O sa rupa. Eu unul am jucat doar foarte putin Pikmin 2, nu la mine si mi-a placut la nebunie.
Also, felicitari pentru rangul de moderator OEE.
O sa rupa. Eu unul am jucat doar foarte putin Pikmin 2, nu la mine si mi-a placut la nebunie.
Also, felicitari pentru rangul de moderator OEE.