Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 18 of 18

Thread: Afrika - Leipzig gameplay trailer

  1. #1 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar

    Afrika - Leipzig gameplay trailer

    Un joc fara arme, soldati cheliosi si tancuri. Aici esti tu, un jeep si savana.
    P.S. Sper sa iasa si in engleza, e must-buy pentru mine.

    Gametrailers.com - AFRIKA New Gameplay Trailer GC 2008 by ChiddaPotta

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu stiu cum au reusit baietii astia, dar au reusit sa captureze primele 10 minute de gameplay din Afrika !!!
    Este incredibil... nu ma asteptam sa vad ceva live atat de repede. Enjoy the stream: Stream - Gamersyde

  3. #3 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  4. #4 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Pare f interesant.

    La inceput am crezut ca doar o sa facem poze si doar atat... Insa unele animale, daca te apropii prea mult, sau daca faci zgomot, te ataca, deci o sa fie si un pic de adrenalina si suspans...

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Oricum au reusit animatiile... cu ceva grija daca selectezi si-i arati imaginile unui necunoscator, nu va putea sa-ti spuna daca e dintr-un joc sau de pe Animal Planet

  6. #6 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Gametrailers.com - Afrika - Japanese First Expedition Gameplay

    Da, sunt foarte reusite animatiile. Sunt sigur ca nevasta-mea s-ar juca ore in sir jocul asta...

  7. #7 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Mie nu-mi place. Macar daca ar fi avut ceva sange, niste tranchilizatoare, ceva ceva. Doar poze.

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Luigi, tu cred ca si Mario ai fi vrut sa fie cu AK47, lansatoare de racheta, snipers, etc... nu ?
    Nu-ti plac animalele ?

  9. #9 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Adevaru' e ca daca ar fi avut fotograful o pusca in joc, nu mai apuca Cheetah sa o ajunga pe antilopa aia!

  10. #10 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Luigi, tu cred ca si Mario ai fi vrut sa fie cu AK47, lansatoare de racheta, snipers, etc... nu ?
    Nu-ti plac animalele ?
    Ba da, prajite. Nah, just kidding. Imi place cum arata jocul, da' e putin cam prea plictisitor. La videou' cu "cheetah owns antilope" nici macar nu vedem ce se intampla dupa ce o prinde. Asa, parca imi aminteste de misiunile din Zoo Tycoon in care trebuia sa faci fotografii la animale si atat.

    Desi trebuie sa recunosc ca un joc cu Mario, Ak47, lansatoare de rachete si snipere ar suna bine.

  11. #11 SP
    Member obidan's Avatar
    Si mie mi se pare plictisitor..
    Laptop...animale...condus masina...facut poza...intors...laptop....animale...
    Daca erau animale din SPORE era fun


    Mario cu AK si etc e pe GMOD-multiplayer mod facut dupa nivele mario si etc < - Fun

  12. #12 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    mie mi se pare fain, imi plac jocurile de vanatoare iar parte care imi place cel mai mult e sa le caut, in afrika acesta va fi chiar scopul, sa le cauti, sa le fotografiezi si sa incerci sa NU intervii in stilul lor de viata.

  13. #13 SP
    Manager paul's Avatar

  14. #14 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Si mie imi place, pacat ca e limitat.De ex nu poti conduce tu masina aia.

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Si mie imi place, pacat ca e limitat.De ex nu poti conduce tu masina aia.
    Ba da, la un moment dat o poti conduce chiar tu. Vezi daca n-ai urmarit filmuletul... chiar in cel de la gametrailers se spune asta.

  16. #16 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Am urmarit dar fara casti, ca sunt la work si da de banuit.
    Am vazut ca-ti poti alege aparatele foto, etc..f tare.Dar pt cine nu se pricepe la aparate foto, focalizari, obiective?

  17. #17 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    As vrea sa-l cumpar dar e versiune doar de...asia?wtf?

  18. #18 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am facut si eu rost de el. Jocul este absolut superb. Desi este un joc din 2008, animalele arata extraordinar de bine si detaliate.

    Pana acum am reusit sa imi achizitionez (pe langa Sony Type F si Alpha 100 care mi le dau automat) un Sony Alpha 350 (exact ce am acasa ) iar cu obiectivele stau ceva mai bine (am 4 deja, cel mai folosit este un 70-300).

    Graft, ti-l recomand cu cea mai mare placere, ca tot am vazut ca-ti place sa faci fotografii

    Pentru cine are/s-a jucat, aveti idee daca pot exporta cumva fotografiile pe care le fac in joc ?

    Jocul este si pentru cei pasionati de fotografie si pentru cei carora le place, dar nu se pricep prea bine. Poti folosi orice aparat (mai putin primul, type F) in modul Automatic, precum si Manual (daca te pricepi).

    Ca minusuri, pot pune timpul de incarcare si faptul ca se incarca destul de des (cand trec dintr-o portiune in alta) si faptul ca sta fffff mult sa salveze (cel mai mult din cate am intalnit pana acum ).

    In rest...la cat mai multe fotografii

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Afrika By razvanrazy in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 15 Last Post: 15-12-2012, 02:24
  2. Media Library - Afrika: PS3 Game Trailer By Csander in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 28-06-2011, 20:35
  3. Leipzig Game Convention Anulat By Mika in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 29-01-2009, 20:19
  4. Valkirya Chronicles Leipzig trailer By Uziwood in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 27-08-2008, 20:57
  5. Games Convention 08 - Leipzig By Bobby in forum Console News
    Replies: 33 Last Post: 26-08-2008, 02:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts