Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 29 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 LastLast
Results 541 to 560 of 568

Thread: Xbox 360 Slim

  1. #541 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Chestia care nu o inteleg, de ce i-au pus si jos aerisire daca tot sta vertical? Eu o tin vertical pentru ca nu am loc sa o pun orizontal, si pot spune ca in lateral si in partea de jos se incalzeste cel mai tare iar sus deloc...

  2. #542 SP
    Junior Member Tzus's Avatar
    Pana la tavan este penste 1 m...deci nu ar trebui sa se incalzeasca.

  3. #543 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Incearca si alte jocuri.

  4. #544 SP
    Junior Member Tzus's Avatar
    O sa incerc si alte jocuri, am mai jucat tot Red Alert vre-o 3 ore si nu s-a incis asa, era calda dar nu ca atunci, posibil sa fie si de la caldura care a fost zilele astea.

  5. #545 SP
    Junior Member Moogle222's Avatar
    salut,
    o problema asemanatoare am si eu .
    consola e nou nouta , dar mi se pare ca se incinge mult prea tare , daca pun mana deasupra ventilatiei dupa 20 min deja frige la mana.Am stat cu ea aprinsa cateva ore , si doar in zona ventilatiei si intre ventilatie si butonul power (partea de sus) se incinge, in rest e ok ...
    spatiu are berechet, credeti ca ar trebui sa ma duc pana la garantie ?

  6. #546 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Nu mai fiti asa paranoici.....la a mea pot sa prajesc oua pe ea,mai ales acum vara, dupa vreo 3 ore de joc....nu are nici pe dracu....Oricum daca aveti slim, daca se inchinge peste limita lui se inchide singura

  7. #547 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Nu mai fiti asa paranoici.....la a mea pot sa prajesc oua pe ea,mai ales acum vara, dupa vreo 3 ore de joc....nu are nici pe dracu....Oricum daca aveti slim, daca se inchinge peste limita lui se inchide singura
    Ok, de acord, se inchide singura... dar cand se blocheaza care-i faza? Mi s-a blocat odata in TDU2 dupa ~7 ore de joaca... ma gandesc ca e normal, nu?

  8. #548 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Freezul este altceva, poate sa iti dea freeze si dupa 15 min de joc...Eu am avut doar 2 freezuri la consola fat, si i-am dat restart si gata. La slim nu am avut inca, doar odata mi s-a facut ecranul negru cand imi incarca o salvare...i-am dat restart, am rezolvat problema...daca ma lamentez pt fiecare chestie nu ma mai bucur de consola...ai garantie, ce iti mai trebuie?

  9. #549 SP
    Junior Member virgil.luica's Avatar
    xbox-ul meu slim a crapat dupa 4 luni, da mesaj cu error e71.sa vad cum va fi cu garantia!!! (fvshop)

  10. #550 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by virgil.luica View Post
    xbox-ul meu slim a crapat dupa 4 luni, da mesaj cu error e71.sa vad cum va fi cu garantia!!! (fvshop)
    Esti sigur ca nu e doar HDD-ul bagat complet?

  11. #551 SP
    Junior Member virgil.luica's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    Esti sigur ca nu e doar HDD-ul bagat complet?
    nu stiu fiindca e sigilat capacul la HDD. (am citit si as fi incercat si eu)
    azi il duce cineva la bucuresti si o sa vad ce zic de acolo.

  12. #552 SP
    Junior Member LucYan03's Avatar
    Salut sunt nou pe aicia si nou posesor de Xbox 360 Slim....la inceput si la mine se incalzea destul de mult dar am rezolvat problema cu un cooler de 12....acuma totul e ok nu mai frige deloc

  13. #553 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Perfect. Acum rezolva si cu avatarul ala.

  14. #554 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Am rezolvat.

  15. #555 SP
    Junior Member virgil.luica's Avatar
    Quote Originally Posted by virgil.luica View Post
    xbox-ul meu slim a crapat dupa 4 luni, da mesaj cu error e71.sa vad cum va fi cu garantia!!! (fvshop)
    Nu se mai poate repara
    M-au anuntat ca imi trimit una noua , sa vad cum voi rezolva cu descarcarile de pe xbox live market care erau pe HDD-ul vechi!

  16. #556 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Cand dai recover gamertag poti descarca tot ce ai cumparat

  17. #557 SP
    Junior Member Oprescu Catalin's Avatar
    Te poti cconecta la net cu xbox 360

  18. #558 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Da.

  19. #559 SP
    Junior Member nemesys_alien's Avatar
    Catalin cred ca se referea daca cumva poate naviga pe net cu ea si nu doar pe Live. In acest caz nu o sa poti naviga cu ea pe net.

  20. #560 SP
    Junior Member jony82's Avatar
    Salut. Sunt proaspat (si mandru) posesor al unui xbox 360 slim de 250gb. Am citit multe pe tema modarii in ultimele cateva zile insa catesiteuri/topicuri/forumuri atatea pareri drept urmare am cateva intrebari de newbie (poate aveti totusi rabdare... )
    1. Care este cea mai buna varianta pt modare?
    2. Mai am acces la net/windows live?
    3. (daca tine de 2... scuze) mai pot sa joc in retea/pe net?
    4. Se poate moda fara sa pierd garantia?

    Stiu ca gasesc raspunsuri atat pe yahoo cat si pe google si ask.com DAR este un talmes balmes (jtag/rge/rgh/FreeBOOT/Exploit360... what??? O.o? ) Deci daca se poate sa-mi raspundeti la intrebari (astept si eventuale recomandari) asa mai ca pt un om care are consola de o saptamana... dau un like pe facebook hi5 etc ca bere mai greu prin net (dar daca sunteti din BV...).

    Cu respect... ala nou

    PS: 5. Poti sa joci shootere cu tastatura si mouse sau nu? Eu am un kit pe pc cu un singur receptor si pt tst si pt mouse... in meniu merge tastatura dar in jocuri (battlefield 3 si civilization... demo ambele ce este drept) nu-mi merge

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 29 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts