Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Mai multe informatii despre AC: Revelations dezvaluite

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Mai multe informatii despre AC: Revelations dezvaluite

    Nu stiu daca va amintiti, dar va spuneam intr-o stire anterioara despre noul joc de la Ubisoft, ca revista de specialitate "Game Informer" ne va dezvalui cateva detalii in plus fata de comunicatul oficial. Din cate vad revista a aparut deja in chioscuri, oferindu-ne un preview destul de consistent despre ultimul capitol al trilogiei lui Ezio. Stiti deja ca actiunea se va desfasura in Constantinopol, dar acesta va fi impartit in 4 mari districte: "Constantin", "Beyazid", Imperial" si "Galata". Cred insa ca cel mai surprinzator lucru este varsta maestrului asasin, una destul de inaintata pentru un catarator pe ziduri, 50 de ani. Restul detalilor le veti avea mai jos, dar aveti grija, din cate am inteles exista si cateva spoilere. Enjoy!



    PS: mi-a luat mai mult timp sa editez poza decat sa scriu stirea
    Attached Images Attached Images gami_218_cov_a.jpg

  2. #2 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Multumesc mult, AndRewqp. La 50 de ani daca se va misca la fel ca in Brotherhood, atunci ar fi cam ciudat.

  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Facial animation ca in LA Noire si side missions ca in Red Dead Redemption. Nice

  4. #4 SP
    Member daviddd's Avatar
    din ce am citit, incep sa aduge jocului elemente noi si nefolositoare. /point
    You�ll be able to custom your character appearance and weapons as well as create guilds.
    Si inca ceva, Ezio la 50 ani?! WTF! Deja e pensionar la varsta aia.
    Dupa Brotherhood ar fi trebuit sa lase deoparte pe Ezio si sa se orienteze spre alt personaj si alt secol.

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    In sfarsit o sa pun la treaba Master Assassini aia ca prea stateau degeaba.

    PS: Abia astept sa termine odata cu Ezio.

  6. #6 SP
    Member romey's Avatar
    Quote Originally Posted by Chris View Post
    La 50 de ani daca se va misca la fel ca in Brotherhood, atunci ar fi cam ciudat.
    Poate se v-a misca la fel , doar se presupune ca asta a facut toata viata , nu ?

  7. #7 SP
    Member ReLLicK's Avatar
    Poate are probleme cu inima in timp ce se catara si cade mi se pare prea exagerat 50 de ani... Nice job cu poza AndRewqp

  8. #8 SP
    Junior Member leitmotif's Avatar
    Mario Auditore avea aproape 70 de ani in AC2 si se misca super bine... asa ca, Ezio la 50 e ca orice fotbalist a lui Milan la 35 = in floarea varstei

    Trebuia sa existe ceva pana la AC3. AC Revelations e bine venit pentru a tine lumea in priza.

  9. #9 SP
    Member hibrid13's Avatar
    ...Si pentru a lamuri intr-un final misterele si conspiratiile din spatele povestii.
    In legatura cu varsta lui Ezio si mie mi se pare cam ciudata treaba, insa avand in vedere ca este Master Assassin va gasi el o cale de a se descurca, in plus are si acel hook la capatul blade-ului ce-i permite sa foloseasca si alte rute ocolitoare, pe langa obisnuitul catarat.
    Astept nerabdator o descriere mai detaliata a intregului story si de ce nu, poate cateva minutele de gameplay. Pana atunci visez frumos...

  10. #10 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Mie tot mi-ar place un co-op, dar se pare ca pastreaza punchline-ul pentru AC3.

  11. #11 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    PS: Abia astept sa termine odata cu Ezio.
    Si eu. Nu prea m-a fascinat personajul. Altair mi s-a parut mult mai "badass" si interesant.
    Ezio e mai mult genu - "what happening? leave me alone !"

  12. #12 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    ce mentalitate stupid romaneasca "la 50 de ani esti pensionar bun de nimic"

  13. #13 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by sekhemet View Post
    ce mentalitate stupid romaneasca "la 50 de ani esti pensionar bun de nimic"
    nu e vorba de nicio mentalitate romaneasca...e vorba de vremuriile acelea cand oamenii la 50 de ani erau considerati batrani..stii tu..durata medie de viata era destul de mica fata de vremuriile actuale..e vorba ca atunci oamenii munceau mult mai mult..ca deh nu aveau calculator .etc...si astfel durata de viata scadea considerabil....sau n-ai facut Istorie pe la scoala

  14. #14 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Imi place ce vor sa faca cu acel "egle sense" si crafting system pt bombe.

    @ darkpaul13 Iti garantez ca un om care face munca fizica e mult mai sanatos si longeviv ca tine care stai cocosat la un birou/pc 8 ore pe zi.

  15. #15 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Haideti sa lasam offtopicul ,ok ? ( ma bag si eu ca musca-n lapte )
    On: Ezio la 50 de ani ... asta va fi interesant . Abia astept sa aflu mai multe , mai ales dupa finalul din AC:Brotherhood.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Mai multe detalii despre Ninja Gaiden 3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 10-07-2011, 08:10
  2. Mai multe detalii despre Sony NGP By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 04-02-2011, 18:14
  3. Mai multe detalii despre Twisted Metal By naz in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 19-06-2010, 15:42
  4. Mai multe detalii despre Halo: Reach By naz in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 07-06-2010, 10:16
  5. Multe informatii despre Little Big Planet PS3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 01-08-2008, 10:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts