mie jocul asta imi seamana cu Marvel Avengers: Battle for Earth , pt 360![]()
singurul joc amuzant de grup pt kinect ever made este Twister Mania.
deci e clar , better without kinect![]()
mie jocul asta imi seamana cu Marvel Avengers: Battle for Earth , pt 360![]()
singurul joc amuzant de grup pt kinect ever made este Twister Mania.
deci e clar , better without kinect![]()