Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: 10 minute de gameplay din Remember Me

  1. #1 SP
    Member Sadismek's Avatar

    10 minute de gameplay din Remember Me

    Capcom a fost destul de amabil sa prezinte intregii lumi un walkthrough al noului lor action-adventure, intitulat Remember Me, ce a fost prezentat initial la gamescom. Istoria din spatele acestui joc este cam incalcita. Se pare ca a fost o exclusivitate Sony, sub numele de Adrift, iar din motive necunoscute, s-a decis ca nu merita investitia, asa ca a fost abandonata de copania nipona... pana acum, cand Capcom a hotarat ca merita sa o invie. Vom trai aventurile lui Nilin intr-o lume futurista, in incercarea de a ii reface memoria. A fost introdusa si o mecanica interesanta, prin care putem manipula dupa voia noastra amintirile anumitor personaje.

    Jocul pare cam scriptat, iar pe alocuri e cam nefinisat, dar promite mult. Se va lansa pe Xbox 360 si PS3 in mai 2013.

    Attached Images Attached Images remmember_me.jpg

  2. #2 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Jocul se prezinta destul de bine. Din ce am vazut in acest walktrough sistemul de combat este destul de bogat iar jocul pare sa ne ofere cat mai multe privelisti uimitoare. Tinand cont ca nu avem inca o data de lansare, Capcom are timp sa mai finiseze jocul. Sunt curios daca va avea free-roam In rest GJ Capcom pentru ce a facut

  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Jocul promitea mai multe. Acum parca e alt joc... Intr-adevar, totul este scriptat. Si nu suport faza de la inceput, cum e la majoritatea jocurilor, te da dupa un cinematic sa faci 2 pasi doar ca sa intrii in alt cinematic. Patetic... Iar animatiile sunt incredibil de proaste.

    Mda...CAPCOM

  4. #4 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Jocul promitea mai multe. Acum parca e alt joc... Intr-adevar, totul este scriptat. Si nu suport faza de la inceput, cum e la majoritatea jocurilor, te da dupa un cinematic sa faci 2 pasi doar ca sa intrii in alt cinematic. Patetic... Iar animatiile sunt incredibil de proaste.

    Mda...CAPCOM
    De acord, dacă intra pe m�inile cuiva mai capabil, Square Enix sau Ubisoft, cred că �i era mai bine. Dar să vedem, mai au timp să lucreze la el.

  5. #5 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Dupa filmuletul asta parca nu-mi mai place jocul...Sper sa ni se ofere posibilitatea de a deactiva liniile alea albe care-ti arata pe unde sa o iei.

  6. #6 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Doua lucruri nu-mi plac: animatiile sunt prea "rigide", parca se misca anormal fata aia.
    Si unele denumiri de... abilitati sau ce-or fi ele sunt foarte lame, cel putin "logic bomb" mi se pare cretin . Sa nu mai zic de citatul ala de la inceput (nu ce al lui Arhimede) care e cam... pe langa si fara sens .
    Mda, interesant in schimb, aduce putin a Uncharted, dar mai necesita munca din plin sa se ridice la nivelul ala.

  7. #7 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: 10 minute de gameplay din Remember Me

    Cate un pic din fiecare (deus ex, uncharted, star wars force unleashed), sper sa nu dezamăgească

  8. #8 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Cate un pic din fiecare (deus ex, uncharted, star wars force unleashed)
    cam la asta ma gandeam si eu. Si chiar de aceea sper sa fie un joc bun...sau poate chiar foarte bun.

  9. #9 SP
    Member toto's Avatar
    as fi preferat un personaj masculin .........

  10. #10 SP
    Member kostyn26's Avatar
    Uncharted futurist de sex feminin

  11. #11 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by toto View Post
    as fi preferat un personaj masculin .........
    Nebunule

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Remember Me By ReNeGaDe124 in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 23-10-2013, 20:05
  2. Replies: 0 Last Post: 15-08-2012, 15:47
  3. Un nou gameplay video din Metro: Last Light By Chris in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 13-08-2011, 11:45
  4. Replies: 0 Last Post: 08-07-2011, 22:41
  5. 10 Minute Solution By AndRewqp in forum Nintendo Wii
    Replies: 0 Last Post: 25-08-2010, 17:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts