Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Zvon: Portal 2 va avea co-op cross-platform

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Zvon: Portal 2 va avea co-op cross-platform

    Portal a fost o gura de aer proaspat, o adevarata surpriza, iar continuarea promite si mai mult. Spre deosebire de primul joc al seriei, Portal 2 va fi un titlu "full", ce va include o campanie mai lunga si multiplayer co-op. Anuntat ca un joc pentru PC si Xbox 360, o versiune de PS3 fiind anuntata mai tarziu, la E3 2010, Portal 2 ar putea avea co-op cross-platform PC-PS3. Se pare ca Valve acorda o atentie sporita versiunii de PS3, care va beneficia si de Steamworks.
    Attached Images Attached Images level_select.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Am postat aceeasi stire dimineata doar ca nu a fost aprobata,nu stiu de ce,dupa mine este corecta .

  3. #3 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate™ View Post
    Am postat aceeasi stire dimineata doar ca nu a fost aprobata,nu stiu de ce,dupa mine este corecta .

    Stirea ta are 274 caractere si nu 400.

    III.3. Primul paragraf trebuie sa fie continuu si sa contina minim 400 de caractere, fara linkuri. De aceea, nu folositi <br>, Enter sau alte nebunii care sa duca randurile mai jos. In felul acesta putem mentine stirile la aceasi marime pe homepage.

    In plus, imaginea are dimensiunile 1600 x 900 in loc de 1280 x 720p.

    III.6. Prima imagine (ce va aparea in Newsflash) din thread trebuie sa fie cea mai semnificativa / atragatoare pt. news-ul respectiv si sa aiba dimensiunea 1280 x 720 (720p, ratio 16:9).


    Suntem indulgenti cand este vorba de o stire care are mici greseli, dar nu sta nimeni sa rescrie. In cel mai bun caz, o reface complet... exact cum a facut erik. MonkY a facut posibil ca orice membru sa poata participa in scrierea de articole si a pus editorii pentru un control al calitatii, dar asta nu inseamna ca tu redactezi 40% din stire... si noi completam restul. Sorry !

  4. #4 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @naz exact acelasi lucru i-am zis si eu, dar din cate vad nu a avut efect...

  5. #5 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Pe nimeni nu ingrijoreaza diferenta de control? DS3-ul nu e tocmai mouse...

  6. #6 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Am gresit imi pare rau,@naz,@AndRewqp si @erik95 , promit ca nu se mai repeta!

  7. #7 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Pe nimeni nu ingrijoreaza diferenta de control? DS3-ul nu e tocmai mouse...
    De ce ne-am �ngrijora tocmai acum, la Portal? Ne-am dat deja examenul pe at�tea shootere cu DS3

  8. #8 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    WoW! Suna... magic!

  9. #9 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Pe nimeni nu ingrijoreaza diferenta de control? DS3-ul nu e tocmai mouse...
    portal 1 merge brici cu DS-ul (si nu numa Portal). E vorba doar de cat de mult ai exersat. Eu acuma ma descurc mai bine cu Dual Shock-ul decat cu mouse-ul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 16-07-2012, 08:02
  2. Replies: 0 Last Post: 16-04-2012, 11:03
  3. Portal 2 nu va avea suport pentru Move By Zombozo in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 26-02-2011, 10:44
  4. Zvon: Portal 2 vine si pe PS3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 17-04-2010, 01:10
  5. Replies: 1 Last Post: 15-10-2009, 14:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts