Pe omul asta il mai intelegi, ca e tehnic, explica una alta... dar pe cei care stau la coada cate o saptamana... iau iFonul si-l scapa pe jos pentru audienta... pe aia nu prea ii inteleg. Desi, la urma urmei, daca ai asigurare, iti iei un altul nou, plus ceva banuti din vizualizari ;)

