Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 4 of 4

Thread: Vand Playstation 4 20th Anniversary Edition Sigilata

  1. #1 SP
    Junior Member Az0t's Avatar

    Vand Playstation 4 20th Anniversary Edition Sigilata

    Pret 8000 lei.
    Anunțul este valabil pana la sfârșitul anului, ulterior va fi dezactivat definitiv. Pret absolut fix.
    Consola este sigilata, nu a fost niciodata desfacuta. Are folia din fabrica aplicata pe cutie. Au fost produse in total 12300 console in toata lumea, in Romania fiind disponibile doar 300 pentru vanzare. Cutia este intr-o conditie perfecta, a fost depozitata intr-un loc ferit de umezeala si nu au fost depozitate niciodata obiecte grele peste cutie. Peste cutie am aplicat o folie suplimentara pentru a o proteja de praf și zgârieturi. Am atașat o poza în care se poate observa folia originala, înainte de a aplica cea de-a 2-a folie. Pretul este unul pe măsură având în vedere ca numai câteva bucăți mai exista sigilate în întreaga lume. Nu sunt interesat de schimburi. Nu livrez prin curier având în vedere valoarea consolei. Dacă aveți întrebări, nu ezitați sa ma contactați.

    Poze:
    https://ibb.co/album/JCGNmD

  2. #2 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    De ce il dezactivezi definitiv dupa sfarsitul anului? abia atunci vei realiza ca ai ceva atat de valoros incat nu merita sa il dai pe o nimica toata?

  3. #3 SP
    Junior Member Az0t's Avatar
    Voi dezactiva tot ce am la vanzare la sfarsitul anului fiindca plec din tara si nu vreau sa imi bat capul cu transport international.
    Daca nu s-au vandut pana acum, nu o sa se vanda nici in 2023. Consola nu cred ca este pentru piata din Romania.. poate am sanse mai mari sa o vand pe ebay.

  4. #4 SP
    Junior Member Az0t's Avatar
    up.. disponibil pentru cateva zile

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Vand Playstation 4 20th Anniversary Edition By rogereanu in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 29-11-2017, 16:07
  2. Replies: 0 Last Post: 22-03-2016, 20:10
  3. Replies: 0 Last Post: 26-06-2011, 08:49
  4. Replies: 0 Last Post: 08-04-2011, 00:35
  5. Castlevania 20th Anniversary By level in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 5 Last Post: 01-08-2008, 14:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts