Desi Darkie a inchis cazul... pentru ca ati continuat pe acest subiect, imi voi spune si eu umila mea opinie:

Mie imi pare sincer rau ca nu ati ajuns la o intelegere amiabila... la urma urmei era vorba doar de un joc. Cred ca era mai importanta imaginea fiecaruia (mai ales ca amandoi sunteti useri vechi, cu rating-uri bune) decat un amarat de joc. Din pacate insa, cateodata unora le pasa mai mult sa dovedeasca faptul ca au dreptate, no matter what... decat sa-si pastreze reputatia curata.

Adevarul este ca noi nu suntem nici politie, nici judecatori... incercam doar sa va ajutam. Mie unul mi-ar fi imposibil sa stiu cine a avut dreptate. Chiar ma gandeam... (pentru ca si eu am primit multe jocuri SIGILATE care se plimbau prin carcasa, zgariate in ultimul hal) daca pana la urma a fost doar vina Postei Romane? Merita oare sa va certati pentru atat de putin lucru, din greseala/prostia unui serviciu postal? Just wondering...

Mai mult, atunci cand AngelOfPain i-a cerut lui Link o solutie, acesta i-a spus ca nu se poate ocupa pentru ca este plecat din tara. Insa posturile sale din toata aceasta perioada sunt de pe IP-uri de Romania. Au continuat cu faptul ca Link nu mai doreste sa rezolve situatia si vad ca au culminat prin:
Quote Originally Posted by Link View Post
mi asum o atitudine de miserupism fata de aceasta speta
Sorry man, dar daca "tiserupe"... atunci sa nu te astepti sa te ajute cineva.

A nu se intelege gresit. Nu dau castig de cauza nici lui AngelOfPain si nici lui Link, dar consider ca modul in care a procedat Link nu a fost fair. Atat am avut de spus.