Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 3 of 3

Thread: DayZ isi face debutul pe PS4

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    DayZ isi face debutul pe PS4

    Ieri in timpul conferintei de la Gamescom organizata de Sony, a urcat pe scena Dean Hall, game designer, sa aunte un nou joc. Jocul in cauza este DayZ si probabil ca multi dintre voi stiti jocul si chiar l-ati jucat pe PC, fiind foate popular pe platforma respectiva. Deocamdata nu stim nimic concret despre joc in sine, producatori refuzand sa dezvaluie multe informatii, asa ca trebuie sa mai asteptam, dar pot sa mentionez faptul ca nu s-a specificat deloc ca ar fi o exclusivitate PS4, asa ca fanii care detin un XO inca pot spera.

    De asemenea Dean a precizat faptul ca vor continua sa ofere suport pentru PC, fiind o platforma extrem de importanta pentru producator si a dezvaluit ca nu doresc o simpla portare a jocului, incercand sa foloseasca fiecare avantaj specific consolelor:
    didn't want to just port DayZ" to consoles, but wants to take advantage of each platform's respective strengths
    Sa speram ca vom primi mai multe informatii in zilele urmatoare in care se desfasoara Gamescom si poate primim si o perioada de lansare aproximativa.
    Attached Images Attached Images dayz.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member Bogdan91's Avatar
    Producatorii de jocuri fac imposibil a nu iti cumpara noua consola

  3. #3 SP
    Junior Member Metaf's Avatar
    Eu inca astept sa se dezvolte piata jocurilor pe current gen.
    Cu exceptia catorva titluri care parca mai dezgheata un pic, tot timida este.
    De subscriptie lunara nici nu incape vorba. Ne-au innebunit cu joculete indie (free) si mai stiu eu ce (care au farmecul lor, dar o achizitie PS4 sau o subscriptie anuala PSN nu as face-o pentru asa ceva; discounturi pentru titluri foarte bune... oh stai, nu prea sunt).

    Cumva offtopic commentul meu, dar ma rog.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 4 Last Post: 19-04-2015, 17:05
  2. Valve isi face propriul sistem de VR By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 12 Last Post: 01-03-2015, 23:55
  3. Replies: 2 Last Post: 02-09-2014, 14:01
  4. Spartacus isi face aparitia in jocuri! By Dant3 in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 11-04-2013, 22:06
  5. Replies: 0 Last Post: 21-02-2013, 09:17

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts