce faci ?
    Eu am precizat: tricks, lovituri fixe - o secţiune mini-games dedicată, �n meniu... te-ai g�ndit mult prea departe!

    P.S: Eu după ce am jucat ping-pong cu move, m-am reapucat de mers la IDM culeg�nd prieteni, practic mi-a retrezit apetitul, reacţiile diferă, nu poţi generaliza.

  5. #5 SP
    Junior Member mayo92's Avatar
    Foarte tare Sepy, iti dai seama daca am juca fifa 13 move la dublu si ne-am faulta prin camare cu ps3-ul, instant cred ca s-ar muta in mortal kombat move )

  6. #6 SP
    Member Sepy's Avatar
    Da ai dreptate Bogdan reactiile difera .....eu cand ma joc fifa imi vine cheful sa joc si cu prietenii pe un teren real ....nu virtual ...dar am multi prieteni care nu au dat in minge in viata lor din cauza jocurilor virtuale ....acest move support este un avantaj pentru jucatorii inraiti care nu ies din casa iar la jocurile de tenis de masa....tenis ...chiar e o idee foarte buna cu move....ce sa zic.....bafta ....iar daca o sa se ralizeze ce ai zis tu cu loviturile libere si scheme o sa il incerc si eu mai putin alunecarea in camera Salutari

  7. #7 SP
    Ω Pira's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 25-07-2014, 02:49
  2. Replies: 0 Last Post: 11-08-2012, 18:57
  3. Replies: 2 Last Post: 13-03-2012, 00:28
  4. Replies: 5 Last Post: 02-12-2011, 20:03
  5. Replies: 2 Last Post: 11-06-2011, 22:24

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts