Hai sa nu mai dramatizam angel , ca vad ca la facut scandal nu te intrece nimeni. Bottom line este , eu stiu in ce stare era jocul cand ti l-am trimis si tu-mi spui ca ti-a ajuns zgariat. Indiferent de ce zic moderatorii, eu nu am de unde sa stiu ca tu nu l-ai manevrat corect. Si faptul ca ai fost agresiv verbal inca de cand mi-ai dat mesaj si pe parcursul conversatiei noastre prin pm imi intaresc increderea ca ceva nu e in regula. Cat despre userii cu care am facut schimb, nu cred ca am intalnit nici unul asa agitat ca tine. Poate ar trebui sa te calmezi si sa pui problema altfel, nu ca si cum ti-as datora ceva. Daca tot facem schimburi de la egal la egal si te pretinzi om cu capul pe umeri, actioneaza si comunica in consecinta, nu ca o fetita de clasa a 6-a. Imi pare rau pentru ca s-ar putea sa ai dreptate, dar stii vorba aia " gura bate curu".

---------- Post added 22-07-2013 at 14:59 ----------

Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
Hai sa fim seriosi Link , AngelofPain este user serios si nu avea nici un negativ pana acum.Cum se face ca , cu ceilalti useri nu au fost probleme si tu ai deja un negativ?Daca stii ca ai mai avut probleme cu posta romana , trebuia sa fie mai bine impachetat.Pe langa asta esti si un user cu nasul pe sus , te-am vazut si pe alte arii cum ai dat spoilere si apoi faci si misto...Daca tu ai fost neatent , rezolva problemaTu daca ai primit banii , nu ai de ce sa acorzi negativ
LE: IGot Game same for me , deja stiam finalul
Si un ban ar fi bun , daca nu rezolva problema.Poate asa isi schimba comportamentul
E ce sa-ti spun, ban pentru spoiler si caterinca, tu esti un fel de CNA asa ... dar mai necalificat. Eram sub impresia ca sunt pe un forum de profil, nu sub cenzura ceausista.